Klauskite visko apie LVK


Natallija
Laba diena! Ar imanoma istoti i vf vieta, jeigu KB pagal Lama pro 2,98? Domina programavimas. Aciu.
Modestas
Sveiki Natalija, Žinoma bandykite pildyti į valstybės nefinansuojamą su studijų stipendija, ar pavyks įstoti priklausys nuo šių metų stojančiųjų į fizinius mokslus konkursinių balų lygio, palyginimui praitais metais į fizinius mokslus pagrindinio priėmimo minimalus konkursinis balas buvo 3,22, papildomo priėmimo minimalus konkursinis balas 1,97
ema
Sveiki, mane domina Pardavimu logistikos vadyba.Į mokama vieta.Jai apsispręsčiau studijuoti pas jus..gavus atestatą kita diena galiu atvykti ir pasirašyti sutarti (Kokiu dokumentu reiktu).Ar reikia registruotis internetu?
Modestas
Sveiki Ema, Jai nuspręstumėte studijuoti Lietuvos verslo kolegijoje, gavus brandos atestatą iškart galite atvykti į Kolegija, su savimi Jums reikia turėti savos asmens tapatybės kortelę ir brandos atestatą, visus dokumentus susitvarkytumėte vietoje, tada internetu pildyti paraiškos nebūtina.
Ieva
Sveiki prekybos logistika 1 etape priimti 2 žmonis? kodel tiek mažai
LTVK
Ieva rašė: Sveiki prekybos logistika 1 etape priimti 2 žmonis? kodel tiek mažai
Laba diena, Ieva, ačiū už klausimą, priėmimas į studijas vyksta ne tik per LAMAbpo sistemą, bet ir tiesiogiai kolegijoje, todėl priimtų studentų į studijas yra daugiau.
Judita
Sveiki. Planuoju studijuoti Finansų apskaitą. 1) Norėjau paklausti, ar trečiojo pasirinkto dalyko reikia pažymio ar egzamino nepriklausomai nuo kokio tipo jis yra? 2) Jeigu lankau Informacines technologijas B lygį, ar tai mažina šansus patekti į valstybės kompensuojamas vietas?
LTVK
Laba diena, džiaugiamės, kad domitės studijomis Lietuvos verslo kolegijoje, šiuo klausimu susisiekite tiesiogiai telefonu 8-46-311099
Tomas
Kokios apgyvendinimo galimybės neakivaizdininkam? Trumpalaikis/ilgalaikis?
LTVK
Sveiki Tomai, Džiugu, kad domitės studijomis Lietuvos verslo kolegijoje. Kolegija studentams suteikia apgyvendinimo galimybę bendrabutyje, už bendrabutį studentai moka patys. Norint sužinoti daugiau rašykite šiuo kontaktiniu el. paštu: rinkodara@ltvk.lt
rimkevitt
Sveiki. Ar teikiamos lengvatos stojantiesiems, turintiems profesini issilavinima?
LTVK
Sveiki, Įgijus profesinį išsilavinimą atitinkamai stojant į tos pačios srities studijas Lietuvos verslo kolegijoje, yra galimybė užskaityti Jūsų išklausytus dalykus sutampančius su studijų programos planu Lietuvos verslo kolegijoje, ko pasekoje mažėja mokestis už studijas. Stojant į valstybės nefinansuojamą vietą su studijų stipendija (nemokamas studijas) jai baigėte profesinę mokyklą su pagyrimu gaunate vieną papildomą balą daugiau informacijos arba iškilus daugiau klausimų galite kreiptis šiais kontaktais: rinkodara@ltvk.lt
Agn
Kuri mokymosi programa tinka laikant matematikos, anglų k., lietuvių k. ir geografijos egzaminus? :)
LTVK
Agn rašė: Kuri mokymosi programa tinka laikant matematikos, anglų k., lietuvių k. ir geografijos egzaminus? :)
Sveiki, džiugu, kad domitės studijomis Lietuvos verslo kolegijoje. Atsakant į Jūsų užduotą klausimą Jūs galite pretenduoti į visas LTVK vykdomas studijų programas, tačiau didesnė tikimybė pagal Jūsų pasirinktus egzaminus įstoti studijuoti nemokamai, t. y. VNF/ST (valstybės nefinansuojamoje studijų vietoje su studijų stipendija) turite stojant į šias studijų programas: Įstaigų ir įmonių administravimas Verslo procesų vadyba Ekonomika Pardavimų ir logistikos vadyba Statybos verslo vadyba Buhalterinė apskaita Taikomoji informatika ir programavimas Multimedijos ir verslo informacinės sistemos Daugiau informacijos: rinkodara@ltvk.lt Dėkojame už Jūsų klausimą, gražios Jums dienos.
Liukas
Laba diena, ar galeciau istoti i savo lesomis apmokomas studijas su anglu,lietuviu,istorijos,geografijos valstybiniais egzaminais , matematika turiu B lygiu ir egzamino nelaikysiu ar galima kur istoti ?
LTVK
Liukas rašė: Laba diena, ar galeciau istoti i savo lesomis apmokomas studijas su anglu,lietuviu,istorijos,geografijos valstybiniais egzaminais , matematika turiu B lygiu ir egzamino nelaikysiu ar galima kur istoti ?
Sveiki Lukai, Džiugu, kad domitės studijomis Lietuvos verslo kolegijoje, pagal Jūsų pateiktą informaciją į mokamas studijas manau tikrai įstotumėte, minimalų konkursinį balą surinktumėte, daugiau infiormacijos: rinkodara@ltvk.lt
Jevgenij
Laba diena, Ar daug kuo skiresi Klaipedos universitete destomos Informatikos inzinerijos ir jusu Kolegijos Taikomosios informatikos ir programavimas?
Rasa
Sveiki, ar įmanoma įstoti į Turizmo ir verslo industriją jeigu KB pagal lama pro yra 2,68?
LTVK
Sveiki Rasa, Džiugu, kad domitės studijomis Lietuvos verslo kolegijoje. Atsakant į Jūsų klausimą, šiuo metu tiksliai atsakyti negalime, nes viskas priklauso nuo to su kokiais konkursiniais balais šiais metais stos į šią studijų programą, konkursiniai balai paaiškės tik bendrojo priėmimo metu LAMA BPO. Tačiau žiūrint į praitų metų stojimu rezultatus su tokiu konkursiniu balu buvo galima patekti į nemokamas studijas. Gražios Jums dienos.
Rasa
Dėkui, už atsakymą.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]