Klauskite visko apie VU


VUpriemimas
aiste rašė: Noriu paklausti, koks mažiausias balas buvo šiemet stojant į kriminologiją vf vietą?
Laba diena, apgailestaujame, tačiau šiuo metu dar neturime 2019 m. priėmimo statistinių duomenų, tad rekomenduojame sekti naujienas Vilniaus universiteto interneto svetainėje. Jei kiltų kitų klausimų, susisiekite su mumis el. paštu: konsultavimas@vu.lt
VUpriemimas
Jurgita rašė: Sveiki, koks buvo šiemet mažiausias balas, su kuriuo įstojo į kriminologijos studijas?
Laba diena, Jurgita, apgailestaujame, tačiau 2019 m. priėmimo duomenų kol kas neturime. Sekite naujienas Vilniaus universiteto interneto svetainėje. Jei kiltų daugiau klausimų prašome susisiekti su mumis el. paštu: konsultavimas@vu.lt.
VUpriemimas
Augustė rašė: Sveiki, norėčiau paklausti ar yra galimybė pakliūti į valstybės finansuojamą Kineziterapijos studijų vietą ? Laikant,lietuvių(valstybinis),matematika(valstybinis),biologija(valstybinis),anglų k.(valstybinis), nors yra pasirinktas matematikos B lygis . Ar turi įtakos lygiai, nors egzaminus išlaikyčiau kaip priklauso ?
Laba diena, Auguste, valstybės finansuojamas vietas gauna stojantieji, turintys aukščiausius konkursinius balus, tad negalime prognozuoti ar Jūsų turimų įvertinimų pakaks gauti valstybės finansuojamą vietą. Kokiu lygiu šiuo metu mokotės dalykus įtakos turi tik tokiu atveju jeigu nelaikote egzamino ir pageidaujate, kad į konkursinio balo sandarą būtų įtrauktas metinis pažymys, tuomet galimi tik A lygio įvertinimai. 2019 m. Pretenduojant į Kineziterapijos studijas konkursinį balą sudaro: •Biologija (egzaminas) koeficientas 0,4 •Chemija arba matematika (egzaminas arba metinis (A lygio) pažymys) koeficientas 0,2 •Bet kuris dalykas, nesutampantis su kitais dalykais (egzaminas arba metinis (A lygio) pažymys) koeficientas 0,2 •Lietuvių kalba ir literatūra (egzaminas) koeficientas 0,2 Jei kiltų daugiau klausimų prašome susisiekti su mumis el. paštu: konsultavimas@vu.lt.
VUpriemimas
Justė rašė: Dėl profesinių pedagogikos studijų. Ar bus vykdomas priėmimas žiemą, ar tik ateinančią vasarą? Ar bus valstybės finansuojama? Ačiū
Laba diena, Juste, priėmimas į Mokyklos pedagogikos studijas vyksta kartu su priėmimo į magistro studijas, vasaros metu, tad artimiausias priėmimas numatomas 2020 m. gegužės antroje pusėje. Įprastai šioje studijų programoje būna numatyta valstybės finansuojamų vietų, kurias gauna aukščiausius konkursinius balus turintys stojantieji. Jei kiltų daugiau klausimų prašome susisiekti su mumis el. paštu: konsultavimas@vu.lt.
VUpriemimas
sekmadienis rašė: sveiki. ar imant akademines atostogas dėl asmeninių priežasčių arba ligos galima prarasti vf vietą? šiuo metu mokausi pirmame semestre.
Sveiki, išeinant akademinių atostogų dėl visų priežasčių ar stabdant studijas valstybės finansuojama vieta nėra prarandama. Po metų pertraukos sugrįžtama į tą pačią vietą ir į tą patį semestrą, kuriame buvo pasiimtos akademinės atostogos ar studijų stabdymas. Jei kiltų kitų klausimų, susisiekite su mumis el. paštu: konsultavimas@vu.lt
Kalbos
Sveiki, kuria diena bus galima pasirinkti ne studiju dalykus - kalbas?
Gerhardas3000
Ar galiu stoti į valstybės nefinansuojamą vietą jeigu pas mane išlaikytas ne valstybinis, o mokyklinis lietuvių k. egzaminas ir dar 4 valstybiniai egzaminai? (baigiau 2017m)
VUpriemimas
Kalbos rašė: Sveiki, kuria diena bus galima pasirinkti ne studiju dalykus - kalbas?
