Klauskite visko apie priėmimą į ASU


Ald
Sveiki, domiuosi maisto žaliavų kokybe ir sauga. Tad norėčiau paklausti: 1. Jei tėvai ūkininkai,ar pridedama kažkiek balù? 2. Jei įstočiau su aukščiausiu balu,ar būtù skiriama kažkokia skatinamoji stipendija ar kažkas pan.? 3. Su kokiu didžiausiu balu įstojo į vf maisto žaliavų kokybė ir sauga 2018m?
 
VDU ŽŪA priėmimas
Ald rašė: Sveiki, domiuosi maisto žaliavų kokybe ir sauga. Tad norėčiau paklausti: 1. Jei tėvai ūkininkai,ar pridedama kažkiek balù? 2. Jei įstočiau su aukščiausiu balu,ar būtù skiriama kažkokia skatinamoji stipendija ar kažkas pan.? 3. Su kokiu didžiausiu balu įstojo į vf maisto žaliavų kokybė ir sauga 2018m?
Laba diena, 1. 1 papildomas balas, stojant į valstybės nedinansuojamą studijų vietą, gali būti skirtas už Jūsų pačio vardu užregistaruotą ūkį, bet ne už tėvų ar giminaičių vardu registruotą ūkį. 2. Po pirmo pusmečio už gerus mokymosi pasiekimus galite pradėti gauti stipendiją, bet stipendijos už geriausią stojamąjį konkursinį balą nėra. 3. Didžiausias vf balas 2018 metais buvo 9,2.
 
Partnerio pranešimas
Student
Sveiki, o internetu pasirašant studijų sutartį galima prie to pačio pateikti prašymą gyventi bendrabutyje ?
 
Vaidas
Koki pagrindiniai skirtumai tarp LSMU veterinarinės maisto saugos ir VDU ŽŪA maisto žaliavų kokybės ir saugos studijų? Taip pat ar tiesa, kad ši specialybė labiau skirta moteriškajai giminei?
 
Student
Per kiek laiko nuo studijų sutarties pasirašymo, turiu pateikti prašymą dėl apsigyvendinimo bendrabutyje ?
 
Asu
Ar priimtu mokintis i miskininkyste su mokykliniu lietuviu 4, biologija 16 balu ir istorija 21 balas.
 
VDU ŽŪA priėmimas
Student rašė: Sveiki, o internetu pasirašant studijų sutartį galima prie to pačio pateikti prašymą gyventi bendrabutyje ?
Laba diena, Prisijungus prie epasirasymas.vdu.lt, šioje sistemoje galėsite pasirašyti studijų sutartį, bei ten galėsite rezervuoti vietą gyventi bendrabutyje.
 
Partnerio pranešimas
VDU ŽŪA priėmimas
Vaidas rašė: Koki pagrindiniai skirtumai tarp LSMU veterinarinės maisto saugos ir VDU ŽŪA maisto žaliavų kokybės ir saugos studijų? Taip pat ar tiesa, kad ši specialybė labiau skirta moteriškajai giminei?
Laba diena, Didžiausi skirtumai išryškėja kai žiūrite studijuojamų dalyką sąrašą, kurį galite pasiskaityti čia- https://www.vdu.lt/lt/study/program/subject/297/. Taip pat didžiausias skirtumas, kad VDU Maisto žaliavų kokybės ir saugos studijų programa yra žemės ūkio mokslų krypčių grupėje, tad čia yra daugiau galimybių gauti VF studijų vietą.
 
Partnerio pranešimas
VDU ŽŪA priėmimas
Student rašė: Per kiek laiko nuo studijų sutarties pasirašymo, turiu pateikti prašymą dėl apsigyvendinimo bendrabutyje ?
Laba diena, Dėl bandrabučio galite kreiptis iškarto po studijų sutarties sudarymo ir visą studijų laikotarpį.
 
