Klauskite visko apie VU KNF


VU KHF
aaaa rašė: Sveiki, kokiu minimaliu balu šiemet įstojo į vf Kūrybos komunikaciją, leidybą ir reklamą?
Laba diena, VU Kauno humanitariniame fakultete nevykdome minimų studijų programų. Daugiau informacijos apie konkursinių balų skaičiavimą, bei ankstesnių metų konkursninius balus rasite http://www.vu.lt/kviecia/
 
Partnerio pranešimas
IZI
Laba diena, norėčiau sužinoti: 1. Ar KHF studijuojant lietuvių filologiją ir reklamą galima pasirinkti antrąją užsienio kalbą, ar tai visuomet yra italų? 2. Ar pasirinkus šią studijų programą studijuojant galima įgyti pedagogo kvalifikaciją, jei nėra gretutinių studijų galimybės?
 
VU KHF
IZI rašė: Laba diena, norėčiau sužinoti: 1. Ar KHF studijuojant lietuvių filologiją ir reklamą galima pasirinkti antrąją užsienio kalbą, ar tai visuomet yra italų? 2. Ar pasirinkus šią studijų programą studijuojant galima įgyti pedagogo kvalifikaciją, jei nėra gretutinių studijų galimybės?
VU Kauno fakulteto studijų programoje "Lietuvių filologija ir reklama" 2017 m. stojimo nenumatyta antroji užsienio kalba. Bet studentai turi galimybė studijuoti papildomai užsienio kalbas (vokiečių, rusų, prancūzų, švedų) iš kitų studijų programų, pasirašę klausytojo sutartį. VU Kauno fakultete studijų programose nėra numatyta galimybė rinktis gretutines studijas. VU KnF yra studijų programos su integruota gretutinių studijų programa (audiovizualinis vertimas, Ekonomika ir vadyba).
 
Partnerio pranešimas
Aušrinė
Sveiki, ar stojant į finansų ir apskaitos taikomąsias sistemas reikia turėti plačias IT žinias? Ar pradės nuo tam tikrų pagrindų?
 
VU Kaune
Aušrinė rašė: Sveiki, ar stojant į finansų ir apskaitos taikomąsias sistemas reikia turėti plačias IT žinias? Ar pradės nuo tam tikrų pagrindų?
Laba diena, Mokykloje klaususiems informatikos dalyką pagrindų studijuoti pakanka. Studentai , studijuodami Finansų ir apskaitos taikomosios sistemos studijų programą, žinias gilina palaipsniui, suteikiant dalyko pagrindus ir pereinat prie sudėtingesnių dalykų. Su studijų programos dalykais, profesinės veiklos galimybėmis susipažinti galima nuorodoje: http://www.vu.lt/studijos/apie-studijas/studiju-programos/bakalauro-studijos/programa/2099-finansu-ir-apskaitos-taikomosios-sistemos
 
Partnerio pranešimas
ingrida
Sveiki. Ar šiais metais pas jus galima stoti į studijų programą ,,Finansų informatika"?
 
VU Kaune
ingrida rašė: Sveiki. Ar šiais metais pas jus galima stoti į studijų programą ,,Finansų informatika"?
Laba diena, Indriga, nuo 2016 m. VU Kauno fakultete vykdoma nauja bakalauro studijų programa: informacijos sistemos ir kibernetinė sauga (http://www.knf.vu.lt/studijos/bakalauro-studijos/studiju-programos/informacines-sistemos-ir-kibernetine-sauga). Į bakalauro programą verslo informatiką/finansų informatiką priėmimo neskelbiame. Verslo informatiką galima studijuoti magistrantūros pakopoje : http://www.knf.vu.lt/studijos/magistranturos-studijos/studiju-programos/verslo-informatika
 
Partnerio pranešimas
Greta
Sveiki, jei stoju i ekonomika ir vadyba zinau, kad tenka rasyti 2 baigiamuosius darbus. Tai vadinasi gausiu ir 2 atskirus diplomus?
 
VU Kaune
Greta rašė: Sveiki, jei stoju i ekonomika ir vadyba zinau, kad tenka rasyti 2 baigiamuosius darbus. Tai vadinasi gausiu ir 2 atskirus diplomus?
Laba diena, Greta, Baigus studijas įteikiamas vienas VU diplomas, kuriame pažymima, kad baigėte Ekonomikos ir vadybos bakalauro studijų programą ir suteiktas ekonomikos kaip pagrindinės studijų krypties ir verslo ir vadybos kaip gretutinės studijų krypties bakalauro laipsnis.
 
