Konkursinio balo skaičiuoklė

Klausimai apie Panevežio kolegiją


Irmantas326
Ar dar veikia Panevėžio kolegijos filialas Rokiškyje? Nerandu konkrečios informacijos apie tai. Ir jei taip, kokias studijų programas ten galima studijuoti?

Sveikas, Irmantai
Panevėžio kolegijos filialas Rokiškyje veikia, vykdomos studijų programos "Socialinis darbas", " Muzikos pedagogika", "Verslo vadyba", "Buhalterinė apskaita". Tačiau šiemet į pirmą kursą Rokiškio filiale priėmimas nebus vykdomas.
Egle
Sveiki. Cia bus keli klausimai is didesnio kiekio zmoniu. Baigeme visi mokykla 2017 metais, stojant i slauga, butini egzaminai - lietuviu, matematikos,biologijos ir anglu? VF. Viena mergina turi lietuviu mokyklini,o k ita - matematikos neislaikiusi. Turbut i VF jau patekti nebeimanoma? Ir koks buvo 2017m. KB? Aciu!
panko
Sveika, Egle,

pernai KB į VF vietą buvo apie 3,7. 2017 m. matematikos bei anglų k. egzaminą reikėjo išlaikyti, norint pretenduoti į VF vietą, lietuvių mokyklinio užtenka.
Jurgita
Laba diena Mane domina, ar yra galimybė šiais metais studijuoti ikimokyklinį priešmokyklinį ugdumą išlyginamosiose studijose. Esu baigusi Panevėžio konservatoriją 2000 m.pradinį ugdymą ir 2003 m. Šiaulių universitete pradinio ugdymo edukologiją. Jei tokios studijos yra,kokia jų trukmė bei kaina?
panko
Laba diena, Jurgita, Taip studijos bus vykdomos, bet visą detalesnę informaciją suteiks socialinių mokslų fakultetas socialiniu.fakultetas@panko.lt
Marius11
Kas kiek laiko buna sesijos ir kiek jos trunka teises studijose mokantis nekivaizdiniu budu?
panko
Sveikas, Mariau Sesijos trunka po 2 savaites du kartus per pusmetį mūsų puslapyje galite rasti studijų grafiką detalesnei informacijai http://panko.lt/studentams/tvarkarasciai/studiju-grafikai-20182019-m-m/
Marius11
Aciu labai uz informacija :-)
Lalita
Sveiki, norėčiau sužinoti ar Panevėžio kolegija Rokiškio filialas veikia? Ir ar yra dar kažkokios studijų programos, nes nerandu informacijos niekur.
panko
Laba diena, gerb. Lalita, Rokiškio filialas jau nebeveikia, todėl ir informacijos nebėra.
Lukas
Sveiki. Noriu paklausti,ar stojant 2019 m.i paramediko specialybe bus stojamieji egzaminai? Ar galima studijuoti neakivaizdziai( dirbu greitosios med.pagalbos skyriuje), tad idomu, ar imanoma butu mokytis ir dirbti. Aciu.
panko
Sveikas, Lukai, Kitais metais jei viskas bus gerai ir patvirtins Skubiosios medicinos pagalbos specialybę, vykdysim priėmimą nuo 2019.06.01 per www.lamabpo.lt. Stojamųjų egzaminų nebus. Studijos tik dieninės,dėl studijų derinimo su darbu labai individualu, dirbantiems pagal specialybę, sudaromos laisvas grafikas, bet į praktinius darbus lankomumas nemažiau 50 proc. Dėl detalesnės informacijos rašykite fakulteto dekanei ingrida.kupciunaite@panko.lt.
Saulė
Laba diena, aš noru įstoti į Panevežio kolegija, šiais baigiu Joniškio Aušros gimnazijos suaugusiųjų mokymo skyriu 12 klasė, dėl sveikatos problemų atleido mane nuo brandos egzaminų, bet gausiu brandos atestatą , kad pilnai baigiau mokykla. Ar turiu galimybė įstoti į kolegija? Ir kokios specialybės yra kolegijoje? Čia mano paštas arbatinis.saukstelis@gmail.com lauksiu jūsų atsakymo
panko
Sveika, Saule, taip įstoti galimybę turite, jei konkursinis balas bus aukštesnis nei 2, pasistenkite, kad brandos atestate būtų kuo geresni metiniai pažymiai. Visos specialybės ir jų aprašymai surašyti mūsų tinklapyje www.panko.lt
Saulė
Ar panevėžio kolegijoje yra keltuvas studentams , kur negali lipti laiptais?
panko
Sveika, Saule, taip yra, bet tik pagrindiniame pastate. Turėjome studentų negalinčių lipti laiptais, problemų nekildavo, jei kas padėdavo grupiokai.
Saulė
laba diena, norėčiau atvažiuoti atvažiuoti į kolegija apžiūrėti pavasarį galėčiau? Norėčiau pažinti aplinka jos
panko
Saule, kviečiame apsilankyti Panevėžio kolegijoje. Mielai viską aprodysime ir papasakosime.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]