Egzaminai


KU
Lukas rašė: Laba diena,noriu paklausti yra dar galimybę įstoti į mokamą vietą, jeigu 12 klasių baigiau profesinei mokykloje? (Su lietuviu, anglu egzaminais).
Laba diena. Ar dalyvavote bendrojo priėmimo pirmajame etape?
Lukas
KU rašė: Lukas rašė: Laba diena,noriu paklausti yra dar galimybę įstoti į mokamą vietą, jeigu 12 klasių baigiau profesinei mokykloje? (Su lietuviu, anglu egzaminais).Laba diena. Ar dalyvavote bendrojo priėmimo pirmajame etape?
Nedalyvavau dėja.
KU
Lukas rašė: KU rašė: Lukas rašė: Laba diena,noriu paklausti yra dar galimybę įstoti į mokamą vietą, jeigu 12 klasių baigiau profesinei mokykloje? (Su lietuviu, anglu egzaminais).Laba diena. Ar dalyvavote bendrojo priėmimo pirmajame etape?Nedalyvavau dėja.
Registruokite prašymą rugpjūčio 10–16 d., kai vyks bendrojo priėmimo papildomas priėmimas.
Kotryna
Laba diena. Ar įmanoma stoti į vdu humanitarinį fakultetą vnf vietą ir studijuoti kurią nors užsienio kalbą, jei laikysiu lietuvių kalbos mokyklinį egzaminą? Ten Lietuviu kalba sudaro 0,4, todėl iškilo toks klausimas
KU
Kotryna rašė: Laba diena. Ar įmanoma stoti į vdu humanitarinį fakultetą vnf vietą ir studijuoti kurią nors užsienio kalbą, jei laikysiu lietuvių kalbos mokyklinį egzaminą? Ten Lietuviu kalba sudaro 0,4, todėl iškilo toks klausimas
Laba diena. Klausime nurodėte VDU. Gal domitės studijomis Klaipėdos universitete?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]

Žurnalas 'KUR STOTI 2016'
Žurnalas 'KUO BŪTI 2015'
Žurnalas 'KUR STOTI UŽSIENYJE' 2014