Noreciau paklausti


VDU
Pijau,

2012 metais startuos biotechnologijų studijų programa, Šiuolaikinė kalbotyra ir orientalistika ir Šiuolaikinė kalbotyra ir romanistika,.
 
Partnerio pranešimas
VDU
Mielas Pijau,

Visą informaciją galite rasti vdu.lt.

*Informaciją apie studijų programas rasite čia http://www.vdu.lt/studijos/bakalauro-studiju-programos

*Studijų kainas ir pasirenkamus dalykus rasite čia: http://www.vdu.lt/studijos/bakalauro-studiju-programos

*Informaciją apie stipendijas rasite čia:
http://www.vdu.lt/studijos/apie-studijas-vdu/stipendijos-ir-parama-studentams.html
 
Partnerio pranešimas
Pijus
O, ačiū labai jums! Pakankamai painu vdu.lt rasti reikiamą informaciją.
 
agne
sveiki, norėčiau sužinoti, ar reikalingos kokios nors japonų, kinų, korėjiečių kalbos žinios ar lygis stojant į Šiuolaikinę kalbotyrą ir orientalistiką?
 
sliekx
sveiki,laikysiu lietuviu,matematika ir muzika. I ka galeciau istoti?
 
gretute990
Ar Vilniaus kolegijoje yra specialybe :Burnos higiena?
 
Ieva
Labas vakaras Ar stojant į šiuolaikinę kalbotyrą ir orientalistiką reikalingas geografijos pažymys? Jei taip, tai ar yra galimybė įstoti be jo?
 
Milda
Norėčiau paklausti ką galėčiau jūsų universitete studijuoti,jei pasirinksiu istorijos, anglų ir lietuvių kalbos egzaminus (valstybinius)? Metinis paž. bus matematika A lyg. Ačiū už atsakymą.
 
VDU
Miela Ieva, yra tik rytų azijos regiono kultūros ir kalbos ir ten reikia geografijos. Bejo jūs galite įstoti tačiau tik į mokamas studijas daugiau informacijos teikia: Studijų marketingo tarnyba tel.: 8-37 323 206 K. Donelaičio g. 52 - 116 kab. el.p.darbuotojai@smt.vdu.lt
 
Partnerio pranešimas
Rasa
Sveiki, Forumuose skaitinejau, kad stojant i psichologija gali pakeisti egzaminus, vietoj matematikos padaryt biologijos nuo 2013m. ar tai tiesa??? Ir dar vienas klausimas. Ar stojant i psichologijos studijas būtinas istorijos egzaminas? neužtenka metinio įvertinimo? Ačiū.
 
VDU
Miela Rasa, Pagrindinis egzaminas 2013 m. išliks matematika, o kiti reikalingi dalykai tai lietuvių kalba, biologija, užsienio kalba. Spėjame, kad užsienio kalbos reikės tik metinio pažymio. Daugiau informacijos rasite cia: http://www.vdu.lt/public/var/files/studentu_priemimo_salygos_2013.pdf
 
Partnerio pranešimas
Angela
Sveiki, nerandu dabar ramybės su ta biologija dėl stojimo į psichologiją. Anksčiau tarp istorijos ir užsienio kalbos galima buvo rinktis: kokį dalyką laikai, o kokio tik pažymį turi. O dabar taip pat galima rinktis tarp biologijos ir užsienio kalbos, ar biologijos egzaminas būtinas?
 
VDU
Biologijos egzaminas bus privalomas.
 
Partnerio pranešimas
Angela
Tada turėčiau dar klausimėlį. Visgi dėl užsienio kalbos dar spėjama, ar tikrai reikės TIK pažymio?
 
VDU
Angela, Priėmimo sąlygas 2013 m. galite rasti čia: http://www.vdu.lt/public/var/files/studentu_priemimo_salygos_2013.pdf Deja užsienio kalbos pažymio tikrai reikės metinio.
 
Partnerio pranešimas
Agne
Ar stojant į Rytų Azijos šalių kultūros ir kalbos programą yra reikialingos kokios nors kalbos žinios ar lygiai?
 
Agnese
Laba diena. Kada pildomos paraiškos stoti į kolegijas ir universitetus? Ir kokiame puslapyje,tai daroma?
 
Agnese20
Laba diena. Norėčiau paklausti,nuo kada pradedama pildyti paraiškas į kolegijas,bei universitetus? Bei kokiame internetiniame puspalyje juos pildo?
 
VDU
Ar stojant į Rytų Azijos šalių kultūros ir kalbos programą yra reikialingos kokios nors kalbos žinios ar lygiai? Sveiki, stojant į šią specialybę yra reikalingas užsienio kalbos egzaminas, nes jis skaičiuojamas į stojamąjį balą. Daugiau apie studijų programas ir kitą informaciją rasite čia http://www.vdu.lt/vdu-moksleiviams.html :)
 
Partnerio pranešimas
VDU
Laba diena. Kada pildomos paraiškos stoti į kolegijas ir universitetus? Ir kokiame puslapyje,tai daroma? Sveiki, prašymai dėl stojimo į universitetus ir kolegijas pildomi LAMA BPO internetiniame puslapyje http://www.lamabpo.lt/
 
Partnerio pranešimas

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]