Klauskite visko apie Šiaulių valstybinę kolegiją


ŠVK
Alma rašė: Sveiki.Ar ymanoma studijuot kineziterapija .Vidurinis issilavinimas baigtas vakarinej grupej.I mokamas studijas nepretenduoju.Kokie egzaminai turetu but islaikcti?
Laba diena, stojimo reikalavimai priklauso ir nuo to,kuriais metais vidurinis išsilavinimas įgytas. Konkursinis balas stojant į kineziterapiją sudaromas iš šių dalykų: biologija, chemija arba matematika, lietuvių kalba. Jei parašytumėte mums el. paštu priemimas@svako.lt, suteiktume išsamią individualią konsultaciją.
ŠVK
Saulė rašė: Laba diena, šiais metais baigiu suaugusiųjų mokyklos 12 klasės, bet mane atleido nuo brandos egzaminų dėl sveikatos problemų. Ar turiu galimybė įstoti į kolegija? ar galiu įstoti į Informacinių sistemų technologijos specialybė arba multimedijos technologijos specialybe?
Laba diena, taip, stoti galite. Atleistiems nuo brandos egzaminų dėl ligos asmenims netaikomas minimalus konkursinis balas, t. y. jūs galite stoti į valstybės finansuojamas arba nefinansuojamas studijų vietas, net jei jūsų konkursinis balas būtų mažesnis negu 4,3. Bendrojo priėmimo prašymai teikiami 2019-06-01 – 2019-07-22 per svetainę www.lamabpo.lt. Sėkmės!
ŠVK
krumenenelena@gmail.com rašė: Laba diena, noriu pasitikslinti ar yra tik nuolatinės studijos studijuoti kineziterapiją.1990 baigiau vidurinę, 2007 baigiau KVK socialinį darbą.
Laba diena, taip, kineziterapijos, kaip ir kitų sveikatos mokslų krypties programų, studijos pas mus vykdomos tik nuolatine studijų forma. Turintys aukštąjį išsilavinimą gali kreiptis tiesiogiai į ŠVK Sveikatos priežiūros fakultetą dėl priėmimo su dalykų įskaitymu. Pabandykite susisiekti, pasitarti. Kontaktinė informacija www.svako.lt
ŠVK
Saulė rašė: Ar Kolegijoje yra keltuvas?
Sveiki, kolegijos centriniuose, I-uose ir II rūmuose yra liftai. Jūsų išvardintų studijų programų paskaitos daugiausia vyktų centriniuose ir I rūmuose, į liftą galima patekti iš kolegijos vidinio kiemelio be keltuvo.
ŠVK
Saulė rašė: laba diena, kokia studijų prašymų teikimo forma? gal reikia išlaikyti kolegijoje egzaminus, kad įstočiau? Ar užtenka brandos atestato jį gausiu Liepos mėnesį ? kokiu dokumentų reikia turėti man be brandos atestato? kada galiu bandyti stoti į kolegija ? Į programuotojų specialybė?
Sveiki, Saule. Labai gerai, kad turite tiek klausimų. Prašymo teikimas priklauso nuo to, kokiu būdu stojama. Jei per bendrąjį priėmimą – prašymai teikiami internetu, jei per tiesioginį – kolegijoje gausite paruoštą formą. Stojamųjų egzaminų į ŠVK nėra. Stojama pagal konkursinį balą, sudarytą iš brandos atestate įrašytų dalykų įvertinimų. Prašymų teikimo laikotarpis: birželio 1 – liepos 22. Prašymą pateikti galima ir anksčiau, nei gausite brandos atestatą. Be atestato dar reikia asmens dokumento, kuris galiotų dar bent rugsėjo mėn. Į visas studijų programas priėmimas vyksta vienu metu. Šią ir kitą aktualią informaciją skelbiame ŠVK svetainėje www.svako.lt, ten yra speciali skiltis „Stojantiesiems“, kviečiame apsilankyti :)
Saulė
Ar reikia mano neįgalumo pažymėjimo ?
ŠVK
Saulė rašė: Dar turiu klausimą , kur reikia tiksliai paskambinti dėl įstojimo į kolegija? Aš noriu kada galiu birželį teikti prašymą studijuoti kolegijoje kitais metais
Sveiki, Saule, kontaktinė informacija skelbiama www.svako.lt skiltyje „Stojantiesiems“ :) Skambinkite tel. 8 615 97 114. Prašymai teikiami birželio 1 – liepos 22 d.
ŠVK
Saulė rašė: kokia yra prašymo forma į kolegija? kokių vidurkio pažymių , kad įstočiau į Multimedijos technologijas?
Sveiki, Saule, jei stosite per bendrąjį priėmimą, prašymų teikimas bus prieinamas nuo 2019-06-01 internetu per www.lamabpo.lt. Stojama ne pagal atestato pažymių vidurkį, bet pagal konkursinį balą, jo sandarą į ŠVK studijų programas rasite www.svako.lt skiltyje „Stojantiesiems“. Minimalus konkursinis balas stojant į kolegijas 2019 m. yra 4,3. Asmenys, atleisti nuo brandos egzaminų dėl ligos, gali dalyvauti stojimo konkurse dėl valstybės finansuojamų ir dėl nefinansuojamų vietų ir su žemesniu konkursiniu balu, jiems šis reikalavimas nėra taikomas.
ŠVK
Mantas rašė: Laba diena, norėčiau sužinoti ar yra galimybė būti priimtam į valstybės nefinansuojamas informatikos krypties studijas su 3,5 konkursiniu balu? Mokyklą baigiau 2015 m.
Laba diena, deja, toks balas nėra pakankamas norint studijuoti kolegijoje, reikia bent 4,3. Parašykite el. paštu priemimas@svako.lt daugiau informacijos apie savo gal būt turimą profesinį ar kitą išsilavinimą, darbo patirtį ir pan. - gal tarp šių nuopelnų bus tokių, kurie suteiktų jums papildomų balų.
