Klauskite visko apie Klaipėdos valstybinę kolegiją


789
Sveiki, kiek šiais metais statybos inžinerijos mokysis žmonių?
KVK
Justas rašė: Laba diena, norėjau paklausti ar galima perstoti po 1 metų studijų klaipėdos valstybinėje kolegijoje į Kauno kolegija studijuojant tas pačias studijas kaip kineziterapija?
Laba diena, perstoti galima, jei kita aukųtoji mokykla sutinka Jus priiti.
KVK
789 rašė: Sveiki, kiek šiais metais statybos inžinerijos mokysis žmonių?
Laba diena, į šią programą yra surinkta pila grupė. Duomenys apie priimtų studentų skaičių bus skelbiami www.kvk.lt
Herkus
Sveiki, esu įstojusi į valstybės finansuojamą vietą ir labai bijau prarasti galimybę mokytis nemokamai. Kaip galėčiau išlaikyti nemokamą vietą?
Simas401
Sveiki ar galima įstoti į auto-technikos inžnerijos mokslus neturint išlaikyto fizikos egzamino?
Simas401
Sveiki ar galima įstoti į auto-technikos inžinerija neturint fizikos egzamino?
KVK
Simas401 rašė: Sveiki ar galima įstoti į auto-technikos inžinerija neturint fizikos egzamino?
Laba diena, labai svarbu, koks bus Jūsų stojamasis balas, galimybę turite, nes didžiąja dalį konkursinio balo nulemia matematikos egzaminas.
KVK
Herkus rašė: Sveiki, esu įstojusi į valstybės finansuojamą vietą ir labai bijau prarasti galimybę mokytis nemokamai. Kaip galėčiau išlaikyti nemokamą vietą?
Laba diena, tikrai nesujaudinkite, svarbiausia neturėkite akademinių skolų :) Visada galite atvykti pasikonsultuoti į Studijų ir karjeros centrą, Jaunystės g. 2, 212 kab.
Agne
Sveiki, mokslus baigiau 2018m konkursinis balas 3.50 norečiau studijuoti ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą, tačiau mano balas mažas, o gal per atskirą priėmimą priimate? Ir dar Ar būnant laisvu skaitytoju yra kazkokia garantija, kad pasibaigus pirmam sesmestrui tapsiu studente? ir koks turi buti balas bunant laisvu skaitytoju?
KVK
Agne rašė: Sveiki, mokslus baigiau 2018m konkursinis balas 3.50 norečiau studijuoti ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą, tačiau mano balas mažas, o gal per atskirą priėmimą priimate? Ir dar Ar būnant laisvu skaitytoju yra kazkokia garantija, kad pasibaigus pirmam sesmestrui tapsiu studente? ir koks turi buti balas bunant laisvu skaitytoju?
Laba diena, šių metų priėmimas jau baigtas. Dėl kitų metų priėmimo Jums reikia kreiptis nuo 2020 m. birželio 1 d. priemimas@kvk.lt
Gerda
Laba diena, ar įstočiau į kolegija neišlaikius anglų kalbos egzamino? Rašiau į pačią kolegiją kelioms darbuotojoms, atsakymo nesulaukiau.. Rašiau pačiame puslapyje, tačiau jokios informacijos negavau.. Prašau atsakyti...
KVK
Gerda rašė: Laba diena, ar įstočiau į kolegija neišlaikius anglų kalbos egzamino? Rašiau į pačią kolegiją kelioms darbuotojoms, atsakymo nesulaukiau.. Rašiau pačiame puslapyje, tačiau jokios informacijos negavau.. Prašau atsakyti...
Laba diena, yra keletas variantų, į kokią specialybę norite stoti, koks finansavimo pobūdis ir kelintais metais baigta mokykla. Galite parašyti studijos.karjera@kvk.lt aptarsime konkrečią Jūsų situaciją.
Ramunė
Sveiki, jei stočiau į Klaipėdos kolegiją, bendrosios praktikos slaygytojas, turint slaugytojo padėjėjo profesiją, būtų galima įstoti į nemokamą vietą?
KVK
Ramunė rašė: Sveiki, jei stočiau į Klaipėdos kolegiją, bendrosios praktikos slaygytojas, turint slaugytojo padėjėjo profesiją, būtų galima įstoti į nemokamą vietą?
Laba diena, pirmiausia reikia žiūrėti, kada baigta vidurinė mokykla ir kokie egzaminai yra išlaikyti ir kokie buvo reikalavimai tais metais (jūsų mokyklos baigimo metais) norint pretenduoti į valstybės finansuojamą vietą. Taip pat turite atitikti ir minimalų konkursinį balą.
garas
Noreciau paklausti jeigu gauni is egzamino 4, bet galutinis ivertinimas yra teigiamas ar ta egzamino 4 reikia issitaisyti kad nebutu skola? ar tas 4 nesiskaito kaip skola nes galutinis ivertinimas teigiamas?
KVK
garas rašė: Noreciau paklausti jeigu gauni is egzamino 4, bet galutinis ivertinimas yra teigiamas ar ta egzamino 4 reikia issitaisyti kad nebutu skola? ar tas 4 nesiskaito kaip skola nes galutinis ivertinimas teigiamas?
Laba diena, šiuo atveju egzaminą reikia perlaikyti. Dėl studijų klausimų prašome kreiptis į savo studijų administratorę arba el. p. studijos.karjera@kvk.lt

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]