« grįžti į straipsnį

Kuo būti?

Vilija Stebetinai atitiko tai ka noriu studijuoti
2007 liepos 30 d. 07:07   • 78.60.192.226
Beta Valeri Nu testas, kaip testas. Tikejausi, kad kazkiek atskirs mano pasirinktas profesijas - medicina ir ekonomika. Bet nieko.... Vistiek... Talikusi testa gavau tas pacias specialybes: gydytojo ir ekonomisto :(
2007 rugpjūčio 17 d. 07:08   • 78.58.203.171
Brukne na..is esmes pan ir galvojau.nes megstu bendrauti su zmonemis i juos gilintis ir pan
2007 rugpjūčio 26 d. 01:08   • 78.62.22.5
sandrita testas atitiko tai ko noriu bet kad nzn ka daryt..
2007 rugpjūčio 29 d. 09:08   • 195.182.76.66
lemonirl@one na man kazkaip vienodi skaiciukai, ir labai daug pasirinkimo, cia nelabai radau ko reikejo...bet kaip pradziai uztenka... nors kaiko is ce nesitikejaw :D eigulys ir pan...poto zurnalistas,psichologas...eh...sunku rasti savyje ko butent noretum :D
2007 rugsėjo 04 d. 09:09   • 78.61.173.96
lemonirl@one beje jei atvirai man patinka WISKAS! nera to kas nepatiktu! ;) ir lovoj patinka zinoma, ir krapstytis darbe, ir prie kompo ,visur...:D:D:D:D:D
2007 rugsėjo 04 d. 09:09   • 78.61.173.96
Punisher nu joa.. ash radaw ka man patinka ir kas toliaw?? =DDD
2007 rugsėjo 09 d. 01:09   • 78.56.20.26
n3m0k54 Testo atsakymai pakankamai tikslūs.
2007 rugsėjo 16 d. 11:09   • 78.58.65.103
Hmm. Man beveik visi taskai vienodi.Ir svarbiausia tne,kur sugebejimai tikrai geri,gavau vienu tasku maziau nei kituose. Netikslu,nepatiko testas.
2007 rugsėjo 17 d. 03:09   • 78.62.78.137
Glamorous. nepirmas testas kuri dariau ir atsakymai sutapo manau sie testai geri man patiko :)
2007 rugsėjo 19 d. 03:09   • 78.61.86.54
Solveiga Man tai tiesiai į dešimtuką pataikė ;D
2007 rugsėjo 19 d. 03:09   • 78.61.113.246
komentaras Testas nepaliko man didelio ispudzio .Jei zmogui patinka gyvunai tai jis jau prie gamtos vaiko priskiriamas.
2007 rugsėjo 22 d. 11:09   • 88.222.54.101
moksleive njum ash taj jau nepirma testa dariau ir man gawosi kai pir wisur .... sutapo... todel manau, kad sis testas geras... :P
2007 spalio 05 d. 02:10   • 78.61.231.188
Eglute jau buvau apsisprendusi , kad nebusiu gydytoja, tai ka testas parode, kad tinku buti gydytoja
2007 spalio 12 d. 12:10   • 78.61.226.29
Dija visai patiko. sutinku su rezultatais
2007 spalio 14 d. 01:10
Pažymėkite varnelę
Neprisijungusių vartotojų komentaruose rodomas jų IP adresas.