Klauskite visko apie Marijampolės kolegiją


xthunder
Sveiki, jeigu gerai suprantu, tai jūsų kolegijoje yra nuotolinis mokymasis? Tai stojant ir į nuotolines ir į ištęstines studijas galima mokytis nuotoliniu būdu? Gal galit papasakot plačiau.
MK priėmimas
xthunder rašė: Sveiki, jeigu gerai suprantu, tai jūsų kolegijoje yra nuotolinis mokymasis? Tai stojant ir į nuotolines ir į ištęstines studijas galima mokytis nuotoliniu būdu? Gal galit papasakot plačiau.
Laba diena, nuotolinės studijos Marijampolės kolegijoje nevykdomos, nuotoliniu būdu vykdomi tik tam tikrų dalykų moduliai.
xthunder
o kaip suprast tas specializacijas prie IST programos: elektroninio verslo technologijos; kompiuterinės leidybos technologijos. tai čia stojant į šią programą reiktų pasirinkt kažkurią vieną specializaciją?
MK priėmimas
Sveiki, Specializacijas reikia rinktis studijų metu antrame kurse.
Aistyss
Sveiki, turiu tik lietuvių valstybinį ir technologijų mokyklinį egz. Jei už mokslą susimokečiau pati ar būtų galimybė įstoti?
MK priėmimas
Laba diena, Jeigu Jūsų konkursinis balas nebus mažesnis už 0,8, tai už savo pinigus galėsite studijuoti.
Samanta
Sveiki, norejau aklausti jei aš laikau matematikos , istorijos ir lietuviu valstybinius egzaminus ar galiu įstoti į Buhalterinę apskaitą? Ir kokio balo reikia norint gauti valstybės finansuojamą mokslą? Iš ansto AČIŪ.
MK priėmimas
Gerb. Samanta, Galite įstoti. Nėra iš anksto nustatyto balo, kurį surinkęs stojantysis gaus valstybės finansavimą. Tai priklausys nuo šiais metais pretenduojančių skaičiaus ir jų balų.
Tai įstojusiųjų į Jūsų minėtą studijų programą tikrai yra
Rasa
Laba diena ar galiama stoti I socialini baigus lietuviu ir biologija I mokamas istestines studijas?
Rasa
Ir koks lankomumas kas kiek laiko reiktu lankyti istestines studijas aciu uz atsakyma
MK priėmimas
Rasa rašė: Laba diena ar galiama stoti I socialini baigus lietuviu ir biologija I mokamas istestines studijas?
Gerb. Rasa, Galite įstoti jeigu konkursinio balo vidurkis ne mažesnis už 0,8 Geros dienos! Marijampolės kolegija.
Asa
Laba diena, Asa,

Tęstinių studijų paskaitos vyksta dažniausiai šeštadieniais, keletą kartų per mėnesį todėl yra labai patogu suderinti su darbu. Beveik visi mūsų tęstinių studijų studentai yra dirbantys. Dėstytojai geranoriškai atsižvelgia į studentų poreikius, tad pasiekti susitarimą šioje srityje nebus sunku.

Visas siūlomas studijų programas 2016 metams galite rasti: http://www.marko.lt/studiju-programos/
Asa
Ar dirbant dieninej pamainoi imanoma mokytis istestinese studijose?

Taip, Asa, įmanoma.
Asa
O neistestines studijas soc. Darbo gal galima tik savaitgali?

Asa, rekomenduočiau šį klausimą užduoti socialinio darbo studijų programos komiteto pirmininkei Kristinai Dulinskienei, tel. 868111756, el.p. kristina.dulinskiene@mkolegija.lt

Tikrai labai maloniai Jus pakonsultuos visais rūpimais klausimais, susijusiais su socialiniu darbu.
Sak
Ar galima stoti mokintis tik isklausius 12kl kursa?
MK priėmimas
Sak rašė: Ar galima stoti mokintis tik isklausius 12kl kursa?
Laba diena, galite tik tuo atveju, jeigu esate išsilaikę 12 kl. egzaminus ir Jūsų konkursinis balas perkopia 1,2. Sėkmės!
evelina
Kelintam kurse galima rinktis specialicaciją?
Tomas
Sveiki, ką galėčiau studijuoti jūsų kolegijoje? Esu išlaikęs lietuvių mokyklinį (įvertinimas 9, metinis pažymys 7, mokiausi A lygiu), fizikos valstybinį (21 balas, metinis pažymys 6, mokiausi A lygiu) egzaminus. Matematikos egzamino neišlaikiau, todėl ketinu už mokslą mokėti, (metinis matematikos pažymys 4, mokiausi A lygiu). Anglų kalbos egzamino nelaikiau, nes suabejojau savo žiniomis (mokiausi A2 lygiu, metinis pažymys 8). Tačiau lankiau anglų kalbos kursus ir šiuo metu pakankamai gerai moku kalbėti. Dėl to norėčiau paklausti ar užskaitytumėte pažymėjimą (kurį įgijau lankydamas kursus) kartu su brandos atestato priedu? Ir anglų kalbą kaip trečią dalyką? Ar vis dėl to reikalingas anglų kalbos egzaminas?
MK priėmimas
evelina rašė: Kelintam kurse galima rinktis specialicaciją?
Evelina, tai priklauso nuo studijų formos. specializacijos pasirenkamos 3 kurse nuolatinių studijų ir 4 kurse ištęstinių studijų.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]