Klauskite visko apie VGTU


123
Sveiki, noreciau pasidometi ar jaunojo inzinieriaus mokykla prideda balus stojant i vf vieta?
Studijos VGTU
123 rašė: Sveiki, noreciau pasidometi ar jaunojo inzinieriaus mokykla prideda balus stojant i vf vieta?
Laba diena, Už Jaunojo inžinieriaus mokyklą papildomi balai pridedami tik stojant į mokamas vietas.
Skaistė
Laba diena, norėčiau paklausti, kuo skiriasi ekonomikos ar finansų INŽINERIJA VGTU, nuo ekonomikos ir finansų studijų kituose Lietuvos universitetuose?
Studijos VGTU
Skaistė rašė: Laba diena, norėčiau paklausti, kuo skiriasi ekonomikos ar finansų INŽINERIJA VGTU, nuo ekonomikos ir finansų studijų kituose Lietuvos universitetuose?
Sveiki, Skaiste, mūsų programų išskirtinumas būtų toks, kad abiejose programose gausu praktikos (turėsite pažintinę bei profesine praktikas). Ekonomikos inžinerijos programos ypatumai: vis sudėtingėjant mūsų aplinkai yra taikomos pažangios technikos mokslų tyrimų priemonės ekonominiams procesams analizuoti ir projektuoti. Tai vienintelė ekonomikos programa, kuri paremta stipriu matematinių (kiekybinių) metodų taikymu. Šioje programoje studijuosite tokius dalykus kaip programavimas Python, didžiųjų duomenų analizė, skaitmeninė, industrinė, regionų (Kinijos arba Šiaurės šalių) ekonomika ir kt. http://vgtu.lt/smjDqP. Finansų inžinerijoje rengiami specialistai, galėsiantys finansų srityje taikyti informacines technologijas bei matematinius modelius ir priimti sprendimus, grindžiamus galimu pinigų vertės kitimu, rizika ir neapibrėžtumu. Programoje mokoma įvertinti ne tik žmonių, bet ir kompiuterių sistemų padaromas klaidas. http://vgtu.lt/sdgOGY.
Brigita
Laba diena, jei baigiu trečią semestrą be skolų ir noriu mesti studijas, kokia dali pinigų turėčiau grąžinti, kar galėčiau pretenduoti kitais metais į kitų studijų nemokamą vietą. Arba jeigu bus skola, galiu imti akademinės, atsiskaityti pavasari ir toliau pretenduoti į nemokamą vietą, kitoje studijų programoje. Ačiū
Studijos VGTU
Brigita rašė: Laba diena, jei baigiu trečią semestrą be skolų ir noriu mesti studijas, kokia dali pinigų turėčiau grąžinti, kar galėčiau pretenduoti kitais metais į kitų studijų nemokamą vietą. Arba jeigu bus skola, galiu imti akademinės, atsiskaityti pavasari ir toliau pretenduoti į nemokamą vietą, kitoje studijų programoje. Ačiū
Laba diena, Dėl studijų nutraukimo sąlygų (akademinių atostogų, skolų, pinigų grąžinimo) turėtumėte kreiptis į dekanatą. Tik jie matydami realią situaciją atsakys išsamiausiai. Jei nutraukiate studijas be skolų, ir nesate išklausę pusės programos kurso kreditų, į vf vietą kitais metais pretenduoti galite.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]

Žurnalas 'KUR STOTI 2018'
Žurnalas 'KUO BŪTI 2018'
Žurnalas 'KUR STOTI UŽSIENYJE' 2014