kokių egzaminų ir metinių pažimių reikia


erika
kokių egzaminų ir metinių pažymių reikia stojant kažką susyje su turizmu? kokių yra krypčių?
 
VU_TVM
Laba diena, Erika, Stojant į VU TVM bakalauro studijas 2013 metais reikalingi šie egzaminai: matematika, lietuvių kalba ir literatūra; istorija. Metinis pažymys – užsienio kalba arba biologija. VU TVM kviečia studijuoti "Tarptautinį turizmo verslą" (socialinių mokslų studijų sritis), studijas galima rinktis lietuvių arba anglų kalbą.
 
Partnerio pranešimas
lenok80
Laba diena, Norėčiau pasitikslinti, ar stojant 2014 metais ES kalbų brandos egzamino dar nereikia, norint patekti į valstybės finansuojamas vietas?
 
VU_TVM
Laba diena, Priėmimo taisykles stojantiems 2014 metais jau galite rasti http://www.lamabpo.lt/bendrasis-priemimas/2014#top. Sekite visas naujienas, tačiau bent kol kas nėra minima, kad užsienio kalbos egzaminas būtų privalomas. Jeigu kiltų daugiau klausimų visuomet galite kreiptis priemimas@tvm.vu.lt
 
Partnerio pranešimas
Rugilė
Sveiki,ar 2015m. įstočiau su lietuvių,anglų kalbų ir matematikos valstybiniais egzaminai,bei istorijos(A kurso) metiniu pažymiu?
 
VU_TVM
Laba diena, Rugile, Stojant į VU TVM reikalingi šie egzaminai: lietuvių k., istorija, matematika ir pasirinktinai vienas iš šių: geografija, užsienio k., informacinės technologijos, biologija, menai. Ar stojant 2015 metais bus galima vietoj istorijos egzamino įskaityti metinį pažymį, deja kol kas negalime atsakyti, nes taisyklės kasmet šiek tiek keičiasi (šiemet nebuvo galima keisti tik matematikos egzamino, visi kiti galėjo būti keičiami metiniu pažymiu). Be abejo geriau visus egzaminus laikyti valstybinius, kadangi iš karto didėja konkursinis balas dėl priskiriamo koeficiento.
 
Partnerio pranešimas
DiMast
Laba diena Kokias pamokas reiktu pasirinkti 11liktai klasei norint stot i advokatus?
 
VU_TVM
Laba diena, stojant 2014 m. į Vilniaus universiteto Tarptautinio verslo mokyklos siūlomas bakalauro studijų programas reikalingi egzaminai yra: matematika,lietuvių k. ir literatūra, istorija ir vienas iš šių egzaminų: užsienio k. arba biologija arba informacinės technologijos arba geografija. VU TVM siūlomas bakalauro studijų programas rasite: http://www.tvm.vu.lt/lt/main/busimiems/bakalauras. Teisės programos VU TVM neturi, tad reikėtų kreiptis į Vilniaus universitetą dėl detalesnės informacijos.
 
Partnerio pranešimas
Laura
Laba diena, noreciau paklausti i kokia specialybe galeciau istoti su tokiais egzaminais: anglu kalba, rusu kalba, lietuviu kalba ir istorija, matematikos B lygio pazymys ???? Aciu uz atsakyma is anksto.
 
VU_TVM
Laba diena, Laura, Su jūsų turimais egzaminų įvertinimais ir pažymiais, galite stoti į visas VU TVM siūlomas bakalauro studijų programas(http://www.tvm.vu.lt/lt/main/busimiems/bakalauras/programos). Jeigu ketinate stoti į VU TVM galite tai padaryti dviem būdais. Pirmasis - bendras priėmimas per lamabpo sistemą, antrasis - tiesioginis priėmimas, kuris prasidės birželio gale. Jeigu kiltų daugiau klausimų visuomet galite kreiptis priemimas@tvm.vu.lt ,jeigu norite gauti visą informaciją susijusią su priėmimais atsiųskite savo kontaktinę informaciją mums aukščiau nurodytu el. paštu.
 
Partnerio pranešimas
Domas E.
Laba diena. norėjau paklausti ar įmanoma man įstoti su tokiais egzaminais. valstybiniai (istorija. geografija). ir lietuviu mokyklinis. norėčiau studijuoti teise neakivaizdiniu būdu. Reikia dar kažką išsilaikyti ar galima ir taip?
 
Ugne
Laba diena, kokie yra privalomi egzaminai stojant i vu, matematikos fakulteta i ekonometrija? Uzsienio kalbos egzainas yra privalomas?
 
Agnieska
Iskilo toks klausimas jei stosiu i vu matematikos fakulteta 2016 metais tai kokie bus reikalyngi egzaminai?
 
VU_TVM
Ugne rašė: Laba diena, kokie yra privalomi egzaminai stojant i vu, matematikos fakulteta i ekonometrija? Uzsienio kalbos egzainas yra privalomas?
Laba diena,Ugne, Dėl egzaminų stojant į VU Matematikos fakultetą informacijos ieškokite čia: http://mif.vu.lt/lt2/studijos/stojantiesiems
 
Partnerio pranešimas
VU_TVM
Agnieska rašė: Iskilo toks klausimas jei stosiu i vu matematikos fakulteta 2016 metais tai kokie bus reikalyngi egzaminai?[/c]
Laba diena,Agnieška,
Dėl egzaminų stojant į VU Matematikos fakultetą informacijos ieškokite čia: http://mif.vu.lt/lt2/studijos/stojantiesiems

 
Partnerio pranešimas
Dominyka
Sveiki, ar stojant 2015 metais į tarptautinio turizmo verslą reikalingi 4 egzaminai? Ar užtenka matematikos, lietuvių k. ir istorijos egzaminų bei anglų k. metinio pažymio?
 
VU_TVM
Dominyka rašė: Sveiki, ar stojant 2015 metais į tarptautinio turizmo verslą reikalingi 4 egzaminai? Ar užtenka matematikos, lietuvių k. ir istorijos egzaminų bei anglų k. metinio pažymio?
Sveiki, Dominyka, konkursinis balas yra toks - matematika 0,4; istorija 0,2; lietuvių k. 0,2 ir užsienio k./ biologija/ geografija/ IT, menai 0,2.
 
Partnerio pranešimas
Greta
Sveiki , norėjau sužinoti stojant i istroja tai reikalingas geografijos egzaminas ar tiks ir metinis pažymys? Kokie išvis bus reikalingi stojamieji egzaminai :) aciu :)
 
VU_TVM
Greta rašė: Sveiki , norėjau sužinoti stojant i istroja tai reikalingas geografijos egzaminas ar tiks ir metinis pažymys? Kokie išvis bus reikalingi stojamieji egzaminai :) aciu :)
Sveiki, Greta, prašau patikslinti kur Jūs norite stoti, į kokias studijas? Į VU TVM tarptautinio verslo programą?
 
Partnerio pranešimas
Kamilė
Laba diena, norėčiau pasiteirauti apie Tarptautinio turizmo verslo studijų finansavimą. Kiek žmonių yra priimama į valstybės finansuojamas vietas?
 

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]