Klauskite visko apie MRU


MRU konsultacijos
Dc4 rašė: Ar kažkas pasikeitė ir programa “Teisė ir ikiteisminis procesas” vėl yra perkelta į Kauną
Sveiki, pasikeitus situacijai dėl jungimosi su VGTU (nesijungiame)ir praeitą savaitę įvykus susitarimui su Vidaus reikalų ministerija bei gavus užsakymą ruošti pareigūnus, buvo priimti sprendimai, kurie jau yra galutiniai: Teisės ir ikiteisminis proceso studijos vyks Kaune, o Teisės ir kriminalistikos, Teisės ir policijos veiklos, Teisės ir valstybės sienos apsaugos studijos - Vilniuje. Atsiprašome už sukeltus nepatogumus.
Greta K.
Kada atsiras “teisė ir kriminalistika” ir “teisė ir policijos veikla” studijų programų studijų dalykai?
MRU konsultacijos
Greta K. rašė: Kada atsiras “teisė ir kriminalistika” ir “teisė ir policijos veikla” studijų programų studijų dalykai?
Sveiki, dėkojame už pastebėjimą. Teisės ir policijos veiklos programos dalykai jau yra įdėti. Teisės ir kriminalistikos programos dalykus įdėsime kovo pabaigoje.
Ana
Sveiki, Baigiau kolegiją ir turiu teisės profesinį bakalaurą. Ar galiu toliau tęst išlyginamąsias studijas MRU? Domiuosi "Valstybės sienos apsaugą", klausimas kiek gali sutrumpėti mokymosi trukmė jei turiu profesinį bakalaurą?Kokia būtų kaina šio mokslo? Ačiū.
MRU konsultacijos
Ana rašė: Sveiki, Baigiau kolegiją ir turiu teisės profesinį bakalaurą. Ar galiu toliau tęst išlyginamąsias studijas MRU? Domiuosi "Valstybės sienos apsaugą", klausimas kiek gali sutrumpėti mokymosi trukmė jei turiu profesinį bakalaurą?Kokia būtų kaina šio mokslo? Ačiū.
Pretenduojant į teisės ir valstybės sienos apsaugos programą reikia gauti siuntimą iš Valstybės sienos apsaugos rinktinės. Nei viena teisinis dalykas nebus įskaitytas, gal užskaitytų du ar trys dalykus. Realiai vis vien studijos truktų 3,5 metų.
Smalsu
Sveiki, Norint mokytis teisė ir kriminalistika, reikia dalyvauti fizinio patikrinime? Mačiau,kad teisė ir ikiteisminis procesas irgi įveina kriminalistika. Kuom skiriasi mokslas? ar teisė ir ikiteismini pasibaigęs tiesiog turi daugiau krypčių kur norėtum dirbti ateityje?
Smalsu
Sveiki, Pabaigus LPM didesni šansai patekti į MRU policijos krypti? (Pvz: teise ir ikiteisminis procesas, teise ir policijos veikla, teise ir kriminalistika..)
MRU konsultacijos
Smalsu rašė: Sveiki, Norint mokytis teisė ir kriminalistika, reikia dalyvauti fizinio patikrinime? Mačiau,kad teisė ir ikiteisminis procesas irgi įveina kriminalistika. Kuom skiriasi mokslas? ar teisė ir ikiteismini pasibaigęs tiesiog turi daugiau krypčių kur norėtum dirbti ateityje?
Sveiki, pretenduojant į Teisės ir kriminalistikos programą papildomų dokumentų ar med. komisijų nereikia. Teisė ir kriminalistika yra specializacija Teisės ir ikiteisminio proceso programos. Tad suprantama, kas studijų dalykai yra daugumoje atvejų sutampantys, tik specializacijoje studijuojamas blokas dalykų susijusių su ikiteisminiame procese naudojamomis specialiomis žiniomis tiriant nusikalstamas veikas, skiriant ekspertizes ir jas atliekant. Įsidarbinamumo galimybės yra absoliučiai tolygios tiek teisę ir ikiteisminį procesą, tiek teisę ir kriminalistiką baigusių absolventų.
MRU konsultacijos
Smalsu rašė: Sveiki, Pabaigus LPM didesni šansai patekti į MRU policijos krypti? (Pvz: teise ir ikiteisminis procesas, teise ir policijos veikla, teise ir kriminalistika..)
Sveiki, baigus LPM Jums reikės atidirbti Vidaus reikalų sistemoje nuo 3 iki 5 metų. Bus sunku derinti darbą ir nuolatines studijas. Siūlome pretenduoti iš karto į MRU. Į teisės ir policijos veiklos programą bus priimta tik 30 studentų. O į teisės ir kriminalistikos 60 studentų. Į mokamas studijas tikrai galima patekti, jeigu turėsite minimalų balą.
Viktorija
Sveiki, norėjau paklausti ar MRU moka stipendijas?
Algis
Ar galima stot į MRU, neturint 9 mėn. Vairavimo stažo? (šiandienai turiu tik 2 mėn.)
MRU konsultacijos
Algis rašė: Ar galima stot į MRU, neturint 9 mėn. Vairavimo stažo? (šiandienai turiu tik 2 mėn.)
Sveiki, ko gero teiraujatės pretenduojant į teisės ir policijos veiklos arba teisės ir valstybės sienos apsaugos programas. Tai pat kaip ir į kitas MRU programas pretenduojant vairavimo stažo nereikia.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]