Konkursinio balo skaičiuoklė

Klauskite visko apie ŠU


ŠU priėmimas
Laba diena, Karolina! Praėjusiais metais į Ekonomikos ir Verslo vadybos studijų programas nesusirinko reikiamas skaičius stojančiųjų, tad nurodyti Jūsų prašomo rodiklio negalime.
ŠU priėmimas
Laba diena! Kol kas nėra galutinai aišku, ar grupė į Lietuvių filologijos studijų programą susiformuos.
Jurga
Sveiki, būtų galima sužinoti metinę studijų kainą stojant 2018 metais į kūno kultūros ir sporto pedagogiką?
Laura
Laba diena. Iškilo klausimas, jeigu studijavau 1 kursą Šiaulių universitete kūno kultūros ir sporto pedagogiką ar įmanoma po pirmo kurso perstoti į Klaipėdos universitetą? :)
ŠU priėmimas
Sveiki, Jurga, Studijų programos kaina – 2274 Eur. Šiemet šiai studijų programai nėra skirta valstybės finansuojamų vietų. Atsižvelgiant į studento finansinę padėtį, Šiaulių miesto savivaldybės palaikymą ir kitus niuansus stojantieji turės galimybę teikti prašymus studijų kainos sumažinimui. Daugiau informacijos apie studijas gausite kreipdamiesi į Šiaulių universiteto Priėmimo komisijos specialistus šiais kontaktais: tel. (8 41) 595 755, el. p. studijuok@su.lt
ŠU priėmimas
Sveiki, Laura, Tokia galimybė yra. Pirmiausia turite pateikti prašymą, kad išsibraukiate iš studentų sąrašų Šiaulių universitete, o tada pasidomėti, kokia tvarka būtumėte priimta kitoje aukštojoje mokykloje.
Gabija
Sveiki, ar šiemet vyksta priėmimas į kineziterapijos studijas? Jei taip, kokia būtų metinė studijų kainą?
ŠU priėmimas
Laba diena, Gabija. Šiemet į Kineziterapijos studijų programą priėmimas nevyksta.
jurgita
Mane domina, ar yra galimybė šiais metais studijuoti ikimokyklinį priešmokyklinį ugdumą išlyginamosiose studijose. Esu baigusi Panevėžio konservatoriją 2000 m.pradinį ugdymą ir 2003 m. Šiaulių universitete pradinio ugdymo edukologiją. Jei tokios studijos yra,kokia jų trukmė bei kaina?
ŠU priėmimas
Laba diena, Jurgita, Priėmimas jau pasibaigęs, tačiau į mokamą studijų vietą galime priimti - pagal aprašytą situaciją, galite stoti į jūsų minėtą studijų programą. Išsamesnė informacija telefonu 8 41 595 755.
Aušrinė
Sveiki. Ar logopedija tik jūsų universitete dėstoma Lietuvoje?
ŠU priėmimas
Laba diena, Aušrine. Mūsų žiniomis, 2018 m. priėmime Logopedijos studijų programą siūlė tik Šiaulių universitetas.
Saulė
Ar universitete yra programavimo specialybė? aš noriu tapti programuotoja
ŠU priėmimas
Laba diena,
Universitete yra Programų sistemų studijų programa.
Daugiau informacijos galite rasti čia: http://www.su.lt/index.php?option=com_content&view=article&id=18554&Itemid=1390&lang=lt
Saulė
Kokia studijų prašymų teikimų forma, kada galėsiu bandyti stoti į universitetą? Kokiu dokumentų reikia turėti man ? brandos atestatą gausiu tik Liepos mėnesį
ŠU priėmimas
Laba diena, Prašymų teikimas vyks nuo birželio 1 d. per Bendrojo priėmimo informacinę sistemą, prašymai teikiami internetu. Daugiau informacijos apie tai galite rasti Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijos bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO) tinklalapyje.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]