Klauskite visko apie Šiaulių valstybinę kolegiją


ŠVK
EvelinaLi rašė: Sveiki. Ar yra šansu etapu priemimu gauti vf vieta?
Laba diena, prašytume patikslinti klausimą arba susisiekti su ŠVK priėmimo tarnyba tel. 8 615 97 114.
ŠVK
EvelinaLi rašė: Ar turiu šansu antro stojimo etapu istoti i vf vieta?
Stojantiesiems prisijungus bendrojo priėmimo informacinėje sistemoje turėtų būti matomos diagramos, kuriose rodoma stojančiojo padėtis kitų stojančiųjų atžvilgiu, pasinagrinėkite. Jei tenkinate minimalius reikalavimus stojantiems į vf vietas, tai vertėtų nuosekliai dalyvauti visuose bendrojo priėmimo etapuose. Sėkmės!
ŠVK
Barzdito rašė: Sveiki, o prie konkursinio balo vis dar prisideda 0.5 balo už atliktą karinę tarnybą?
Laba diena, taip, prisideda. Visi kriterijai, už ką skiriami papildomi balai, yra išvardinti ŠVK priėmimo taisyklėse, žr. www.svako.lt skiltį „Stojantiesiems“.
ŠVK
KarolinaV rašė: Sveiki. Turiu galimybe istoti i vf Buhalterinė apskaita su 4.92 konkursiniu balu?
Sveiki, tikėtina, kad taip. Reikia dalyvauti bendrajame priėmime, norint gauti vf vietą. Turite tenkinti minimalius reikalavimus stojantiems į vf vietas. Todėl, jei vidurinį išsilavinimą įgijote pastaraisiais metais, bet nesate laikiusi, pvz. matematikos ar užsienio k. egzamino, net ir su aukštu balu į vf vietą negalėtumėte būti priimta.
ŠVK
KarolinaV rašė: O maždaug kiek stojančiuju gali tikėtis antrajame etape gauti vf vieta?
Sveiki. Praeitais metais bendrojo priėmimo II etape į ŠVK vf vietas pakviesta per 30 asmenų. Kiek bus šiais metais – nesiimame spėti. Kviečiame dalyvauti ir tikėtis, kad sėkmė nusišypsos būtent jums!
ŠVK
Deimantė rašė: Sveiki gavau kvietimą studijuoti švk į valstybes finansuojama vieta ir jau pasirašiau sutartį norėjau paklausti ar galiu bandyti stoti antru etapu ir jeigu gaunu valstybės finansuojama vieta Kauno kolegijoje ar galiu nutraukti sutartį su Šiaulių kolegija? Dėl asmeniu priežasčių daug patogiau būtų Kaunas
Laba diena. Pasirašiusieji vf sutartį gali dalyvauti kituose etapuose tik dėl vnf vietos. Pasirašytą sutartį galima nutraukti bet kuriuo metu. Jei KK pageidavimą rašėte aukštesniu prioritetu ir kvietimo negavote, galite negauti ir kituose etapuose. Jei liksite ŠVK, po sėkmingai pabaigto I semestro galėsite pereiti į kitą kolegiją, neprarasdama vf vietos.
ŠVK
Deimantė rašė: Tai jeigu noriu pabaigus semestrą pereiti į kitą kolegija vis dar turiu stoti antru etapu ar jau nebūtina?
Ne, to daryti nereikia. Perėjimas į kitą kolegiją studijų metu nėra susijęs su bendruoju priėmimu.
ŠVK
Deimantė rašė: Ar tiesiog galiu bandyti įstoti į KK VF vieta papildomo priėmimo metu? Ačiū uz atsakyma
Kaip jau buvo minėta, turėdama pasirašytą sutartį dėl vf vietos, nebegalite dalyvauti bendrajame priėmime dėl vf vietos. Norėdama pabandyti gauti kvietimą KK, turite nutraukti esamą vf sutartį. Šie veiksmai susiję su rizika nebegauti jokio kvietimo šiais metais.
ŠVK
Krl rašė: Su kokiu mažiausiu balu buvo priimta į odontologine priežiūra, VF vieta?
Sveiki, pirmame etape į Odontologinės priežiūros vf vietą žemiausias balas buvo 5,42. Informaciją apie situaciją studijų programose, į kurias buvo pateikę prašymą, stojantieji turėtų matyti prisijungę prie savo paskyros LAMA BPO informacinėje sistemoje, patyrinėkite.
ŠVK
EvelinaLi rašė: Sveiki. Norėjau paklausti kaip reiks teikti prašyma antram stojimo etapui ir kaip ten viskas vyksta?
Sveiki. Išsami informacija pateikiama šio dokumento VIII skyriuje: http://bakalauras.lamabpo.lt/wp-content/uploads/2018/05/2018-m.-Bendrojo-pri%C4%97mimo-tvarkos-apra%C5%A1as-2.pdf
ŠVK
Kamile rašė: Sveiki. Jeigu 1 metus studijavau Šiaulių kolegijoje kineziterapija ar įmanoma perstoti ir 2 kursą mokytis kineziterapija Klaipėdos valstybineje kolegojoje ?
Laba diena, taip, įmanoma. Dėl to turite teirautis kolegijoje, į kurią ketinate pereiti.
ŠVK
Tomas rašė: Laba diena, kada baigiasi atostogos verslo ir technologijų fakulteto prodekanei? Liepos 5 d. pateikiau akademinę pažymą ir prašymą studijuoti jūsų kolegijoje - noriu perstoti į jūsų kolegiją. Gal žinote ar ji man praneš kokį sprendimą priėmė, ar aš pats turėsiu skambinti?

