Egzaminai


KU
anono rašė: Labas vakaras, ar įmanoma įstoti jūsų universitetą su trimis egzaminais. Kažką girdėjau kad nuo šių metų privalomi keturi egzaminai stojant į universitetą. Tai tiesa? Be to laikysiu istorijos, geografijos, lietuvių egzaminus į kokia sritį būtų galima stoti?
Laba diena. Konkursinis balas sudaromas iš keturių dalykų brandos egzaminų arba metinių pažymių (išskyrus pirmąjį dalyką (svertinis koeficientas 0,4) ir lietuvių kalbą ir literatūrą – būtinas brandos egzaminas). Informaciją apie konkursinio balo sandarą į atitinkamas studijų programas rasite su šia nuoroda: http://www.ku.lt/wp-content/uploads/2014/12/2015_pirm_konk_bal_sand_2014-12-02.pdf
kaunietis
laba diena, ar įmanoma kažkur įstoti su lietuvių mokykliniu ir dailės egzaminu? į mokamą
KU
kaunietis rašė: laba diena, ar įmanoma kažkur įstoti su lietuvių mokykliniu ir dailės egzaminu? į mokamą
Laba diena. Informaciją apie konkursinio balo sandarą rasite su šia nuoroda: http://www.ku.lt/wp-content/uploads/2015/01/2015_pirm_konk_bal_sand_2015-01-20.pdf
Rasa S
Laba diena Ar galiu šiemet stojant pretenduoti į vnf/st, jei nelaikau anglų kalbos egzamino.Ačiū
KU
Rasa S rašė: Laba diena Ar galiu šiemet stojant pretenduoti į vnf/st, jei nelaikau anglų kalbos egzamino.Ačiū
Laba diena. Jei vidurinį išsilavinimą įgysite 2015 m., į vnf/st be užsienio k. egzamino ne žemesniu nei B1 lygiu pretenduoti negalėsite.
Just
Laba diena. Ar imanoma istoti i kolegija su 2 mokyklinias egzaminais. Technologijos: 9 Lietuviu: 5 Istoti i Statybu inzinerija mokama vieta 2015. ps: aciprasau uz klaidas.
KU
Just rašė: Laba diena. Ar imanoma istoti i kolegija su 2 mokyklinias egzaminais. Technologijos: 9 Lietuviu: 5 Istoti i Statybu inzinerija mokama vieta 2015. ps: aciprasau uz klaidas.
Laba diena. Klausimą uždavėte Klaipėdos universitetui. Skatintume Jus dalyvauti priėmimo konkurse.
Martynas
Laba diena, noriu pasiteirauti, ar galima įstoti į universitetą (jūrų uostų inžineriją), mokamą vietą išlaikius tik privalomus egzaminus ir gavus brandos atestatą. Nelaikant egzaminų, kurių reikia konkursiniam balui. Pvz.: laikau lietuvių kalbą ir automobilizmą (1 privalomą ir pasirinktiną). Ir ar planuojant stoti į mokamą vietą reikia laikyti stojamuosius egzaminus?
KU
Martynas rašė: Laba diena, noriu pasiteirauti, ar galima įstoti į universitetą (jūrų uostų inžineriją), mokamą vietą išlaikius tik privalomus egzaminus ir gavus brandos atestatą. Nelaikant egzaminų, kurių reikia konkursiniam balui. Pvz.: laikau lietuvių kalbą ir automobilizmą (1 privalomą ir pasirinktiną). Ir ar planuojant stoti į mokamą vietą reikia laikyti stojamuosius egzaminus?
Laba diena. Į vnf stoti galite. Bet stojant į inžinerijas studijas matematikos dalykas yra pagrindinis, jei nelaikysite matematikos egzamino, vietoj jo bus rašoma nulis balų ir neteksite 40 proc. konkursinio balo. Daugumą aukštųjų mokyklų įveda minimalų konkursinį balą, su kuriuo asmuo dar gali būti priimtas. Pagalvokite apie tai.
