Konkursinio balo skaičiuoklė

Klauskite visko apie priėmimą į ASU


VDU ŽŪA priėmimas
Jolanta rašė: Laba diena , stoti mokytis agronomijos , tačiau prieš tai norėčiau gauti profesinį išsilavinimą ,ar yra profesinių mokyklų , mokymo programų,kurias baigus pridedamas papildomas konkursinis balas ?
Sveika Jolanta, Papildomas konkursinis balas yra pridedamas, jei yra baigta tos pačios švietimo srities profesinio mokymo programa su pagyrimu. Dėl išsamesnės informacijos apie programų atitikimą profesinėje mokykloje ir universitete galite kreiptis į agronomijos fakulteto dekanatą tel. 837 752293 arba el. paštu af@vdu.lt.
Stojančioji
Sveiki, ar stojant į magistrą vf galima pretenduoti ir kitame universitete į vf vietą, neprarandant abiejų galimybių gauti pakvietimą?
VDU ŽŪA priėmimas
Stojančioji rašė: Sveiki, ar stojant į magistrą vf galima pretenduoti ir kitame universitete į vf vietą, neprarandant abiejų galimybių gauti pakvietimą?
Sveiki, Taip galima. Jeigu kils dar klausimų, rašykite vdu@vdu.lt.
Student
Sveiku, vidurini igyjau 2018m. Noriu stori pas jus į VDU ZUA vnf vieta. Tai nera man butinas lietuviu valstybinis egzaminas ?
VDU ŽŪA priėmimas
Student rašė: Sveiku, vidurini igyjau 2018m. Noriu stori pas jus į VDU ZUA vnf vieta. Tai nera man butinas lietuviu valstybinis egzaminas ?
Stojant į vnf vietą, minimalus reikalavimas yra išlaikytas bent vienas valstybinis egzaminas, tad lietuvių kalbos ir literatūros egzaminas nėra būtinas.
Inga
Sveiki, koks buvo paskutiniojo istojusio balas 2018 metais i vf vieta, I etape, i specialybe: kulturos ir turizmo vadyba?
VDU ŽŪA priėmimas
Inga rašė: Sveiki, koks buvo paskutiniojo istojusio balas 2018 metais i vf vieta, I etape, i specialybe: kulturos ir turizmo vadyba?
Laba diena, 2018 m. Verslo ir viešosios vadybos studijų kryptyje mažiausias stojamasis balas į VF vietą buvo 3,64, tačiau šiais metais, pasikeitus konkursinio balo sąndarai, šis balas konvertuotųsi į 5,5.
Laura
Sveiki, koks šiais metais yra minimalus balas stojant į žemėtvarkos studijas? Ir ar yra tikimybė, kad nesusiformuos minimali grupė?
Studentė
Sveiki, mane sudomino gamybos ir perdirbimo inžinerija, tačiau pasidomėjus kiek daugiau, susidarė įspūdis, jog ši studijų programa yra daugiau orientuota vyriškąjai pusei. Ar iš stojančiųjų paprastai būna bent keletas merginų? Koks buvo praeitų metų minimalus konkursinis balas vf į šią programą? Dėkoju iš anksto!
Miglė
Laba diena. Norėčiau pasiteirauti apie apgyvendinimą bendrabučiuose.Kiek suprantu yra dviviečiai triviečiai kambariai. Ar būtų galima apsigyventi vienam, sumokėjus už papildomą vietą? Kalbu apie VDU ŽUA miestelį. Ačiū
Viktorija
Kokia yra žemės ūkio krypties papildomų studijų(augalinių maisto žaliavų sauga ir kokybė, agronomija) vieno kredito kaina? Ačiū už atsakymą.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]