Kur galeciau stoti su siais egzaminais


Rapolas
Sveiki,laikysiu valstybinius anglu,lietuviu,biologijos,chemijos,matematikos.Kur stoti ?Traukia prie gamtos mokslu,gal kas nusimano apie molekuline biologija ar biotechnologijas?..Labai aciu
 
sui
https://www.facebook.com/LSMUpsichologija - čia rasite aprašytas psichologijo studijas su stipriau nei kituose universitetuose akcentuojamais biologiniais ir fiziologiniais pagrindais.
 
asukomisija
Rapolas rašė: Sveiki,laikysiu valstybinius anglu,lietuviu,biologijos,chemijos,matematikos.Kur stoti ?Traukia prie gamtos mokslu,gal kas nusimano apie molekuline biologija ar biotechnologijas?..Labai aciu
Sveikas Rapolai, Aleksandro Stulginskio universitete Tau tiktų augalų biologija ir selekcija. Universitetas turi modernias agrobiotechnologijų laboratoriją. Plačiau apie šią studijų programą gali paskaityti čia: http://www.asu.lt/noriu_studijuoti_lzuu/lt/51580 Sėkmės. :)
 
Partnerio pranešimas
Braskyte123
Labadiena,noreciau paklausti kur galeciau įsoti su bioligijos chemijos ir lietuviu egzaminais?
 
asukomisija
Braskyte123 rašė: Labadiena,noreciau paklausti kur galeciau įsoti su bioligijos chemijos ir lietuviu egzaminais?
Labas. Aleksandro Stulginskio universitete su pasirinktais egzaminais dėl valstybės finansuojamos vietos sėkmingai galėtumėte konkuruoti šiose studijų programose: agronomija, augalų biologija ir selekcija, maisto žaliavų kokybė ir sauga, medienos mokslas ir prekyba, miestų ir rekreacinė miškininkystė, sumanioji gyvulininkystė, taikomoji ekologija, želdininkystė, žemės ūkio technologijos ir vadyva, žuvininkystės ir akvakultūros technologijos. Plačiau susipažinti su I pakopos (bakalauro) studijų programomis galite čia: http://www.asu.lt/noriu_studijuoti_lzuu/lt/51604 Sėkmės :)
 
Partnerio pranešimas
Ieva
Sveik kur galėčiau stoti laikydama biologija valstybini, chemija valstybini, lietuvių valstybini ir dailės mokyklini?
 
infectiosa
Ieva rašė: Sveik kur galėčiau stoti laikydama biologija valstybini, chemija valstybini, lietuvių valstybini ir dailės mokyklini?
Niekur, kur norėtum
 
brigita
Sveiki ! Kur galėčiau stoti su biologijos , matematikos, lietuviu valstybiniais egzaminais? LaGalvoju apie mediciną.
 
Amanda
Sveiki! Labai traukia Biologija,medicina ir panašaus pobūdžio mokslai. Pati planuoju laikyti kalbas: lietuvių,anglų,rusų bei biologiją. Su matematika nelabai draugauju kaip ir su chemija. Ar yra kažkokių stojimo variantų be šiu egzaminų?
 
Vitalij
Sveiki. Kur galėčiau stoti su šiais egz: biologija, matematika, anglų, lietuvių valstybiniais?
 
Vytautė
Sveiki, ar būtų įmanoma į mediciną įstoti tik su lietuvių, biologijos, anglų, matematikos egzaminais? Chemija prastai sekasi, ar būtų kokių nors variantų ir be jos?
 

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]