Sveiki, Tomai,
Prodekanei baigiasi atostogos rugpjūčio 27 d. Manau, kad jums paskambins Verslo ir technologijų fakulteto (VTF) dekanato administratorė, jei palikote savo kontaktinį telefoną, bet jeigu norite pasitikslinti greičiau galite jūs ir pats pasiskambinti į VTF dekanatą 8 41 52 50 95 paskutinę rugpjūčio savaitę.
ŠVK
arminas rašė: Sveiki, ar imanoma istoti i jusu kolegija neturint 2 balu?

Sveiki,
Kaip žinote, minimalus konkursinis balas 2018 m. – 2. Bet reikėtų dar pasitarti ir kartu apsvarstyti visas galimybes, gal būt turite teisę į papildomus balus. Kviečiame paskambinti arba užeiti į ŠVK priėmimo tarnybą. Tel. +370 615 97114 arba +370 41 52 37 69. Adresas Aušros al. 40.
ŠVK
Edgaras rašė: Sveiki, kiek ŠVK kainuoja vienas kreditas?
Laba diena, akademinio kredito kaina priklauso nuo studijų krypties. Sveikatos, informatikos, inžinerijos mokslų – 0,7 BSI, socialinių, vadybos ir pan. – 0,5 BSI. BSI – bazinės socialinės išmokos dydis, šiuo metu Vyriausybės patvirtintas 38 Eur. Išsamią individualią konsultaciją jums gali suteikti ŠVK fakultetų dekanatai, kontaktinė informacija www.svako.lt
ŠVK
Renalda rašė: Sveiki, noriu pradėti studijuoti, tačiau nežinau ką pasirinkti. Kaip lengviau atrasti save?

Laba diena, galėtumėte pradėti nuo apsilankymo ŠVK svetainėje www.svako.lt. Skiltyje „Stojantiesiems“ yra daug įvairios informacijos, pradedant studijų programų aprašymais, studijuojamų dalykų sąrašu, baigiant esamų ar buvusių studentų atsiliepimais apie studijas. Kuo daugiau informacijos surinksite, tuo lengviau bus priimti sprendimą. Taip pat pravartu save išbandyti praktiškai įvairiose veiklos srityse, kad pajustumėte savąją :)
ŠVK
Vaidotas rašė: Laba diena, i kokią inžinerinę sritį įstočiau su lietuvių mokykliniu,geografijos ir matematikos valstybiniais egzaminais?Ačiū

Laba diena, įstojimo galimybės priklauso nuo to, kuriais metais esate įgijęs / įgysite vidurinį išsilavinimą.
ŠVK
Vaidotas rašė: Baigsiu 2019 metais.

