Dėl magistratūros studijų


Ramune
Koks buvo maziausias stojamasis balas i vf reakracijos ir turizmo specialybe?
KU
Ramune rašė: Koks buvo maziausias stojamasis balas i vf reakracijos ir turizmo specialybe?
Laba diena. Mažiausias konkursinis balas įstojusio į minimą programą buvo 17,78, krypčių grupėje, kuriai priklauso ši programa – 17,68.
Jurgita
Koks žemiausias konkursinis balas 2012m. į vf vietą buvo geoinformatikos specialybei ( magistrantūroje)?
KU
Jurgita rašė: Koks žemiausias konkursinis balas 2012m. į vf vietą buvo geoinformatikos specialybei ( magistrantūroje)?
Laba diena. Praėjusiais metais buvo 17,31, tačiaus šiais metais yra pasikeitusi konkursinio balo skaičiavimo formulė.
Jurgita
jeigu stojama laikant stojamajį egzaminą, ar skaičiuojant konkursinį balą atsižvelgiama į bakalauro baigiamojo darbo vertinimą?
KU
Jurgita rašė: jeigu stojama laikant stojamajį egzaminą, ar skaičiuojant konkursinį balą atsižvelgiama į bakalauro baigiamojo darbo vertinimą?
Laba diena. Į konkursinio balo formulę vietoj baigiamojo darbo įtraukimas stojamojo egzamino įvertinimas.
Marija
Sveiki, kokia metinė Jūros aplinkos inžinierijos studijų kaina? Kokia garantija pasibaigus papildomas studijas,patekti į nemokamą vietą šios specialybės?
KU
Marija rašė: Sveiki, kokia metinė Jūros aplinkos inžinierijos studijų kaina? Kokia garantija pasibaigus papildomas studijas,patekti į nemokamą vietą šios specialybės?
Laba diena. 2013 m. metinė studijų kaina – 11040 Lt. Įstojimo galimybė priklausys nuo konkursinio balo. Šiuo atveju, niekas Jums negali garantuoti.
Marija
KU rašė: Marija rašė: Sveiki, kokia metinė Jūros aplinkos inžinierijos studijų kaina? Kokia garantija pasibaigus papildomas studijas,patekti į nemokamą vietą šios specialybės?Laba diena. 2013 m. metinė studijų kaina – 11040 Lt. Įstojimo galimybė priklausys nuo konkursinio balo. Šiuo atveju, niekas Jums negali garantuoti.
Ar po papildomų studijų gauta pažyma turi galiojimo laiką?:)Ar būtina iškarto stotį į magistrą?:)
Marija
Marija rašė: KU rašė: Marija rašė: Sveiki, kokia metinė Jūros aplinkos inžinierijos studijų kaina? Kokia garantija pasibaigus papildomas studijas,patekti į nemokamą vietą šios specialybės?Laba diena. 2013 m. metinė studijų kaina – 11040 Lt. Įstojimo galimybė priklausys nuo konkursinio balo. Šiuo atveju, niekas Jums negali garantuoti.Ar po papildomų studijų gauta pažyma turi galiojimo laiką?:)Ar būtina iškarto stotį į magistrą?:)
Ir kokios galimybės pas jus būtu studijuoti su aplinkos apsaugos inžinierijos neuniversitetiniu bakalauru? ir baigus aplinkos inžinierijos papildomas studijas pas jus universitete į kurias antros pakopos studijų programas galėčiau pretenduoti?:)
KU
Marija rašė: KU rašė: Marija rašė: Sveiki, kokia metinė Jūros aplinkos inžinierijos studijų kaina? Kokia garantija pasibaigus papildomas studijas,patekti į nemokamą vietą šios specialybės?Laba diena. 2013 m. metinė studijų kaina – 11040 Lt. Įstojimo galimybė priklausys nuo konkursinio balo. Šiuo atveju, niekas Jums negali garantuoti.Ar po papildomų studijų gauta pažyma turi galiojimo laiką?:)Ar būtina iškarto stotį į magistrą?:)
Laba diena. Baigus papildomąsias studijas išduodama akademinė pažyma. Jos galiojimo laikas nėra numatytas. Gali būti, kad, pavyzdžiui, praėjus 5 m. aukštoji mokykla jau neįskaitys išklausytų dalykų.
