Klauskite visko apie VDU

Jonas
Sveiki, kokiomis aplinkybėmis įmanoma prarasti valstybės finansuojamą vietą?
VDU
Jonas rašė: Sveiki, kokiomis aplinkybėmis įmanoma prarasti valstybės finansuojamą vietą?
Laba diena, VF vietą galima prarasti rotacijos metu, kuri vyksta kas vienerius studijų metus. Norint sužinoti plačiau apie rotacijos tvarką, susisiekite su mumis el. paštu vdu@vdu.lt Sėkmės! VDU
studentas123
Sveiki, kokie buvo mažiausi balai įstojusių į vnf vietas šiais metais į studijų programas skandinavijos šalių kultūros ir kalbos, bei pasaulio politika ir ekonomika?
VDU
studentas123 rašė: Sveiki, kokie buvo mažiausi balai įstojusių į vnf vietas šiais metais į studijų programas skandinavijos šalių kultūros ir kalbos, bei pasaulio politika ir ekonomika?
Laba diena, Stojantiesiems 2018 m. buvo taikomas minimalus konkursinins balas 3,6. Su tokiu konkursiniu balu buvo galima įstoti į Jūsų paminėtas programas. Sėkmės! VDU
Petras
Sveiki ! Vidurinį išsilavinimą esu gavęs 2014m. Labai mane traukia Jūsų studiju programa "Rytų Azijos šalių kultūros ir kalbos". Esu išlaikęs lietuvių kalbos mokyklinį egzaminą, anglų ir geografijos valstybinius egzaminus. Pastebėjau būtent šioje programoje reikalingas ir istorijos egzaminas. Tai reiškia man būtina išlaikyti ir istorijos egzaminą? Ar tiesiog nelaikęs šio egzamino prarandu tuos stojamuosius balus? Būčiau be galo dėkingas, jei dar pasakytumėte kaip yra gaunamas konkursinis balas? Skaičiuojant savarankiškai gaunasi išviso 6,52 balo (skaičiavau ir per studijos.lt skaičiuoklę ir rezultatas išlieka toks pat). Bet LAMABPO skaičiuoklė išmeta visiškai kita rezultatą (prastesni). Gal būtų galima kaip nors pas jus pasitikslinti šią informaciją? Dėkingas iš anksto!
VDU
Petras rašė: Sveiki ! Vidurinį išsilavinimą esu gavęs 2014m. Labai mane traukia Jūsų studiju programa "Rytų Azijos šalių kultūros ir kalbos". Esu išlaikęs lietuvių kalbos mokyklinį egzaminą, anglų ir geografijos valstybinius egzaminus. Pastebėjau būtent šioje programoje reikalingas ir istorijos egzaminas. Tai reiškia man būtina išlaikyti ir istorijos egzaminą? Ar tiesiog nelaikęs šio egzamino prarandu tuos stojamuosius balus? Būčiau be galo dėkingas, jei dar pasakytumėte kaip yra gaunamas konkursinis balas? Skaičiuojant savarankiškai gaunasi išviso 6,52 balo (skaičiavau ir per studijos.lt skaičiuoklę ir rezultatas išlieka toks pat). Bet LAMABPO skaičiuoklė išmeta visiškai kita rezultatą (prastesni). Gal būtų galima kaip nors pas jus pasitikslinti šią informaciją? Dėkingas iš anksto!
Laba diena, Istorijos egzamino įvertinimas pretenduojant į šias studijas yra pagrindinis ir sudaro 40 % konkursinio balo. Jeigu šio dalyko egzaminas nėra laikytas, tuomet pretenduoti į studijas vistiek galite, tačiau prarandate tą dalį konkursinio balo. Tai reiškia, kad likusių trijų dalykų įvertinimai turi būti tikrai geri, kad surinktumėte minimalų konkursinį balą. Siūlome pasitikėti oficialia LAMA BPO skaičiuokle. Jeigu norėtumėte skaičiuoti rankiniu būdu ir suprasti, kaip visa tai vyksta, tuomet reikia egzaminų vertinimus padalinti iš 10 ir dauginti iš svertinio koeficiento. Jeigu imamas metinis pažymys, tuomet reikia atlikti jo perskaičiavimą. Galbūt dėl to galėjo atsirasti neatitikimas. Iš tiesų galite pateikti mums egzaminų įvertinimus ir metinius pažymius ir tuomet patikslinsime konkursinį balą ir pasakysime, kodėl galėjo būti neatitikimai. Tai padaryti galite el. paštu vdu@vdu.lt Sėkmės! VDU
Giedrė
Sveiki, Koks šiemet buvo žemiausias konkursinis balas, įstojusio į sociologijos ir antropologijos vf vietą?
VDU
Giedrė rašė: Sveiki, Koks šiemet buvo žemiausias konkursinis balas, įstojusio į sociologijos ir antropologijos vf vietą?
Laba diena, Šimet paskutinio įstojusiojo į sociologijos ir antropologijos studijų programos VF vietą konkursinis balas siekė 5,86. Sėkmės! VDU
Marius
Sveiki, 2015 m. baigiau VTDK, technologijų srities bakalaurą. Vudurinę baigiau 2010. 2019 norėčiau pradėti papildomas studijas ir pakeisti specializacijos krypį. Domiuosi humanitariais - socialiniais mokslais. Ar VDU suteikia galimybę studijuoti papildomas studijas ištęstiniu būdu?
VDU
Marius rašė: Sveiki, 2015 m. baigiau VTDK, technologijų srities bakalaurą. Vudurinę baigiau 2010. 2019 norėčiau pradėti papildomas studijas ir pakeisti specializacijos krypį. Domiuosi humanitariais - socialiniais mokslais. Ar VDU suteikia galimybę studijuoti papildomas studijas ištęstiniu būdu?
Laba diena, Papildomos studijos ištęstine forma nėra vykdomos, tačiau priklausomai nuo pasirinktos programos tvarkaraštis ir intensyvumas gali skirtis, todėl reikėtų kreiptis į fakultetą, kurio papildomas studijas norėtumėte pasirinkti. Daugiau informacijos: http://www.vdu.lt/lt/studijos/papildomosios-studijos/ Sėkmės! VDU
Ksavieras
Sveiki, jei nutraukčiau magistro studijas, tvarkingai pasibaigęs trečiajį semestrą, kiek už tai reikėtų mokėti? Ar tokiu atveju turėčiau galimybę stoti į kitų magistratūros studijų valstybės finansuojamą vietą? Ačiū.
VDU
Ksavieras rašė: Sveiki, jei nutraukčiau magistro studijas, tvarkingai pasibaigęs trečiajį semestrą, kiek už tai reikėtų mokėti? Ar tokiu atveju turėčiau galimybę stoti į kitų magistratūros studijų valstybės finansuojamą vietą? Ačiū.
Laba diena, Pabaigus semestrą be skolų, krepšelio grąžinti nereikės. Pretenduoti į valstybės finansuojamą vietą galite, jeigu pirmąjį kartą už valstybės lėšas nėra išklausyta daugiau nei pusės kreditų. Sėkmės! VDU

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodas

Leidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]

Žurnalas 'KUR STOTI 2018'
Žurnalas 'KUO BŪTI 2018'
Žurnalas 'KUR STOTI UŽSIENYJE' 2014