Būsimiems 2019 m. abiturientams, ketinantiems stoti į aukštąsias mokyklas (kolegijas ar universitetus) reikia būti išlaikius tris valstybinius egzaminus: lietuvių k., matematikos ir užsienio k. (anglų, vokiečių arba prancūzų). Todėl, jei dar įmanoma, pasirinkite laikyti valstybinius lietuvių k. ir užsienio k. egzaminus. Su lietuvių mokykliniu egzaminu į studijas pretenduoti negalėsite. Kad laikysite geografijos egzaminą - labai gerai, jis jums pravers sudarant konkursinį balą (kaip žinote, stojantieji konkuruoja tarpusavyje pagal konkursinį balą. Jam sudaryti taip pat bus naudojami ir aukščiau išvardintų egzaminų įvertinimai).
ŠVK
Saule rašė: Sveiki, planuoju studijuoti Jūsu kolegijoje, tačiau bijau to, kad galiu neislaikyti matematikos egzamino, nors žinau, kad nuo 2019m. jis yra privalomas ,net i vf vieta. Ar be matematikos egzamino nera jokios galimybes istoti net i vf? Domina BH studijos. Dėkui.
Laba diena, 2019 m. bus vykdomas priėmimas ne į burnos higienos, bet į odontologinės priežiūros studijų programą. Dėl stojimo be matematikos egzamino į mokamas studijas - gruodžio pradžioje gali būti pasikeitimų teisės aktuose. Informaciją skelbsime www.svako.lt skiltyje „Stojantiesiems“. Bet kokiu atveju, jei jau pasirinkote matematikos egzaminą, sukaupkite drąsą ir laikykite - gal būt jums pavyks sėkmingai išlaikyti ir galėsite pretenduoti į vf vietą :)
ŠVK
Sveiki, tam, kad įgytumėte teisę pretenduoti į VNF studijas – taip, pakanka būti išlaikius bent vieno dalyko VBE. Tačiau reikia nepamiršti, kad visiems stojantiesiems taikoma minimalaus konkursinio balo kartelė (kol kas 2019 metams dar nenustatyta). Be to, stojantieji konkuruoja tarpusavyje, o bendrosios praktikos slauga yra labai populiari studijų programa, todėl reikėtų užsitikrinti, kad jūsų konkursinis balas bus pakankamai konkurencingas. Jūsų atveju privalomai laikysite lietuvių k. egzaminą (nuo 2019 m. stojimui būtinas VBE, ne mokyklinis), bet pagrindinis dalykas stojant į bendrosios praktikos slaugą yra biologija, tai rekomenduotume laikyti bent šiuos du valstybinius egzaminus. Mūsų svetainės www.svako.lt skiltyje „Stojantiesiems“ rasite informaciją apie konkursinio balo sandarą ir kt.
ŠVK
Giba rašė: Sveiki, Kada jau galima priduoti dokumentus 2019 metų stojimui?Domiuosi Turizmo ir viešbučių mokymo programa. Kokie reikalavimai yra stojant, jei baigiau mokyklą 2008 metais? Ačiū labai :)
Sveiki, stojimo reikalavimus skelbiame www.svako.lt skiltyje „Stojantiesiems“. Priėmimas į mokamas studijas bus pradėtas vykdyti nuo 2019 m. balandžio. Jei norėsite dalyvauti konkurse dėl valstybės finansuojamos vietos, priėmimo pradžia – 2019 m. birželio 1 d. Jums pakanka turėti brandos atestatą ir kad stojamasis konkursinis balas būtų pakankamas, tačiau 2019 metams jis kol kas dar nėra nustatytas. Sekite informaciją mūsų svetainėje, taip pat bendrojo priėmimo svetainėje www.lamabpo.lt

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]

Žurnalas 'KUR STOTI 2018'
Žurnalas 'KUO BŪTI 2018'
Žurnalas 'KUR STOTI UŽSIENYJE' 2014