Klausimai apie Alytaus kolegiją


Agnė
Sveiki, ar galima nelaikius chemijos egzamino stoti į maisto produktų technologijas? P.s. vidurinį išsilavinimą įgiju šiemet.
Alytaus kolegija
Ieva rašė: Laba diena, Norejau pasiklausti ar imanoma suderinti mokslus su darbu? Specialybe dominanti ,,Bendrosios praktikos slauga''.
Laba diena, tikrai galima suderinti studijas su darbu. Bendrosios praktikos slaugos paskaitas visuomet suderina su studentais, atsižvelgiant į jų galimybes.
Alytaus kolegija
Agnė rašė: Sveiki, ar galima nelaikius chemijos egzamino stoti į maisto produktų technologijas? P.s. vidurinį išsilavinimą įgiju šiemet.
Laba diena, stoti galite, didžiausią stojamąjį balą sudarys matematos egzaminas, vietoj chemijos egzamino Jums užskaitys chemijos dalyko pažymį, tačiau Jūsų stojamasis balas bus mažesnis. Norit pretenduoti į valstybės finansuojamą vietą, Jūs turite būti išsilaikiusi: Lietuvių kalbos, anglų kalbos ir matematikos egzaminus.
Lina
Man 42 m.Turiu brandos atestata,kuriame nera biologijos pažymio,nes nelaikiau egzamino.Norečiau mokytis bendrosios praktikos slauga.Nežinau ar sugebečiau,juk tiek metu praejo...Ar reiktu kokius egzaminus laikyt stojant? Kokia studiju kaina,kiek laiko reiktu mokytis ir ar galečiau suderinti darba su mokslu?Dirbu ir gyvenu Druskininkuose.
Alytaus kolegija
Lina rašė: Man 42 m.Turiu brandos atestata,kuriame nera biologijos pažymio,nes nelaikiau egzamino.Norečiau mokytis bendrosios praktikos slauga.Nežinau ar sugebečiau,juk tiek metu praejo...Ar reiktu kokius egzaminus laikyt stojant? Kokia studiju kaina,kiek laiko reiktu mokytis ir ar galečiau suderinti darba su mokslu?Dirbu ir gyvenu Druskininkuose.
Sveiki, Stojamųjų egzaminų nėra. Studijų kaina 1390 metams, studijų trukmė – 3,5. Darbas su studijomis suderinamas. Jūsų konkursinis balas būtų žemesnis be biologijos pažymio, bet stoti galite.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]

Žurnalas 'KUR STOTI 2016'
Žurnalas 'KUO BŪTI 2015'
Žurnalas 'KUR STOTI UŽSIENYJE' 2014