Klauskite visko apie ŠU


ŠU priėmimas
Laba diena, Erika. Pirmiausiai būtų svarbu žinoti, kokį kriterijų jūs turite omenyje - tai gali būti lemiamas faktorius. Visada galite pasiskambinti pasikonsultuoti su mūsų specialiste priėmimui nurodytais kontaktais: P. Višinskio g. 38, 208 kab., Šiauliai, Tel. (8 41) 595 755; el. p. studijuok@su.lt Sėkmės!
ŠU priėmimas
Laba diena! Taip, galimybę dalyvauti papildomoje Motyvacijos vertinimo sesijoje jūs turėsite papildomo priėmimo į bakalauro studijas metu. Atidžiai sekite duomenų pateikimo datas. Sėkmės!
Sandrute82
Laba diena,pildau antrojo etapo prašymą į ištęstines pradinio ir ikimokyklinio ugdymo programą.Kadangi per klaidą prašymą jau buvau užpildžiusi birželio 3 d,tai ten atsirado įrašas,kad neatvykau į motyvacinį testą,nors žinojau ,kad į jį atvykti galėsiu tik rugpjūčio 14 d.Tikėjausi,kad datą galėsiu motyvaciniui pasikeisti.Dabar užpildžius prašymą antram etapui prie motyvacinio įvertinimo dalyvavimo atsirado iškarto užrašas,kad nedalyvavau.Kaip Lamos bpo sistemoje užsiregistruoti išnaujo į motyvacinį testą rugpjūčio 14 d?
ŠU priėmimas
Laba diena, papildomam motyvacijos vertinimui galėsite registruotis tik papildomo priėmimo metu (nuo rugpjūčio 12 d. iki rugpjūčio 15 d.). Iškilus klausimams dėl prašymo registravimo reikėtų kreiptis į LAMA BPO. Sėkmės!

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]