Partnerio pranešimas
VDU ŽŪA priėmimas
Asu rašė: Ar priimtu mokintis i miskininkyste su mokykliniu lietuviu 4, biologija 16 balu ir istorija 21 balas.
Laba diena, Savo stojamąjį balą galite apsiskaičiuoti LAMA BPO puslapyje esančioje skaičiuoklėje- http://bakalauras.lamabpo.lt/balo-skaiciuokle/. Norint studijuoti Miškininkystės studijų programoje privalote surinkti 5,4 minimalų stojamąjį balą.
 
Partnerio pranešimas
Moksleivis
VDU ŽŪA priėmimas rašė: Vaidas rašė: Koki pagrindiniai skirtumai tarp LSMU veterinarinės maisto saugos ir VDU ŽŪA maisto žaliavų kokybės ir saugos studijų? Taip pat ar tiesa, kad ši specialybė labiau skirta moteriškajai giminei?Laba diena, Didžiausi skirtumai išryškėja kai žiūrite studijuojamų dalyką sąrašą, kurį galite pasiskaityti čia- https://www.vdu.lt/lt/study/program/subject/297/. Taip pat didžiausias skirtumas, kad VDU Maisto žaliavų kokybės ir saugos studijų programa yra žemės ūkio mokslų krypčių grupėje, tad čia yra daugiau galimybių gauti VF studijų vietą.
6 Sveiki, rašote, kad: "Taip pat didžiausias skirtumas, kad VDU Maisto žaliavų kokybės ir saugos studijų programa yra žemės ūkio mokslų krypčių grupėje, tad čia yra daugiau galimybių gauti VF studijų vietą." Abi programos yra toje pačioje krepšelių grupėje, o kodėl Jūs teigiate, kad pas Jus didesnė tikimybė įstoti? Ar man LSMU suteikė blogą informaciją ar Jūs? Ačiū.
 
VDU ŽŪA priėmimas
Laba diena, LSMU veterinarinė maisto sauga yra Sveikatos mokslų krepšelyje, o VDU maisto žaliavų kokybė ir sauga yra Žemės ūkio mokslų krepšelyje.
 
Partnerio pranešimas
Moksleivis
VDU ŽŪA priėmimas rašė: Laba diena, LSMU veterinarinė maisto sauga yra Sveikatos mokslų krepšelyje, o VDU maisto žaliavų kokybė ir sauga yra Žemės ūkio mokslų krepšelyje.
Ačiū. :) “Jūs labai greit” atsakote, taip galima ir niekur nebeįstot”i. :D Pavyko pasitikslinti, LSMU pasiūlė maisto mokslą.
 
Rokas
Ketinu stoti i maisto zaliavu kokybe ir sauga. Man smalsu ar baiges sias studijas galesiu stoti į lsmu veterinares maisto saugos magistro studijas?
 
VDU ŽŪA priėmimas
Rokas rašė: Ketinu stoti i maisto zaliavu kokybe ir sauga. Man smalsu ar baiges sias studijas galesiu stoti į lsmu veterinares maisto saugos magistro studijas?
Laba diena, Stoti tikrai galėsite, bet gali tekti išlaikyti papildomų dalykų, tačiau daugiau apie priėmimą į magistrantūros studijas reikėtų teirautis LSMU.
 
Partnerio pranešimas
Gustas
Sveiki, norėjau paklausti ar stojant į agronomiją reikalinga chemija? Ar galiu visiškai jos neturėti nei metinio pažymio, nei egzamino(neturėti chemijos 11, 12kl)?
 
VDU ŽŪA priėmimas
Gustas rašė: Sveiki, norėjau paklausti ar stojant į agronomiją reikalinga chemija? Ar galiu visiškai jos neturėti nei metinio pažymio, nei egzamino(neturėti chemijos 11, 12kl)?
Laba diena, Ties antruoju dalyku gali būti imamas matematikos egzamino vertinimas- chemijos laikyti nėra būtina. Jeigu nėra laikytas nei matematikos, nei chemijos egzaminas tuomet yra imamas didžiausias A lygio dalyko vertinimas. O jeigu nėra A lygio vertinimų tuomet čia turite 0.
 
Partnerio pranešimas

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]