KU
Marija rašė: Marija rašė: KU rašė: Marija rašė: Sveiki, kokia metinė Jūros aplinkos inžinierijos studijų kaina? Kokia garantija pasibaigus papildomas studijas,patekti į nemokamą vietą šios specialybės?Laba diena. 2013 m. metinė studijų kaina – 11040 Lt. Įstojimo galimybė priklausys nuo konkursinio balo. Šiuo atveju, niekas Jums negali garantuoti.Ar po papildomų studijų gauta pažyma turi galiojimo laiką?:)Ar būtina iškarto stotį į magistrą?:)Ir kokios galimybės pas jus būtu studijuoti su aplinkos apsaugos inžinierijos neuniversitetiniu bakalauru? ir baigus aplinkos inžinierijos papildomas studijas pas jus universitete į kurias antros pakopos studijų programas galėčiau pretenduoti?:)
Baigus aplinkos inžinerijos papildomąsias studijas galima stoti į jūros aplinkos inžinerijos magistrantūrą.
Tony9
Sveiki, gal būtų galima sužinoti įstojusių į kineziterapija studentų bei vietų skaičių šiais metais?
KU
[c]Tony9 rašė: Sveiki, gal būtų galima sužinoti įstojusių į kineziterapija studentų bei vietų skaičių šiais metais? Buvo priimti 56 studentai.
Greta
Sveiki, kur galėčiau įstoti į magistrą baigusi chorinio dirigavimo specialybę Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, išskyrus chorine dirigavimą? Dėkoju už atsakymą.
KU
Greta rašė: Sveiki, kur galėčiau įstoti į magistrą baigusi chorinio dirigavimo specialybę Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, išskyrus chorine dirigavimą? Dėkoju už atsakymą.
Laba diena. Informaciją, į kurias magistrantūros studijų programas galite pretenduoti rasite: http://www.ku.lt/wp-content/uploads/2013/11/2014_magistr_stud_progr.pdf Galite rinktis iš Humanitarinių mokslų, Menų, Pedagogikos, Socialinių mokslų, Sveikatos mokslų fakultetų ir Tęstinių studijų instituto.
lina
Ar galima stoti i ta pacia studiju sriti, bet bandyti ir i mokama ir i nemokama? ir man tada reiks eit i nemokamu studiju stojamuosius ir i mokamu stojamuosius? nes stojamieji man daugiausisi nulems.
KU
lina rašė: Ar galima stoti i ta pacia studiju sriti, bet bandyti ir i mokama ir i nemokama? ir man tada reiks eit i nemokamu studiju stojamuosius ir i mokamu stojamuosius? nes stojamieji man daugiausisi nulems.
Labas rytas, sakykite apie kokią konkrečią studijų programą kalbate? Kokį bakalauro laipsnį esate įgijusi?
Gabriele
Sveiki, norėjau pasidomėti dėl magistro studijų. Kiek žinau pabaigus kolegiją galima stoti į išlyginamąsias studijas, šiuo atvėju į integruotą inžineriją ir ar po šių studijų galiu stoti į techninės laivybos eksplotacijos valdymą arba į jūrų uostų valdymą, jei aš neturėsiu dviejų metų patirties, šioje srityje?
KU
Gabriele rašė: Sveiki, norėjau pasidomėti dėl magistro studijų. Kiek žinau pabaigus kolegiją galima stoti į išlyginamąsias studijas, šiuo atvėju į integruotą inžineriją ir ar po šių studijų galiu stoti į techninės laivybos eksplotacijos valdymą arba į jūrų uostų valdymą, jei aš neturėsiu dviejų metų patirties, šioje srityje?
Laba diena. Taip, galėsite.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]