Emilija
Sveiki. Laikau Lietuvių kalbos, Anglų kalbos, Biologijos bei Istorijos egzaminus. Ar mano šansai dideli įstoti į valstybės finansuojamą vietą kineziterapijos grupėje?
KU
Emilija rašė: Sveiki. Laikau Lietuvių kalbos, Anglų kalbos, Biologijos bei Istorijos egzaminus. Ar mano šansai dideli įstoti į valstybės finansuojamą vietą kineziterapijos grupėje?
Laba diena. Į konkursinio balo sandarą dar įeina matematika arba chemija (brandos egzaminas arba metinis pažymys). O įstojimo galimybė priklausys nuo Jūsų konkursinio balo. Sėkmės.
Dovilė
Sveiki. Laikau lietuviu, biologijos ir istorijos valstybinius egzaminus. Norėčiau stoti į burnos higiena, bet stojant reikia matematikos arba chemijos egzamino. Ar yra įmanoma istoti bent į mokama vieta?
KU
Dovilė rašė: Sveiki. Laikau lietuviu, biologijos ir istorijos valstybinius egzaminus. Norėčiau stoti į burnos higiena, bet stojant reikia matematikos arba chemijos egzamino. Ar yra įmanoma istoti bent į mokama vieta?
Laba diena. Tokia studijų programa Klaipėdos universitete nevykdoma. Universiteto studijų programų sąrašą ir konkursinio balo sandarą rasite su šia nuoroda: http://www.ku.lt/stojantiesiems/priemimas-2015/bakalauro-studijos/
ssss
Sveiki,ar stojant į radiologiją reikia fizikos metinio pažymio ar egzamino?Ar galima įstoti ir bet jų?
KU
ssss rašė: Sveiki,ar stojant į radiologiją reikia fizikos metinio pažymio ar egzamino?Ar galima įstoti ir bet jų?
Laba diena. Stojant į radiologiją, kaip trečiasis dalykas bus reikalingas vienas iš išvardintų (brandos egzaminas arba metinis pažymys): istorija / geografija / informacinės technologijos / fizika / chemija / biologija / matematika / užsienio k. Trečiasis dalykas negali sutapti su pirmuoju (biologija) ar antruoju (chemija arba matematika) dalyku.
Karolina
Laba diena. Kur galėčiau stoti su matematikos, lietuvių, anglų ir chemijos egzaminais? (fiziką ir istoriją lankiau dar)
KU
Karolina rašė: Laba diena. Kur galėčiau stoti su matematikos, lietuvių, anglų ir chemijos egzaminais? (fiziką ir istoriją lankiau dar)
Laba diena. Informaciją su konkursinio balo sandara pagal studijų programas rasite su šia nuoroda: http://www.ku.lt/wp-content/uploads/2015/06/2015_pirm_konk_bal_sand1.pdf
Samanta
Sveiki ar imanoma istoti i slauga,jeigu nesimokiau chemijos 11 ir 12 klasej?
KU
Samanta rašė: Sveiki ar imanoma istoti i slauga,jeigu nesimokiau chemijos 11 ir 12 klasej?
Laba diena. Chemijos dalykui konkursinio balo sandaroje numatytos alternatyvos: pirmasis dalykas – biologija; antrasis dalykas – chemija arba matematika; trečiasis dalykas – istorija / geografija / informacinės technologijos / fizika / chemija / biologija / matematika / užsienio kalba; ketvirtasis dalykas – lietuvių kalba ir literatūra.
Ruta
Sveiki. Kitais metais. t.y 2016 metai noriu stoti į Kauno kolegiją, biomedicinos sritį - radiologiją. Į mokamą vietą. Prašau,suteikite informacijos kokius egzaminus reikia laikyti, norint patekti į mokamą vietą? Ir aš užtenka gerų metinių pažymių? Ačiū

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]