Konkursinio balo skaičiuoklė

Pasienieciu mokykla.CMEK ar sunku pereiti med komisija?


Deimantė
morta rašė: Sveiki. Esu dvyliktoke ir žadu stot teise ir valstybes sienos apsauga, bet man yra disekuojantis kelio osteochondritas(cia tokia liga kai atsilupineja sanario kremzle bet tai vyksta letai) bet man tai nesukelia jokiu sunkumu sportuojant(nebent ilgiau pavaiksciojus sunku pasidaro).Tai gal kas susiduret su tuo? Ar praeiciau cmek?
Sveika, kaip dėl Tavo problemos tiksliai nežinau, bet manau gali kabintis, nes jiems net menkiausia smulkmena kliūva. Aš taip pat šiais metais bandysiu stoti į teisę ir valstybės sienos apsaugą.
 
egis
Psihologiniai testai
 
xxx
Sveiki visi. Na ką gi pasidalinsiu savo patirtimi iš CMEK. Praėjau prieš kelias dienas ir esu tinkamas į Policiją. Kaip ir dauguma, buvau prisiskaitęs apie CMEK daug neigiamų dalykų, kad ten specialiai kabinėjasi, laukia kyšių ir pan. Galiu pasakyti, kad nieko panašaus nebuvo, viskas buvo super, visi maloniai bendravo ir stengėsi, kad viskas būtų super. Taip, jie labai atidžiai ir įdėmiai žiūri tavo sveikatos kortelę, tyrimus ir pan, jeigu kažkas neaišku gali nusiųsti papildomiems tyrimams. Tačiau jeigu tikrai esate sveiki, dantys nesugedę, regėjimas geras, proto sutirkimų neturite, esate normali, bendraujanti asmenybė, jums praeiti CMEK bus vieni niekaip šypsena Teko su pscihologe pasišnekėti, tai jinai pati pasake, kad mes nei prieš vieną neesam nusistatę, o kaip tik norim su visais bendradarbiauti. Taigi mano patarimas Jums, eikite į CMEK be jokių išankstinių nusistatymų, jog ten viskas blogai, bukite draugiški, šypsokytės, bendraukite su specialistais žmogiškai ir viskas bus tvarkoje. Aš ir pats buvau prisiskaitęs daugumoje forumų, kokie ten niekšai dirba ir t.t., tačiau tai ką pats patyriau ir pamačiau, supratau kad dauguma tokių neigiamų komentarų sklido iš žmonių, kurie turi trūkumų ir kažkokių kompleksu tikriausiai, tokios asmenybės tikrai neturėtų dirbti teisėsaugos srityse ir matomai gerai, kad nepraleido. šypsena) Sėkmės visiems
 
Laurita
Mano sūnus nepraėjo dėl regėjimo,nes nepažino tų spalvų kaip ir vairuotojams.parašė netinkamas.argalės vėl stoti?22.laura
 
Laurita
Mano sūnus nepraėjo dėl regėjimo,nes nepažino tų spalvų kaip ir vairuotojams.parašė netinkamas.argalės vėl stoti?22.laura
 
Laurita
Mano sūnus nepraėjo dėl regėjimo,nes nepažino tų spalvų kaip ir vairuotojams.parašė netinkamas.argalės vėl stoti?22.laura
 
Baisu
Kokie tyrimai būna pas LOR?
 
Aaruncee
Sveiki ar praleidzia cmek del ansvorio,skaiciau bet taip ir likau nesupratus,aciu uz atsakyma
 
Ne tavo ir nereikalas
Praėjau CMEK'ą ne per seniausiai. Bet tie kurie sako kad mažiau verkšlent reik tai tegul patys burnas pridaro biški jei šiknas tik ir moka laižyt. Esu sveikas visą gyvenimą (tfu tfu tfu), akys šimtaprocentų sveikos, viską puikiai matau ir pnš. Ėjau pas akių gydytoją, ir kur per tą aparatą reik žiūrėt ir orą papučia į akį, pradėjau ašarot. Aplamai aš į tokius aparatus per skylutes žiūrėdamas ašaroju nuo pat mažų dienų. Tos dvi pradėjo man aiškint kad mano akys blogos, yra kažkoks uždegimas. Sako jei negali susikaupt tai čia tavo problemos. Sakau ką tai reiškia?- Aš nuo pat vaikystės negaliu pro tokius aparatus žiūrėt. Pradėjo jos ten rėkaut ant manęs sakau gerai greit pasimatysim. Išsiuntė į privačią ten patikrino ir pasakė jog ragena mano per stora kas reiškia kad tai yra gerai. Daviau diagnozę tom dviem "profesionalėm" iš CMEK'o, tai labai greitai parašė kad esu tinkamas. O šiaip tai ten tikrai nemandagūs žmonės dirba, ta pati registratūrą, šlapimo laboratorija. Maloniausi buvo tai Chirurgas ir ta kuri kraują ėmė dėl ŽIV.
 
Meda
Sveiki praeitais metais ėjau cmek bet del papildomu tyrimu nebespėjau ,ar siais metais dar galios ,ar is gydytojo vel rinktis visus tyrimus is naujo ?
 
Samanta
Meda rašė: Sveiki praeitais metais ėjau cmek bet del papildomu tyrimu nebespėjau ,ar siais metais dar galios ,ar is gydytojo vel rinktis visus tyrimus is naujo ?
Iš naujo, nes siuntimas ir tyrimai galioja ribotą laiko tarpą. Man atrodo tyrimai turi būti ne senesni nei 90 ar tai 60 dienų.
 
Nojus
Laba diena ,jeigu ejau cmek praeitais metais ,tai siais metai reikes metu laiko istorijos sveikatos ?
 
Panele
Sveiki,neturiu dviejų dantų(krūminių) ar yra šancas praeiti CMEK?
 

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]