Partnerio pranešimas
Greta
Tai tuomet neverta studijuoti ekonomima ir vadyba pas jus. Nes baigiamuosius rasyti reikia tai net 2.
 
Lina123
Laba diena, noriu paklausti koks 2016 m buvo zemiausiaus stojamasis balas į programų sistemos spec. vf ir vnf?
 
VU Kaune
Greta rašė: Tai tuomet neverta studijuoti ekonomima ir vadyba pas jus. Nes baigiamuosius rasyti reikia tai net 2.
Laba diena, Greta, tai tokia tvarka. Įgyjami 2 skirtingų krypčių bakalauro laipsniai, todėl ir 2 baigiamuosius darbus reikia rašyti. Nuo to ar tai bus 1 ar 2 dokumentuose pažymėta, išsilavinimo lygis ir kokybė nesikeičia.
 
Partnerio pranešimas
VU Kaune
Lina123 rašė: Laba diena, noriu paklausti koks 2016 m buvo zemiausiaus stojamasis balas į programų sistemos spec. vf ir vnf?
Laba diena, Lina, 2016 m. priimtųjų į st. pr. Programų sistemos (Kaune) buvo: į vf vietą 6.20, į vnf vietą 5.16.
 
Partnerio pranešimas
ingrida
Sveiki. Ar II ture su stojimo balu 5,82 įstosiu į apskaitos ir finansų taikomosios sistemos valstybės nefinansuojamą vietą. Kiek yra apytiksliai dabar laisvų vietų? Aš esu gavusi pakvietimą dabar į informatikos srities nemokamą vietą. Nežinau ar ją pasilikti, ar eiti į II turu bandyti stoti pas jus.
 
VU Kaune
ingrida rašė: Sveiki. Ar II ture su stojimo balu 5,82 įstosiu į apskaitos ir finansų taikomosios sistemos valstybės nefinansuojamą vietą. Kiek yra apytiksliai dabar laisvų vietų? Aš esu gavusi pakvietimą dabar į informatikos srities nemokamą vietą. Nežinau ar ją pasilikti, ar eiti į II turu bandyti stoti pas jus.
Labas, Ingrida, tikrai dalyvauk ir antrame LAMA BPO priėmimo etape. Konkursinis balas viršija VU minimalaus konkursinio balo 3 ribą. Prašyme pildyk ne tik valstybės nefinansuojamas, bet ir valstybės finansuojamas vietas. Svarbu teisingai sudėlioti prioritetus.
 
Partnerio pranešimas
Studente
Laba diena, noriu paklausti dėl specialybės audiovizualinis vertimas. Ar teisingai suprantu, kad be audiovizualinio vertimo stiprių įgūdžių, pabaigus šia specialybę dar mokėsi stipriai versti ypač žodžiu, kiek silpniau - ir raštu? Ir dar - ar studijuojant šią specialybę numatyta galimybė gauti anglų kalbos mokytojo pedagoginę kvalifikaciją?
 
VU Kaune
Studente rašė: Laba diena, noriu paklausti dėl specialybės audiovizualinis vertimas. Ar teisingai suprantu, kad be audiovizualinio vertimo stiprių įgūdžių, pabaigus šia specialybę dar mokėsi stipriai versti ypač žodžiu, kiek silpniau - ir raštu? Ir dar - ar studijuojant šią specialybę numatyta galimybė gauti anglų kalbos mokytojo pedagoginę kvalifikaciją?
Laba diena, pedagoginė kvalifikacija nesuteikiama, studijų metu mokomasi vertimo tiek žodžiu, tiek raštu. Plačiau apie numatomus studijų rezultatus informacija pateikiama VU KnF internetiniame psl. http://www.knf.vu.lt/stojantiesiems/bakalauro-studijos/audiovizualinis-vertimas
 
Partnerio pranešimas
Auste
Sveiki, koks buvo žemiausias stojamasis balas 2018 m. į Finansų ir apskaitos taikomąsias sistemas valstybės finansuojamą vietą?
 
Jolanta
Sveiki, kokių egzaminų reikia stojant į vu ispanų filologiją?
 

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]