Klausimai apie priėmimą į KSU


Renata
O šiemet nebus vykdomos bakalauro studijos į Kūrybines ir kultūrines industrijas arba Pramogų ir turizmo industrijas?
 
Inga
Sveiki :)Mane domintų pramogų ir turizmo industrijų studijų programa.Laikiau lietuvių,istorijos,geografijos anglų kalbos egzaminus.Dėja,dėl lietuvių k.egzamino nesu tikra..Ar būtų įmanoma įstoti į jūsų universitetą su lietuvių mokykliniu egzaminu?Koks mano maždaug turėtų būti konkursinis balas,kad galėčiau įstoti į vf? o nvf? :) Dėkui už atsakymus.
 
as esu
Turiu tik du valstybinius egzaminus ar imanoma istoti pas jus ? ir dar norejau paklausti ar naujos programos bus LAMOJ paskelbtos ?
 
ksu
Renata, šiemet Kūrybinių ir kultūrinių industrijų studijų programa bus vykdoma pirmą kartą, todėl konkursinio balo nėra. Planuojama priimti 30 studentų, tai bus padaryta pagal rotaciją. Kūrybinių ir kultūrinių industrijų bei Pramogų ir turizmo industrijų studijos bus vykdomos šiemet, tačiau priėmimas į jas vyks tiesiogiai nuo rugpjūčio 1d. Tai reiškia, kad nemokamų vietų (su valstybės suteikiama stipendija studijoms) šiemet greičiausiai nebus, tačiau geriausiai besimokantiems Universitetas suteikia stipendiją.
 
Partnerio pranešimas
ksu
Inga, dėl to, kad studijos vykdomos pirmus metus, konkursinio balo nėra ir studentai bus priimami rotacijos tvarka, t.y. norintieji įstoti išrikiuojami eilės tvarka pradedant nuo aukščiausio konkursinio balo. Planuojama priimti 30 studentų. Valstybės skiriamų stipendijų greičiausiai šiemet šioms studijų programoms nebus, tačiau geriausiai besimokantiems Universitetas suteikia stipendijas. Ar įmanoma įstoti su nurodytais egzaminai, priklauso nuo kitų stojančiųjų ir jų konkursinių balų. Tačiau bandyti tikrai verta ir galimybė yra.
 
Partnerio pranešimas
ksu
To "as esu" LAMA BPO sistemoje šiuo metu yra paskelbtos Teisės ir Tarptautinės verslo teisės studijų programos, į jas jau dabar vyksta priėmimas, tiek į mokamas, tiek į nemokamas vietas. Priėmimas į kitas programas planuojamas nuo rugpjūčio 1d. Tikimybė įstoti yra, tačiau viskas priklauso nuo kitų norinčiųjų stoti konkursinių balų, kadangi neturint tam tikrų egzaminų konkursinis balas automatiškai mažėja.
 
Partnerio pranešimas
789
Sveiki,ar kurybinems industrijoms reikalingi dailes sugebejimai?
 
ksu
Renata, šie metai yra pirmi, kai bus vykdoma Kūrybinių ir kultūrinių industrijų studijų programa, todėl konkursinio balo nėra. Pernai ši programa KSU vykdoma dar nebuvo.
 
Partnerio pranešimas
labadiena
Sveiki,laikysiu anglu,matematikos.lietuviu,dailes bei istorijos egzaminus.Kokios specialybes man butu prieinamos?
 
ksu
Labas, kad visiškai tiksliai atsakyti, trūksta informacijos, kokių dalykų metinius pažymius turi. Tačiau pagal egzaminus gali bandyti stoti į visas mūsų universitete siūlomas studijų programas: Kūrybines ir kultūrines industrijas, Pramogų ir turizmo industrijas, Verslumą ir vadybą, Verslo sociologiją, Teisę ir Tarptautinę verslo teisę. Daugiau informacijos apie pačias programas - http://www.ksu.lt/stojantiesiems/studiju-programos/
 
Partnerio pranešimas
sarunee
Kas ketinate stoti i kurybines ir kulturines industrijas? ar jau pridavete dokumentus? noreciau tiksliau suzinoti, koki kvita reikia tureti su savimi? as jau apsisprendziau, kad noriu studijuoti butent cia, tik neramu, nes tai naujove siame universitete, o apie si universiteta nieko nesu girdejusi..
 
KSU
Šarūne, susisiekite su mumis (+370 618 08894, +370 655 44387; el. p. priemimas[eta]ksu.lt), atsakysime į visus rūpimus klausimus :)
 
vestin
noriu stoti i verslo ir vadybos fakulteta. kokius valstybinius egzaminus ir kokiais min balais reiketu juos issilaikyti? o kaip del nemokamu studiju?
 
ksu
Vestin, su verslu susijusi studijų programa mūsų universitete yra Antreprenerystė ir vadyba, čia rasi informaciją apie reikiamus egzaminus ir jų svertinius koeficientus: http://www.ksu.lt/sample-page/studiju-programos/verslumas-ir-vadyba/#reikalavimai Kadangi ši programa bus vykdoma pirmus metus, konkursinio balo nėra, todėl negalime atsakyti, kokie turėtų būti minimalūs egzaminų rezultatai. Šiais metais nemokamų vietų į Antreprenerystės ir vadybos studijų programą nėra, tačiau dviems geriausiai besimokantiems studentams iš kurso Universitetas skirs stipendijas, padengsiančias studijų kainą.
 
Partnerio pranešimas
Monika
Sveiki, norėjau paklausti ar įstočiau i vnf sociologija su 13,14 balu?
 
ksu
Labas, Monika, deja, šiais metais verslo sociologijos studijos nebus vykdomos, nes užsitęsė programos akreditavimo procesas.
 
Partnerio pranešimas
Rasminta
Sveiki norėjau pakalusti ar baigus KSU gaučiau universitetinį diplomą ar koleginį? Ir į kokias šakas skirtosi vėliau kuribinės ir kultūrinės indutrijos?
 
Edvinas
jaigu zadu stoti i kuribines ir kulturines indrustrijas arba pramogu ir turizmo industrijas, bet nelaikau informatikos ir neturiu informatikos kaip dalyko ar imanoma istot?
 
Vija
Šiais metais įstojau i Vilniaus ISM. Norėčiau perstoti į Jūsų universitetą turizmo specialybę. Ar tai dar būtų įmanoma. Jei taip- į dieninį ar neakivaizdini
 
Gintarė
Sveiki, koks buvo 2012 metais valstybės finansuojamos vietos konkursinis balas į politikos komunikaciją ir žurnalistiką ir į pramogų turizmo industrijas
 

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]