Laba diena, registracija į ne studijų programos dalykus bus vykdoma vasario mėnesio pirmosiomis savaitėmis. Užsiregistruoti galite Vilniaus universiteto informacinėje sistemoje. Jei kiltų kitų klausimų, susisiekite su mumis el. paštu: konsultavimas@vu.lt
VUpriemimas
Gerhardas3000 rašė: Ar galiu stoti į valstybės nefinansuojamą vietą jeigu pas mane išlaikytas ne valstybinis, o mokyklinis lietuvių k. egzaminas ir dar 4 valstybiniai egzaminai? (baigiau 2017m)
Laba diena, asmenims, kurie vidurinį išsilavinimą įgijo 2016 m. arba 2017 m. ir nori pretenduoti į bakalauro ir vientisųjų studijų valstybės finansuojamas (VF) vietas, turi tenkinti minimaliuosius reikalavimus. Jie turi būti: - išlaikę valstybinį lietuvių kalbos ir literatūros egzaminą; - išlaikę užsienio kalbos (anglų, vokiečių arba prancūzų) valstybinį egzaminą (įvertinimas negali būti mažesnis nei 16 balų) arba tarptautinį užsienio kalbos egzaminą (pvz. IELTS, TOEFL, PTE)*; - išlaikę matematikos valstybinį egzaminą; - konkursinis balas negali būti mažesnis nei 5,4 balo. Taigi, norint pretenduoti į valstybės finansuojamą vietą, būtina būti išlaikius lietuvių kalbos ir literatūros valstybinį egzaminą. Primename, kad trūkstamus valstybinius egzaminus galite laikyti pasiruošus savarankiškai, eksternu. Daugiau informacijos rasite: http://www.asmetonosgimnazija.lt/?page_id=337 Jei kiltų kitų klausimų, susisiekite su mumis el. paštu: konsultavimas@vu.lt
Studentas
Sveiki, Ar turint akademines atostogas, galima tapti laisvu klausytoju, taip susilyginant dalyko kreditus ir veliau pereit į kita studiju programa?
Studentė
Sveiki, ar būtų kažkur įmanoma pasižiūrėti atitinkamų studijų programų dalykų (modulių) aprašus? Mano žiniomis, priėjimą prie dalykų aprašų gauname tik jau ĮSTOJUS į tam tikrą studijų programą. VU puslapyje matome tik dalykų pavadinimus, todėl yra sunku nuspėti, ką slepia dalyko pavadinimas (pvz VDU puslapyje paspaudus ant dalyko atsidaro jo aprašymas).
VUpriemimas
Studentas rašė: Sveiki, Ar turint akademines atostogas, galima tapti laisvu klausytoju, taip susilyginant dalyko kreditus ir veliau pereit į kita studiju programa?
Laba diena, laisvuoju klausytoju galite tapti nuo naujo semestro pradžios bei nepriklausomai nuo to, ar tuo metu esate akademinėse atostogose. Ar trūkstamus dalykus išklausius laisvojo klausytojo statusu galėsite perstoti į kitą studijų programą reikėtų paklausti akademinio padalinio, į kurio studijų programą pageidausite pretenduoti. Jei kiltų kitų klausimų, susisiekite su mumis el. paštu: konsultavimas@vu.lt
VUpriemimas
Studentė rašė: Sveiki, ar būtų kažkur įmanoma pasižiūrėti atitinkamų studijų programų dalykų (modulių) aprašus? Mano žiniomis, priėjimą prie dalykų aprašų gauname tik jau ĮSTOJUS į tam tikrą studijų programą. VU puslapyje matome tik dalykų pavadinimus, todėl yra sunku nuspėti, ką slepia dalyko pavadinimas (pvz VDU puslapyje paspaudus ant dalyko atsidaro jo aprašymas).
Laba diena, apgailestaujame, tačiau Vilniaus universitetas neskelbia dalykų (modulių) aprašų viešai. Tačiau rekomenduojame susisiektu su atitinkamu akademiniu padaliniu, galbūt jie suteiks daugiau informacijos apie studijų programos planą ir sandarą. Jei kiltų kitų klausimų, susisiekite su mumis el. paštu: konsultavimas@vu.lt

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]