Klauskite visko apie Žemaitijos kolegiją


Administratorius
Čia galite užduoti klausimus apie priėmimą į Žemaitijos kolegiją.
 
Edvinas
Labas vakaras, mokykloje laikiau mokyklinį Lietuvių kalbos egzaminą (gavau 9), taip pat laikiau mokyklinį Dailės egzaminą (gavau 10) ir valstybinį Matematikos egzaminą (surinkau 25 balus). Norėčiau sužinoti į kokais studijų programas turiu didžiausias galimybes įstoti į valstybės finansuojamą vietą? Į valstybės nefinansuojamą vietą? Laukiu atsakymo, iš anksto dėkoju.
 
Kolegija
Sveiki, reikėtų rinktis tokias studijas, kurios Jums patinka, kuo siekiate gyvenime užsiimti. Ar gausite valstybės finansuojamą vietą priklauso nuo daugelio faktorių (stojančiųjų skaičiaus, stojančiųjų mokymosi rezultatų ir t.t.). Kadangi laikėte dailės egzaminą, būtumėte galėjęs stoti į Dekoratyvinės plastikos studijų programą, bet jau pasibaigusi stojamųjų egzaminų sesija ir šiuo metu į minėtą studijų programą galima stoti tik į valstybės nefinansuojamas studijas. Rekomenduojamos studijų programos: Verslo vadyba, Informacinių sistemų inžinerija, Želdynai ir jų dizainas, Statinių inžinerinės sistemos. Jeigu yra galimybė atvykite pas mus, padėsime Jums užpildyti prašymą ir galbūt apsispręsti kokią studijų programą pasirinkti. Laukiame Jūsų !
 
sauli1996
Sveiki, planuoju kitais metais stoti į agroverslo technologijas, norėčiau sužinoti viską apie tai.Kokius egzaminus reikia išlaikyti norint įstoti ? ar paklausi ši profesija ? ar daug stojančių ? koks stojamasis balas ? Gal taip dar yra kokios svarbios informacijos apie šias studijas Ir kaip būtų su apgyvendinimu ? Ačiū ir geros dienos !
 
Greta951
Sveiki, norėčiau paklausti, ar būtų man galimybė įstoti į VF vietą Mažeikių fakultete 2014 metais, logistikos vadybos specialybę, jei mano konkursinis balas būtų 5,92?
 
Kolegija
Gerb., Greta, Ar gausite valstybės finansuojamą vietą priklauso nuo daugelio faktorių (stojančiųjų skaičiaus, stojančiųjų mokymosi rezultatų ir t.t.). Praėjusiais mokslo metais stojantieji į Logistikos vadybos studijų programą su tokiu konkursiniu balu gavo valstybės nefinansuojamą vietą. Tačiau reikėtų prašyme nebijoti nurodyti ir valstybės finansuojamos vietos. Lauksime Jūsų !
 
Kolegija
Gerb., sauli1996, Stojant į Agroverslų technologijas konkursinis balas skaičiuojamas iš Biologijos, Matematikos, Lietuvių kalbos ir literatūros egzaminų bei užsienio kalbos metinio pažymio. Džiaugiamės, kad kasmet ši studijų programa darosi vis populiaresnė. Įstojusių konkursinio balo vidurkis praėjusiais mokslo metais buvo 10 (tačiau šiemet atnaujinta konkursinio balo skaičiuoklė, tad šie balai gali būti kitokie). Studijų metu yra galimybė gauti vietą Kolegijos bendrabutyje. Lauksime Jūsų !
 
sauli1996
Sveiki, ačiū už ankstesnį atsakymą .Dar norėjau paklausti: jei pildysiu prašymą į studijuoti į Agroverslo tehnologijas ar galėčiau taip pat pildyti dar vieną prašymą į kitą profesiją tik jau neakivaizdžiai, kita profesija būtų Verslo vadybą.? ir kokia šių mokslų yra metinė kaina ? Ačiū . Geros dienos !
 
Žemaitijos kolegija
Sveiki, pildant prašymą galite nurodyti keletą pageidavimų. Pageidaujamų studijų programų sąrašą išdėstykite prioritetų mažėjimo tvarka, nes prašymas bus nagrinėjamas iš viršaus į apačią ir iš kairės į dešinę. Verslo vadybos ištęstinių studijų metinė kaina - 2159 Lt.
 
Partnerio pranešimas
Tomas
Sveiki, ar yra pas jus išlyginamosios studijos baigusiems aukštesniąją verslo mokyklą?
 
Žemaitijos kolegija
Sveiki, Tomai, Deja, išlyginamosios studijos Kolegijoje nėra organizuojamos.
 
Partnerio pranešimas
Seniuk1
Sveiki, koks buvo 2014metais maziausias konkursinis balas i vf vieta, logistikos vadyba ir informaciniu sistemu inzinerija? nuolatines ir istestines
 
Žemaitijos kolegija
Sveiki, Logistikos vadybos studijų programoje mažiausias konkursinis balas į VF studijų vietą buvo 3,16 (ištęstinėse studijose; nuolatinių 2014 m. nepriimta). Informacinių sistemų inžinerijos studijų programoje - 2,02 (tiek ištęstinėse, tiek nuolatinėse studijose.
 
Partnerio pranešimas
Seniuk1
Koks buvo i buhalterine apskaita paskutinis stojamasis balas i vf vieta?
 
Žemaitijos kolegija
Sveiki, 2014 m. Buhalterinės apskaitos studijų programoje mažiausias konkursinis balas į VF studijų vietą buvo 3,42.
 
Partnerio pranešimas
Seniuk1
Laba diena,koks 2015 metais maziausias balas buvo i logistikos vadyba vf? istestines arba nuolatines.
 
Žemaitijos kolegija
Sveiki, 2015 m. Logistikos vadybos studijų programoje mažiausias konkursinis balas į VF studijų vietą buvo 4,12 (ištęstinėse studijose). Nuolatinėse studijose visi studentai (stoję 2015 m.) studijuoja valstybės nefinansuojamose studijose.
 
Partnerio pranešimas
Seniuk1
Sveiki. Ar siais metais bus renkama grupe pirmakursiu istaigu ir imoniu administratoriu?
 
Žemaitijos kolegija
Sveiki, 2016-2017 m.m. studentų priėmimas nebus vykdomas.
 
Partnerio pranešimas
Taip
Esu baiges zemes ukio mokykla laikiau lietuviu mokyklini egzamina ir technologijos ir viskas,ar istociau y kauno kolegija agroverslo studijas y nefinsnsuojama?
 

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]