Konkursinio balo skaičiuoklė

Klauskite visko apie VGTU


Simona
Sveiki. Norėjau pasitikslinti dėl statybos inžinerijos studijų. VGTU puslapyje rašoma,kad imamas II-ojo dalyko (šiuo atveju fizikos) brandos egzamino įvertinimas arba metinis pažymys (A lygiu); tai ar galima būtų pretenduoti į vf vietą, jei nelaikau fizikos egzamino, bet turiu gerą A lygio pažymį ir atitinku kitus reikalavimus?
Domas
Koks buvo minimalus KB stojant į Programų sistemas VF? 2018m. ir 2017m.
Studijos VGTU
Simona rašė: Sveiki. Norėjau pasitikslinti dėl statybos inžinerijos studijų. VGTU puslapyje rašoma,kad imamas II-ojo dalyko (šiuo atveju fizikos) brandos egzamino įvertinimas arba metinis pažymys (A lygiu); tai ar galima būtų pretenduoti į vf vietą, jei nelaikau fizikos egzamino, bet turiu gerą A lygio pažymį ir atitinku kitus reikalavimus?
Laba diena, Pretenduoti galite, jei atitinkate kitus minimalius reikalavimus (jei baigiate šiais metais tai išlaikytų valstybinių brandos egzaminų (lietuvių kalbos ir literatūros, užsienio kalbos (anglų, vokiečių ar prancūzų) ir matematikos (išskyrus menų studijų krypčių grupės programas) įvertinimų aritmetinis vidurkis, kuris suapvalintas iki sveiko skaičiaus, turi būti ne mažesnis negu 40; penkių dalykų geriausių metinių įvertinimų aritmetinis vidurkis, kuris, suapvalintas iki sveiko skaičiaus, turi būti ne mažesnis negu 7; Minimalus konkursinis balas dalyvauti stojimo konkurse yra 5,4).
Studijos VGTU
Domas rašė: Koks buvo minimalus KB stojant į Programų sistemas VF? 2018m. ir 2017m.
Laba diena, Į programų inžinerijos studijų programą mažiausias konkursinis balas į vf vietą 2018 m. buvo 3,8; 2017 m. 4,14

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]