Žurnalų e-parduotuvė

Konkursinio balo skaičiuoklė

Noriu paklausti.


Davia
Labadiena,
norejau pasiteirauti.As esu baigusi 10kl.daugiau neturejau galimybes,kadangi gime vaikutis.Dabar noriu istoti mokintis 11-12kl.Ir mastau,ar baigus neakivaizdziai 11-12kl.galima istoti i universiteta,pavyzdziui, studijuoti Ekonomika,ar i siuos mokslus ziurima kitaip? Isanksto Aciu.


 
Paulius
taip galima
 
panini
Sveiki, gal kas studijuoja taikomąją matematiką ir galėtų papasakoti apie mokslą studento akimis? Ar ši specialybė yra paklausi ?
 
biopick
Svriki, butu idomu suzinoti apie pacia bioinzinerijos specialybe placiau is paciu studentu. Ar nepasigailejo,kad istojo,kaip vertinat studiju kokybe? Ar daug praktikos? Ir kokios isidarbinimo galimįbes dar studijuojant? ;)
 
Roberta
Sveiki baigusi vidurini issilavinima ir profesine mokykla higienine kosmetika kur kolegijoje galima pretenduoti stoti i mokslus kad uzskaitytu 2m prasimokytus profesinej mokykloje
 
Matas22
Sveiki, Noriu pasiklausti, noriu studijuoti filmų prodiusavimą. Dabar nežinau kokias pamokas reiktų pasirinkti 11 klasėje ir po to kokius egzaminus laikyti. Ir kokį universitetą pasiūlitumėte tinka tiek Lietuvoje, tiek užsenyje.
 

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]