ŠVK
izabela rašė: laba diena. vidurine baigiau 2006m.laikyti buvo 3 egzaminai. matematikos nelaikyta. istorija, lietuviu ir anglu k. LMBPO svetaineje balas 3, ar imanoma istoti i neakivaizdzias mokamas socialinio darbo, ar kitas studijas? aciu uz atsakyma
Laba diena, stojant į kolegijas balas turėtų būti ne žemesnis kaip 4,3. Būtų gerai darsyk paskaičiuoti konkursinį balą, tam galite atvykti pas mus į kolegiją (Aušros al. 40-211, Šiauliai) arba atsiųsti išsilavinimo dokumentų kopijas el. paštu priemimas@svako.lt. Į skirtingas studijų programas balo skaičiavimas skiriasi.
ŠVK
Vardenis rašė: Labai liūdna, kad kolegija taip gražiai save pristatydama daugumą jaunų žmonių apgauna... Baigiau šią kolegiją, gaila, kad studijos nebuvo kokybiškos, studentams reikėjo stebėti dėstytojų dramas, nebuvo akcentuojami pagrindiniai profesiniai dalykai, pakalbėjus su dabar besimokančiais studentais ir paklausus ar situacija pasikeitė pasirodo liko tokia pati, studentai prie smugdomi, neprileidžiami gintis savo darbų vien dėl asmeninių aspektų. Egzaminuose studentai patiria labai daug streso, nes paskutinę minutę gauna tokius klausimus į kuriuos nebuvo mokomi atsakyti. Labai liūdna kai prieš studentus yra nusiteikę brandūs ir atrodo protingi žmonės, kurie mus turi mokyti, o neklupdyti. Tikrai nepatariu rinktis medicinos mokslų šioje kolegijoje :)
Laba diena, dėkojame už atvirą nuomonę, labai gaila, kad jūsų patirtis kolegijoje nebuvo maloni. Vis tik kolegija linkusi atidžiai išnagrinėti kiekvieną akademinės etikos pažeidimą. Studentai gali kreiptis į ŠVK akademinės etikos komitetą, kontaktinė informacija https://svako.lt/lt/studentams/studijos/studiju-organizavimas.
ŠVK
Guoda2 rašė: Laba diena, ar galėčiau įstoti į kosmetologija vf vietą, mano konkursinis balas 5,77, tačiau dar turiu 0,25 iš brandos darbo.
Laba diena, tikrai galite bandyti stoti, tik pateikite prašymą bendrojo priėmimo informacinėje sistemoje per www.lamabpo.lt ne vėliau kaip iki liepos 22 d. Užpildytame prašyme ties kiekviena pageidavimo eilute matysite, ar konkurse dalyvaujate, ar ne – jau vien tai duos šiek tiek informacijos apie jūsų galimybes įstoti. Kvietimai bus skelbiami liepos 26 d. ir matomi stojančiajam prisijungus prie informacinės sistemos.
ŠVK
sandra rašė: sveiki, ar istociau į kosmetologija su mokykliniu egzaminu?
Laba diena, bandykite stoti su tokiais egzaminais, kokie yra. Jei brandos egzaminus laikėte šiemet, tai be lietuvių k. valstybinio egzamino negalėsite pretenduoti į vf vietą, bet gal pavyks įstoti į mokamą. Dėl individualios konsultacijos geriausia būtų kreiptis tiesiogiai į ŠVK priėmimo tarnybą, tel. (8 41) 52 37 69, mob. +370 615 97 114, el. p. priemimas@svako.lt
ŠVK
Gabrielė rašė: Sveiki, noriu paklausti ar baigusi profesinė mokykla yra galimybė įstoti į kolegiją, be išlaikytų egzaminų?
Laba diena, į aukštąsias mokyklas stojama pagal vidurinio išsilavinimo pasiekimus, konkursinis balas sudaromas iš brandos atestate įrašytų įvertinimų (egzaminų ir metinių pažymių). Profesinis išsilavinimas gali tik pridėti papildomų balų. Susisiekite tiesiogiai su ŠVK priėmimo tarnyba, kad tiksliai įvertintų jūsų galimybę įstoti, atsižvelgiant į jūsų turimą išsilavinimą ir pažymius.
ŠVK
Vilma rašė: Kada prarandama valstybes finansuojama vieta?
Valstybės finansuojama vieta prarandama kartą per metus vykstančios studentų rotacijos metu, jei studento studijų rezultatai neatitinka gerai besimokančio studento kriterijų. ŠVK rotacijos tvarkos aprašas ir kiti studijų organizavimo dokumentai skelbiami čia: https://svako.lt/lt/studentams/studijos/studiju-organizavimas
ŠVK
ilona20 rašė: Sveiki. Skaičiau , kad dabar minimalus balas 4,3 , bet vertė išlieka ta pati kaip ir anksčiau kai buvo 2. tiesiog kitaip skaičiuojama . Bet lama skaičiuoklėje man anksčiau rodė 2,5 o dabar po pakeitimų taip pat rodo 2,5 . Kaip suprasti, ar neturėjo persiskaičiuoti mano balas ?
Laba diena, balas 2 buvo 2018 metais. 2019 ir 2020 metais minimalus balas – 4,3 (taip, vertė liko panaši kaip 2018 m. buvusio 2). O kada jūs pirmąsyk skaičiavote savo balą? Kaip ten bebuvę, skaičiuoklėje pasirinkite metus, kuriais įgijote / įgysite vidurinį išsilavinimą, ir skaičiuoklė jums suskaičiuos balą, kuris bus naudojamas šių metų stojimui.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]