Klauskite visko apie VDU


Finansai
Sveiki, kiek buvo studentu istojusiu i Finansu magistranturos studijas 2019 m.ir kiek is ju buvo valstybes finansuojamos vietos? Aciu.
VDU
Pirmas kursas rašė: Sveiki, norėjau paklausti dėl gamtos mokslų fakulteto. Kodėl niekur neskelbiate, kad perkeliate jį į akademiją? Vis dėlto tai turi įtakos sprendimui kur studijuoti. O dabar tik įvadinės savaitės metu sužinau, kad kitą semestrą paskaitos vyks kitame miesto gale. Kaip baigus mokyklą ypač aukštais rezultatais, man kyla daug klausimų dėl kokybės, kuri ir taip pasirodė neauksinė. Įtarimų kelia ir tai, kad 2020 m. į keturias ŽŪA programas priėmimas nebus vykdomas. Kur dėsis ŽŪA dėstytojai, pradės dėstyt mums? Vis dėlto aš stojau ne į VDU ŽŪA. Kaip galiu žinoti, kad sugaišti metai ir valstybės skiriamos lėšos studijų kainai padengti padės man karjeroje, o nebus tik bevertis popierius, kuris tiks naudoti tik kaip interjero detalė pakabinus ant sienos?
Laba diena, Įvykus universitetų susijungimui dalis Gamtos mokslų fakulteto užsiėmimų jau rudens semestre perkelta į Akademijos miestelyje esančias patalpas, kuriose įrengta nemažai modernių laboratorijų. Tai buvo numatyta susijungimo plane, siekiant optimizuoti turimą infrastruktūrą ir suteikti geriausias sąlygas studentams mokytis. Gamtos mokslų fakultete vykdomos studijų programos turi savo studijų planą ir dėstytojus, kurie ten dėsto, todėl kitų fakultetų priėmimas įtakos tam neturi. Jeigu turite pastebėjimų dėl studijų kokybės, tuomet visuomet galite kreiptis į fakulteto dekanatą ir ten aptarti situaciją. Taip pat, po semestro rekomenduojame būtinai užpildyti dėstymo kokybės apklausą. Kilus daugiau klausimų, galite susisiekti su mumis vdu@vdu.lt Linkėjimai! VDU
VDU
Finansai rašė: Sveiki, kiek buvo studentu istojusiu i Finansu magistranturos studijas 2019 m.ir kiek is ju buvo valstybes finansuojamos vietos? Aciu.
Laba diena, Praėjusiais metais į Finansų magistrantūros studijas įstojo 9 asmenys ir jie visi gavo finansuojamas vietas. Linkėjimai! VDU
Julija
Sveiki. Su kokiu mažiausiu balu 2019m buvo įstota į vf vieta socialinio darbo studiju programa?
VDU
Julija rašė: Sveiki. Su kokiu mažiausiu balu 2019m buvo įstota į vf vieta socialinio darbo studiju programa?
Laba diena, Paskutinio įstojusiojo į VF vietą konkursinis balas buvo 6,51 (VDU) ir 6,43 (kypčių grupėje). Linkėjimai! VDU
Klausimas
Sveiki, norėčiau pasiteirauti ar po pirmo magistro kurso vyksta rotacija dėl VF, VNF vietų? Dėkui
VDU
Klausimas rašė: Sveiki, norėčiau pasiteirauti ar po pirmo magistro kurso vyksta rotacija dėl VF, VNF vietų? Dėkui
Laba diena, Antros pakopos studijose rotacija nevyksta, tačiau jeigu kažkuris studentas iš VF vietos nutrauktų studijas ar būtų išbrauktas už nepažangumą, tuomet į laisvą vietą galėtų būti perkeltas studentas iš VNF vietos. Linkėjimai! VDU
a1b2
Laba diena, turiu keletą klausimų dėl neurotechnologijų studijų programos. 1. Ar 2020 m. vyks priėmimas į šią studijų programą? 2. Jei neturiu fizikos ar informatikos A lygiu, tik informatiką B, ar dar yra galimybė įstoti į VF? 3. Ar daug besirenkančių šią studijų programą ir kokiais min ir max balais įstojo 2019? 4. Ar ši studijų programa dar gali būti tinkama man, jei nebesimokau fizikos/chemijos, taip pat neturiu programavimo pagrindų? Svarstau todėl, nes įdomu, ar būtų suteikiami šių dalykų pagrindai, ar tiesiog būtų per didelis krūvis dėl elementarios žinių stokos. Dėkoju už atsakymus.
Kasger1
Sveiki, kokiu stojamuoju balu praeitais metais buvo įstota į VF studijų programas: VDU ŽŪA miškininkystė, VDU industrinė ekologija, VDU molekulinė biologija ir biotechnologija?
Kasger1
Kasger1 rašė: Sveiki, kokiu stojamuoju balu praeitais metais buvo įstota į VF studijų programas: VDU ŽŪA miškininkystė, VDU industrinė ekologija, VDU molekulinė biologija ir biotechnologija?
Turiu omenyje mažiausią stojamąjį balą, bei magistro studijas.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]