Dėl magistratūros studijų


KU
Ar imanoma vienu metu studijuoti dvi specialybes?
Laba diena. Tokia galimybė yra. Tiksliau atsakyti galėtume, jei žinotume Jūsų situaciją.
vaiva
Jei įgyju biomedicinos elektronikos bakalaurą, ar turiu galimybę įstoti į biomedicinos technolojų (biofizikos) magistrą?
KU
vaiva rašė: Jei įgyju biomedicinos elektronikos bakalaurą, ar turiu galimybę įstoti į biomedicinos technolojų (biofizikos) magistrą?[/c]Laba diena. Deja, Klaipėdos universitetas tokios magistrantūros studijų programos pasiūlyti negali. KU magistrantūros programų sąrašą rasite adresu: [c] http://www.ku.lt/wp-content/uploads/2013/02/2013_magistr_stud_progr_2013_02_18.pdf
Aspera
Sveiki. Ar į jūros aplinkos inžinerijos magistro studijas 2013 m. priimami baigę biologijos bakalauro studijas?
KU
Aspera rašė: Sveiki. Ar į jūros aplinkos inžinerijos magistro studijas 2013 m. priimami baigę biologijos bakalauro studijas?
Laba diena. Priimami su stojamuoju egzaminu. Jei norite gauti stojamojo egzamino temas, parašykite mums el. paštu: komisija@ku.lt
Aspera
Ačiū už atsakymą. Gal galite pasakyti, kiek valstybės finanstuojamų vietų skiriama šioms magistro studijoms?
KU
Aspera rašė: Ačiū už atsakymą. Gal galite pasakyti, kiek valstybės finanstuojamų vietų skiriama šioms magistro studijoms?
Skirtos 5 valstybės finansuojamos studijų vietos.
Indrė
Laba diena. Prieš metus baigiau Anglų filologijos bakalauro studijas šiame universitete ir po metų pertraukos ketinu tęsti studijas, šį kartą magistro. Nusprendžiau pasirinkti Anglų ir kitos užsienio (vokiečių k./prancūzų k./rusų k.) kalbos ir verslo komunikacijos studijų programą. Ji neseniai buvo pervadinta į "Anglų ir kita užsienio (vokiečių) kalba ir verslo komunikacija", nors jos valstybinis kodas liko toks pat, t.y. 621Q10009. Taigi, norėčiau sužinoti, ar dar galima bus kita užsienio kalba pasirinkti rusų ar prancūzų, o ne tik vokiečių kalbą? Be to, noriu pasitikslinti, ar stojant reikia turėti ir anglų filologijos bakalauro ir lingvistikos bakalauro laipsnį, ar užtenka tik vieno iš jų?
KU
Indrė rašė: Laba diena. Prieš metus baigiau Anglų filologijos bakalauro studijas šiame universitete ir po metų pertraukos ketinu tęsti studijas, šį kartą magistro. Nusprendžiau pasirinkti Anglų ir kitos užsienio (vokiečių k./prancūzų k./rusų k.) kalbos ir verslo komunikacijos studijų programą. Ji neseniai buvo pervadinta į "Anglų ir kita užsienio (vokiečių) kalba ir verslo komunikacija", nors jos valstybinis kodas liko toks pat, t.y. 621Q10009. Taigi, norėčiau sužinoti, ar dar galima bus kita užsienio kalba pasirinkti rusų ar prancūzų, o ne tik vokiečių kalbą? Be to, noriu pasitikslinti, ar stojant reikia turėti ir anglų filologijos bakalauro ir lingvistikos bakalauro laipsnį, ar užtenka tik vieno iš jų?
Laba diena. Programa taip ir vadinasi Anglų ir kitos užsienio (vokiečių k./prancūzų k./rusų k.) kalbos, šiuo metu infomacija patikslinta, nes nes iš minėtų trijų kalbų (vokiečių k./prancūzų k./rusų k.) šiais metais bus tik vokiečių k. Bakalauro laipsnis vienas, pvz., anglų folologijos.
Aspera
Sveiki, kada vyks stojamasis egzaminas į jūros aplinkos inžinerijos magistro studijas?
KU
Aspera rašė: Sveiki, kada vyks stojamasis egzaminas į jūros aplinkos inžinerijos magistro studijas?
Laba diena. Liepos 2 d. 15 val. Jūrų technikos fakultete (Bijūnų g. 17). Kai užregistruosite prašymą, pažymoje ši informacija bus parašyta.
arvis01
Laba diena, Ką tik apsigyniau KU JTF Statybos inžinerijos bakalaurą, pradėjau mąstyt ir domėtis apie studijų tęsimą. Ar tikrai magistrantūros studijoms Uosto statinių specialybei nėra skirta nė viena VALSTYBĖS FINANSUOJAMA vieta? kodėl taip yra?
Laura
Laba diena, Norėčiau paklausti iki kada vyksta dokumentų priėmimas į magistrantūros studijų programas? Taip pat prašau informuokite, ar yra nemokamų vietų stojant į technologijų valdymo bei perdirbimo pramonės inžinerijos specialybę Jūrų technikos fakultete.
KU
arvis01 rašė: Laba diena, Ką tik apsigyniau KU JTF Statybos inžinerijos bakalaurą, pradėjau mąstyt ir domėtis apie studijų tęsimą. Ar tikrai magistrantūros studijoms Uosto statinių specialybei nėra skirta nė viena VALSTYBĖS FINANSUOJAMA vieta? kodėl taip yra?
Laba diena. Taip uosto statinių magistrantūroje valstybės finansuojamų vietų nėra.
KU
Laura rašė: Laba diena, Norėčiau paklausti iki kada vyksta dokumentų priėmimas į magistrantūros studijų programas? Taip pat prašau informuokite, ar yra nemokamų vietų stojant į technologijų valdymo bei perdirbimo pramonės inžinerijos specialybę Jūrų technikos fakultete.
Laba diena. Dokumentų priėmimas į magistrantūrą vyks iki liepos 1 d. 12 val. Technologijų valdyme – 2 valstybės finansuojamos vietos, perdirbimo pramonės inžinerijoje – 3.
Arvis01
Laba diena. Taip uosto statinių magistrantūroje valstybės finansuojamų vietų nėra.[/c]Gal būtų galima sužinot kiek valstybės finansuojamų vietų yra į "Jūrų uostų valdymo" magistrantūros studijas?
Arvis01
Gal būtų galima sužinot kiek valstybės finansuojamų vietų yra į "Jūrų uostų valdymo" magistrantūros studijas?
KU
Arvis01 rašė: Gal būtų galima sužinot kiek valstybės finansuojamų vietų yra į "Jūrų uostų valdymo" magistrantūros studijas?
Jūrų uostų valdymui skirtos 2 valstybės finansuojamos vietos. Informacija apie valstybės finansuojamų vietų skaičių yra paskelbta KU interneto svainėje. Nuoroda: http://www.ku.lt/stojantiesiems/priemimas/magistranturos-studijos/
melita
kiek nemokamų vietų ekologijos magistro studijų programoje?
KU
melita rašė: kiek nemokamų vietų ekologijos magistro studijų programoje?
Laba diena. Ekologijos ir aplinkotyros magistrantūros programai skirtos 9 valstybės finansuojamos vietos. Informacija apie valstybės finansuojamų vietų skaičių yra paskelbta KU interneto svainėje. Nuoroda: http://www.ku.lt/stojantiesiems/priemimas/magistranturos-studijos/

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]