Klauskite visko apie Klaipėdos valstybinę kolegiją


KVK
Vaidotas rašė: Aš suprantu.Tai iš mano išvardytų egzaminų kokias inžinerines specialybes butu galima pas jus butent įgyti?Nes 2019 baigsiu vidurine.
Galite bandyti į bet kurią stoti: Geodezija, Statyba, Mechanikos inžinerija, Elektros ir automatikos inžinerija, Automobilių transporto inžinerija, Transporto logistikos inžinerija. Kadangi pretenduojate į VNF vietą tai pagrindiniai kriterijai minimalus konkursinis balas ir bent 1 valstybinis egzaminas. Priklauso tuo to kokie bus egzaminų vertinimai ir ar surinksite minimalų balą pagal išlaikytus egzaminus ir metinius pažymius.
Vaidotas
O į geodeziją stojant pas jus būtinas fizikos egzaminas? Dėkoju už informaciją :)
KVK
Vaidotas rašė: O į geodeziją stojant pas jus būtinas fizikos egzaminas? Dėkoju už informaciją :)
Jei neturėsite fizikos egzamino gali paimti metinį pažymį, o jei ir jos neturite tai tada toje vietoje rašysis 0 balų ir konkursinį balą skaičiuos iš kitų dalykų, tokiu atveju labai sumažėja konkursinis.
lele
Iš dietetikos į burnos higiena
KVK
lele rašė: Iš dietetikos į burnos higiena
Tik tuo atveju,jei yra laisvų vietų pageidaujamoje programoje. Reikia kreiptis į prodekanatą.
Anonimas
Sveiki,kokių reikėtų egzaminų ir kokia specialybę reikia baigti norint dirbti mokesčių inspekcijoje? Ačiū,ir gerų švenčių.:)
KVK
Anonimas rašė: Sveiki,kokių reikėtų egzaminų ir kokia specialybę reikia baigti norint dirbti mokesčių inspekcijoje? Ačiū,ir gerų švenčių.:)
Laba diena, labai sunku pasakyti, kokią specialybę reikia baigti, kad įsidarbinti mokesčių inspekcijoje. Tai lemia, kokią poziciją nori užimti toje institucijoje, kokie jūsų siekiai, galimybės, vertybės, interesai ir pan. Gal būt tai galėtų Verslo ir viešosios vadybos studijų krypties specialybės. O kokių tam reikia egzaminų tai priklauso ar pretenduojate į Valstybės finansuojamą vietą ar į ne finansuojamą.
Raminta
Sveiki, tai pagal 2019m. rodiklius, laikydama visus reikiamus egzaminus, tik ne matematiką. Neįstočiau į jokią valstybės nefinansuojamą vietą išskyrus menus? Ačiū už informaciją.
KVK
Raminta rašė: Sveiki, tai pagal 2019m. rodiklius, laikydama visus reikiamus egzaminus, tik ne matematiką. Neįstočiau į jokią valstybės nefinansuojamą vietą išskyrus menus? Ačiū už informaciją.
Laba diena, nelaikant matematikos egzamino jūs galite pretenduoti į valstybės nefinansuojamą studijų vietą, jeigu laikote kitus reikiamus egzaminus ir pasieksite nustatytą minimalų konkursinį balą.
Raminta
O kodėl paskaičius reikalavimus stojant 2019m. Yra rašoma, kad norint studijuoti finanstuojamoje vietoje būtina išlaikyti matematikos brandos egzamina mažiausiai 25 balams, ir toks pats rodiklis stojant į nefinansuojamą vietą? Tai jeigu nelaikau matematikos, reiškia nepriims? Ačiū už ifnoramciją.
KVK
Raminta rašė: O kodėl paskaičius reikalavimus stojant 2019m. Yra rašoma, kad norint studijuoti finanstuojamoje vietoje būtina išlaikyti matematikos brandos egzamina mažiausiai 25 balams, ir toks pats rodiklis stojant į nefinansuojamą vietą? Tai jeigu nelaikau matematikos, reiškia nepriims? Ačiū už ifnoramciją.
Gal galite patikslinti kokiame dokumente Jūs šią informaciją skaitėte? Gal galite nuorodą pateikti?
Raminta
https://www.mruni.eu/lt/busimiems_studentams/bakalauro_studijos/informacija_stojantiems/index.php?print=Y pvz čia, ir šiaip daug kur rašoma, yra daug įvairių straipsnių. Bet galimybes įstot į finansuojamą vietą, be matematikos egzamino neįmanomą?
KVK
Raminta rašė: https://www.mruni.eu/lt/busimiems_studentams/bakalauro_studijos/informacija_stojantiems/index.php?print=Y pvz čia, ir šiaip daug kur rašoma, yra daug įvairių straipsnių. Bet galimybes įstot į finansuojamą vietą, be matematikos egzamino neįmanomą?
Tai yra du pasirinkimai: 1. Valstybės finansuojama vietą- jai būtinas matematikos brandos egzaminas. (Visų brandos egzaminų vidurkis turi būti 25 balai.) 2. Valstybės nefinansuojama vieta - jai nebūtinas matematikos brandos egzaminas (svarbu turėti bent vieną brandos egzaminą ir surinkti minimalų konkursinį balą, kuris dar bus skelbiamas).

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]

Žurnalas 'KUR STOTI 2018'
Žurnalas 'KUO BŪTI 2018'
Žurnalas 'KUR STOTI UŽSIENYJE' 2014