Klauskite visko apie VDU

VDU
Lukass rašė: Sveiki, jeigu noriu sumokėti už studijas. Tai būtinai turiu sumoketi per studentu portalą suformuotą saskaitą ? Ar galima sumokėti tiesiog į VDU banko saskaita nurodant mokejimo paskirtyje savo varda, pavarde, specialybe ir fakulteto pavadinimą ? Ačiū
Laba diena, Apmokėti už studijas galite abiem Jūsų įvardintais būdais. Pirmasis turėtų būti kiek patogesnis, tačiau tikrai viską atlikti galite ir tiesiog mokant į VDU banko sąskaitą. Linkėjimai! VDU
Monika
Laba diena. Mokausi žūa. Esu pirmakursė. Įstojau į vnf vietą. Kokios sąlygos yra norint pereiti į vf vietą? Ačiū už atsakymą. :)
VDU
Monika rašė: Laba diena. Mokausi žūa. Esu pirmakursė. Įstojau į vnf vietą. Kokios sąlygos yra norint pereiti į vf vietą? Ačiū už atsakymą. :)
Laba diena, Jeigu kažkas semestro metu nuspręstų nutraukti VF vietos sutartį, tuomet į tą vietą būtų perkeltas geriausiai besimokantis VNF vietos studentas. Kitu atveju, perėjimas galimas rotacijos metu, jeigu kažkas netektų VF vietos. Galite susisiekti su VDU Studijų informacijos centru ir Jums plačiau papasakos apie rotacijos tvarką. Linkėjimai! VDU
Lina
Sveiki, Kokios galimybės suderint darbą pilnu etatu su studijomis VDU? Įdomu ar yra siūlomos kažkokios galimybės ar nuolaidos iš universiteto pusės ar viskas priklauso nuo studento. Taip pat norėjau paklaust ar VDU yra galimybė pereiti į ištęstinės formos studijas? Ar tokių nėra? (Jei tai kažką keičia - mane domina informatikos sistemų studijų programa)

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodas

Leidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]