Dėl magistratūros studijų


Juste
Ką dar galima studijuoti turint matematikos bakalaurą be matematikos magistro?
KU
Sveika, Juste, plačiau apie magistrantūros studijas žiūrėk čia: http://www.ku.lt/studijos/doc/2012_magistr_stud_progr.pdf
Simona
ar galima studijuoti ir magistratura ir bakalaura (skirtingu specialybiu) vienu metu?
KU
Simona, gal truputį išsiaiškinkim jūsų padėtį. Ar jūs jau esate baigusi bakalauro studijas?
Simona
taip, šiemet baigiau
KU
Tokiu atveju, taip. Išliktų tik suderinamumo klausimas.
Gintarė
Labas vakaras, kur galėčiau rasti daugiau informacijos apie Klaipėdos universiteto socialinių mokslų fakulteto medijos ir komunikacijų magistrantūros studijas?
Mindaugas
Ar yra galimybė studijuojant antrosios pakopos studijas gauti kompensaciją už sumokėtas įmokas už mokslą, jeigu gerai mokeisi?
KU
Gintare, siunčiu nuorodą: http://www.aikos.smm.lt/programos.htm?m=program&a=displayItem&id=621P90006
KU
Mindaugai, tokios galimybės jums nėra. Už studijas sumokėta kaina gali būti kompensuojama pirmosios pakopos ar vientisųjų studijų studentams, pasiekusiems geriausių studijų rezultatų.
Julija
Ar žurnale "Kur stoti" yra skiriama dėmėsio magistrantūros studijoms? Nes kaip suprantu, atskiras žurnalas yra tik apie magistrantūrą užsienyje.
KU
Laba diena, Julija. Žurnale "Kur stoti", kuris neseniai pasirodė prekyboje, nėra informacijos apie magistrantūros studijas.
Viktoras
Laba diena. Kur galima sužinoti kiek yra vf vietų kiekvienai studijų programai Jūreivystės institutė, ir Jūrų technikos fakultetė. Ačiū
KU
Laba diena, Viktorai. Kitą savaitę ši informacija bus paskelbta Studentų priėmimo skyriuje. Teiraukitės el. paštu komisija@ku.lt
Kristina
Gal būtų galima sužinoti koks mažiausias konkursinis balas buvo su kuriuo priimta studijuoti į vf vietą JTF Jūrų aplinkos inžineriją?
KU
Laba diena, Kristina. Žemiausias konkursinis balas 2011 m. į jūros aplinkos inžinerijos vf vietą buvo 17,681.
Kristina
Labai ačiū už atsakymą. Turiu dar keletą klausimų į kuriuos tikiuosi taip pat Jūsų atsakymo. Ar rašant prašymą į magistrantūrą reikia atvykti į universitetą rašyt prašymo ar galima tai padaryti internetu? Ar tiesa, kad galima pateikti prašymą tik į dvi vietas (kalbu apie magistrantūros studijas)?
Ala
Laba diena. Norėjau paklausti ar man reikia laikyti stojamuosius egzaminus, jei baigiau matematikos ir informatikos studijas ? Ir kur galima butu rasti klausimus stojamiesiems egzaminams? Dar norėjau paklausti ar reikia mokėti už stojamųjų studijų įmoka (gimiau 1989 m.), nes puslapyje parašyta: "Nuo mokesčio atleidžiami asmenys, gimę 1988 metais arba vėliau ir neturintys abiejų tėvų arba globėjų, taip pat I grupės neįgalieji (darbingumo lygis 0–25 %). Atsiėmus dokumentus mokestis negrąžinamas." Ačiū už atsakymą.
KU
Kristina, jūs teisi. Rašant prašymą į magistrantūrą reikia atvykti į universitetą, prašyme galima nurodyti dvi studijų programas.
KU
Ala, kur jūs konkrečiai norite stoti? Nuo mokesčio atleidžiami būtent abi sąlygas tenkinantys asmenys (jei jūs gimėte 1989 m. ir neturite tėvų ar globėjų).

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]