Klauskite visko apie LPM


Barbara
Sveiki, esu pabaigusi Socialinių Mokslų kolegija, bei Karaliaus Mindaugo Profesinė mokykla-žirgininkystės mokslus. Ar įmanoma būtų įstoti mokytis policijos trumpiau nei 1 metai?

Laba diena, turint aukštąjį išsilavinimą galima bandyti stoti į įvadinius kursus, tačiau šie kursai organizuojami pagal poreikį, tad ar šįmet jie bus, negalime atsakyti, sekite mūsų skelbiamą informaciją.
Įdomu
Per motyvacini pokalbi ilgiau laikyite žmogu,bandykite suprasti kas jo galveleje dedasi...Nes šiu dienų įvykiai tik parodo kad ten ateina jauni zmones neturintys patirties ir temokantys kitą žeminti.
Bog
Sveiki, 2019m. Stojau į LPM del svorio trukumo nepraejau CMEK. Taciau dar pries tai stojusi CMEK praejau taciau nespejau i laika tempdama manekeno. Dabar turiu toki klausima, jei stosiu siais metais ar reikes visu tyrimu ar ne? Nes pvz krutines kardiograma( plauciu persvietimas) galioja vienerius metus..

Laba diena, jeigu bandysite stoti šįmet į LPM, turėsite vėl iš naujo praeiti CMEK, t.y. ir visus tyrimus atlikti iš naujo. Kadangi 2019 metais nepraėjote CMEK, tad visą procedūrą turėsite kartoti iš naujo.
Bog
Sveiki, 2019m. Stojau į LPM del svorio trukumo nepraejau CMEK. Taciau dar pries tai stojusi CMEK praejau taciau nespejau i laika tempdama manekeno. Dabar turiu toki klausima, jei stosiu siais metais ar reikes visu tyrimu ar ne? Nes pvz krutines kardiograma( plauciu persvietimas) galioja vienerius metus..
Dke
Sveiki ar sudaro dideli skirtuma ar as siusiu dokumentus kovo 1d ar kovo 16 d pvz?

Laba diena,
svarbu dokumentus pateikti iki 2020 06 26.
Klh
Po CMEK siunciama pas psichologa ar kaip?

Laba diena,
po CMEK Jūs būsite įvertintas psichologo policijos įstaigoje.
Kornelija
Sveiki, jei praeitais metais praėjau cmek, šiais metais dar galioja.Nusiunčiau šiandien visus dokumentus dėl stojimo internetu. Ar reikia lpm pranešti kad esu praejusi cmek? Kaip tai padaryti?

Laba diena,
papildomai informuoti LPM nereikia. Vėliau, kai reikės visiems teikti CMEK pateiksite savo galiojančią pažymą.
Dovile
Kokia turi buti bendra fizinio normatyvo taškų suma iki 24 amžiaus grupei? Nes rašoma skirtingai 30 ir 39 taškai.

Laba diena,
Jūs turite surinkti 30 taškų.
Paulius
Ar galėsiu stoti į lpm jei esu pilnapadis?

Laba diena,
į visus su sveikata susijusius klausimus pateikite CMEK ir jie Jums į juos atsakys.
Diana
Stojant su aukštuoju išsilavinimu 5 mėn kursai? Ir įdomu ar yra tarp tų 5 mėn praktika?

Laba diena,
turint aukštąjį išsilavinimą galima bandyti stoti į įvadinius kursus, tačiau šie kursai organizuojami pagal poreikį, tad ar šįmet jie bus, negalime atsakyti, sekite mūsų skelbiamą informaciją. Taip pat Jūs galite bandyti įstoti ir į 9 mėnesių mokymo programą, sėkmingai baigus ją pradėsite dirbti žemiausioje grandyje, tačiau atsiradus poreikiui galėsite sudalyvauti atrankoje į viduriniosios grandies pareigybes.
Kla
Sveiki. Turiu 3m vairavimo staza, per ta laika neturejau baudu. O per dvi dienas gavau uz greicio virisija. Virsyta buvo 20km/30km. Ar gali pakenkti stojimui?

Laba diena,
pretendentas į Lietuvos policijos mokyklą privalo turėti nepriekaištingą reputaciją. Kiekvienas stojantysis yra atskirai patikrinamas ir yra nusprendžiama ar kandidatuojantis asmuo gali mokytis su tokiu nusižengimu, ar negali. Taip pat atsižvelgiama į visus įmanomus faktorius, tad pabandyti įstoti Jūs galite.
Kla
Kla rašė: Sveiki. Turiu 3m vairavimo staza, per ta laika neturejau baudu. O per dvi dienas gavau uz greicio virisija. Virsyta buvo 20km/30km. Ar gali pakenkti stojimui? Laba diena, pretendentas į Lietuvos policijos mokyklą privalo turėti nepriekaištingą reputaciją. Kiekvienas stojantysis yra atskirai patikrinamas ir yra nusprendžiama ar kandidatuojantis asmuo gali mokytis su tokiu nusižengimu, ar negali. Taip pat atsižvelgiama į visus įmanomus faktorius, tad pabandyti įstoti Jūs galite.
Visgi , viršinau vieną kartą 30km o kitą kartą 12km. Ačiū už atskaymą.
Gabrielė
Sveiki. Cmek esu praėjusi iš pernai o man dabar reikia dar praeiti psichologą. O šiuo metu esu užsienyje. Norėčiau paklausi kada prasideda fizinis patikrinimas? Kad viską suspėčiau

Laba diena,
primename, kad CMEK galioja vienerius metus. Asmenų atranka prasideda 2020 08 03 - 08 07. Svarbu paminėti, kad į šią atranką kandidatas turi registruotis šiuo laikotarpiu 2020 07 20 - 07 31 d.
raimondaa
sveiki. per kiek merginom laiko reikia nubegt 2 km ir kiek ratu?

Laba diena,
visą Jums reikalingą informaciją galite rasti paspaudus ant šios nuorodos http://lpm.policija.lrv.lt/lt/veiklos-sritys/pirminis-profesinis-mokymas
Susirūpines
Sveiki! O gali būti taip kad dėl dabartinio viruso,vasarą Jūs atidėsite stojimą?Žiūriu lb i prieki.. bet man mazdaug reik žinoti kas kaip.

Laba diena, kol kas tokios informacijos, kad stojimas į LPM bus atidėtas tikrai nėra. Visa svarbi informacija skelbiama mūsų mokyklos facebook'o puslapyje, sekite naujienas. Kol kas karantinas paskelbtas tik iki kovo 27 d., tačiau dokumentų teikimas nėra stabdomas ir visi darbai yra vykdomi nuotoliniu būdu.
Gabrielė
Tai bet dabar galima jau eiti sveikatą. Bet kadangi karantinas šiuo metu jau iki balandžio 13, tikriausiai dar pratęs, tai kažin kaip bus su stojimais

Laba diena,
prašymai nuotoliniu būdu yra priimami kol kas iki birželio 26 d., registracija į atranką planuojama nuo liepos 20 d. iki liepos 31 d.,asmenų atranka planuojama nuo rugpjūčio 3 d. iki rugjūčio 7 d., o pačių mokslų pradžia numatoma kaip ir kasmet rugsėjo 1 d. Tad manome, kad iki šių terminų situacija Lietuvoje pasikeis, o esant reikalui terminus Lietuvos policijos mokykla pratęs.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]