Klauskite visko apie Vilniaus technologijų ir dizaino kolegiją


Dainius123
Sveiki. Vidurini issilavinima igijau 2018m. Ar turiu galimybe istoti i inzinerijos mokslus nepaisant to, kad neturiu matematikos egzamino? Esu islaikes lietuviu mokyklini ir anglu bei geografijos valstybinius egzaminus.
VTDKO
Laba diena, Dainius123, Minimalūs reikalavimai stojant į valstybės finansuojamas vietas (vidurinis išsilavinimas įgytas 2018 m.): 1. išlaikytas valstybinis arba mokyklinis lietuvių kalbos ir literatūros brandos egzaminas; 2. išlaikytas valstybinis arba tarptautinis užsienio (anglų, vokiečių arba prancūzų) kalbos brandos egzaminas; 3. išlaikytas valstybinis matematikos brandos egzaminas, kurio įvertinimas ne žemesnis nei 25 balai (išskyrus stojantiesiems į menų studijų krypčių studijų programas). Minimalūs reikalavimai stojant į valstybės nefinansuojamas vietas (vidurinis išsilavinimas įgytas 2018 m.): 1. išlaikytas bent vienas valstybinis brandos egzaminas; 2. įgytas vidurinis išsilavinimas. Taigi, be matematikos egzamino galite pretenduoti į valstybės nefinansuojamą studijų vietą. Tačiau skaičiuojant konkursinį balą į inžinerijos mokslų studijų programas, matematikos egzamino vertinimo svertinis keficientas - 0,4 (jei egzamino vertinimo nėra, ši konkursinio balo dedamoji dalis prilyginama 0. Minimalus konkursinis balas 2019 m. - 4,3. N.Kalinauskienė VTDK Studijų tarnybos specialistė, tel. (8-5) 261 0353 el. p. n.kalinauskiene@vtdko.lt
Algis
Sveiki. Koks minimalus balas stojant į transporto logistiką vnf?Užpildžiau lamabpo į VTDK transporto logistiką, sistema apsakaičiuoja, kad konkursinis balas 5,04, bet rašo, kad konkurse nedalyvauju.
dangauskaraliene
Sveiki. Koks yra mažiausias konkursinis balas, norint įstoti į automobilių elektronikos sistemos vnf vietą? Ir kodėl užpildžius prašymą LAMA BPO puslapyje rašo, kad nedalyvauju konkurse? Ar gali būti, kad mano konkursinis balas yra per mažas stojant į vnf?
Rytis
Sveiki, kokia tvarka ir kada informuojami studentai apie rotaciją po pavasario semestro?
VTDKO
Laba diena, Minimalus konkursinis balas 2019 m. - 4,3. Konkurse galėjote nedalyvauti, jeigu neatitikote slenkstinių reikalavimų stojantiesiems. N.Kalinauskienė VTDK Studijų tarnybos specialistė, tel. (8-5) 261 0353 el. p. n.kalinauskiene@vtdko.lt
VTDKO
Laba diena, dangauskaraliene, Minimalus konkursinis balas 2019 m. - 4,3. N.Kalinauskienė VTDK Studijų tarnybos specialistė, tel. (8-5) 261 0353 el. p. n.kalinauskiene@vtdko.lt
VTDKO
Laba diena, Ryti, Studentai apie rotacijos rezultatus informuojami asmeniškai trumpąja žinute. N.Kalinauskienė VTDK Studijų tarnybos specialistė, tel. (8-5) 261 0353 el. p. n.kalinauskiene@vtdko.lt
Ana
Sveiki, norėjau paklausti, kada bus stojamasis egzaminas į fotografijos studijas? Jei aš žadu stoti į mokamą vietą, nes nelaikau lietuvių valstybinio ar yra galimybė po kažkurio laiko ar po vienų metų studijų pereiti į nemokamą vietą? Labai ačiū už atsakymus!
VTDKO
Laba diena, Ana,

Stojant per LAMA BPO egzaminai numatyti birželio 25-26 d., stojant per tiesioginį priėmimą į mokamas vietas egzaminai numatyti liepos 15 d. ir rugpjūčio 27 d. Sekite informaciją kolegijos tinklalapyje.

Studijų finansavimą keisti gali tik tie studentai, kurie atitinka gerai besimokančio studento kriterijus – neturi akademinių skolų, einamuoju studijų rezultatų vertinimo laikotarpio momentu yra įvykdęs visus studijų programos keliamus reikalavimus ir pasiekęs puikų arba tipinį pasiekimų lygmenį.

Daugiau informacijos:https://vtdko.lt/index.php/stojantiesiems-2020-m/studiju-programos

https://vtdko.lt/images/DF/Dokumentai/Studento_studiju_finansavimo_keitimo_tvarkos_aprasas.pdf

N.Kalinauskienė
VTDK Studijų administravimo specialistė,
tel. (8-5) 261 0353
el. p. n.kalinauskiene@vtdko.lt

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]