Klausimai apie prėmimą į KU


artis
Mano balas 5.14 ar yra galimybė studijuoti elektros inžineriją valstybės nefinansuojamose studijuose?
KU
artis rašė: Mano balas 5.14 ar yra galimybė studijuoti elektros inžineriją valstybės nefinansuojamose studijuose?
Laba diena. Deja, bet konkurse nedalyvausite, nes nesurenkate minimalaus konkursinio balo 5,4. Jei turite klausimų, prašome kreiptis į mus el. paštu: studentu.priemimas@ku.lt
artis
Ar gali buti sumažintas konkursinis balas, per papildomą priėmimą ar pagrindinio priėmimo antrą etapą?
KU
artis rašė: Ar gali buti sumažintas konkursinis balas, per papildomą priėmimą ar pagrindinio priėmimo antrą etapą?
Ne, jis patvirtintas šiems stojimo metams.
Karolina
Ar įmanoma įstoti į Klaipėdos Universitetą vf kinezeterapija su 5,9 balo? ar net negalvoti?:)
KU
Karolina rašė: Ar įmanoma įstoti į Klaipėdos Universitetą vf kinezeterapija su 5,9 balo? ar net negalvoti?:)
Laba diena. Siūlytume pasirinkti ir valstybės nefinansuojamą studijų vietą.
Povilas
Sveiki, koks paskutinio įstojusio konkursinis balas šiais metais į valstybės finansuojamas politikos mokslų/viešojo administravimo ištęstines studijas?
KU
Povilas rašė: Sveiki, koks paskutinio įstojusio konkursinis balas šiais metais į valstybės finansuojamas politikos mokslų/viešojo administravimo ištęstines studijas?
Laba diena. Žemiausias kviečiamojo į KU viešojo administravimo vf vietą balas yra 8. Deja, politikos mokslų grupė nebuvo suformuota.
Povilas
KU rašė: Povilas rašė: Sveiki, koks paskutinio įstojusio konkursinis balas šiais metais į valstybės finansuojamas politikos mokslų/viešojo administravimo ištęstines studijas?Laba diena. Žemiausias kviečiamojo į KU viešojo administravimo vf vietą balas yra 8. Deja, politikos mokslų grupė nebuvo suformuota.
Čia jūs kalbate apie nuolatines studijas, taip? Gal turite skaičių kiek buvo pateikusių prašymus į ištęstines?
KU
Povilas rašė: KU rašė: Povilas rašė: Sveiki, koks paskutinio įstojusio konkursinis balas šiais metais į valstybės finansuojamas politikos mokslų/viešojo administravimo ištęstines studijas?Laba diena. Žemiausias kviečiamojo į KU viešojo administravimo vf vietą balas yra 8. Deja, politikos mokslų grupė nebuvo suformuota.Čia jūs kalbate apie nuolatines studijas, taip? Gal turite skaičių kiek buvo pateikusių prašymus į ištęstines?
Informacija pateikta neatsižvelgiant į studijų formą, nes konkursas būna bendras.
Lina
Sveiki, koks paskutinio įstojusio konkursinis balas šiais metais į valstybės finansuojamas ir nefinansuojamas psichologijos ištęstines studijas?
Edita
Sveiki, ar yra galimybė studijuoti du magistrus vienu metu? Pavyzdžiui, šiais metais įstojau į visuomenės sveikatos ugdymą vf, ir kitais metais norėčiau pretenduoti į sveikatos priežiūros vadybą, ar begalėčiau gauti tik vnf? Ir ar užsiskaitytų keletas dalykų ir kreditų iš visuomenės sveikatos ugdymo studijų? Kadangi nemažai studijų dalykų sutampa. Ačiū
KU
Edita rašė: Sveiki, ar yra galimybė studijuoti du magistrus vienu metu? Pavyzdžiui, šiais metais įstojau į visuomenės sveikatos ugdymą vf, ir kitais metais norėčiau pretenduoti į sveikatos priežiūros vadybą, ar begalėčiau gauti tik vnf? Ir ar užsiskaitytų keletas dalykų ir kreditų iš visuomenės sveikatos ugdymo studijų? Kadangi nemažai studijų dalykų sutampa. Ačiū
Laba diena. Valstybė finansuoja tik vienas magistrantūros studijas. jeigu šiuo metu studijuojate vf vietoje, galite po pirmojo semestro kreiptis į Sveikatos mokslų fakultetą su prašymu leisti studijuoti antrą studijų programą. Dalykus įskaitymą atlieka fakultetas.
Spec
Sveiki. Kodėl 2019 m. nebuvo konsultavimo psichologijos studijų?
KU
Spec rašė: Sveiki. Kodėl 2019 m. nebuvo konsultavimo psichologijos studijų?
Laba diena. Deja, dėl per mažo stojančiųjų skaičiaus, konsultavimo psichologijos grupė 2019 m. nebuvo suformuota.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]