Klauskite visko apie LVK


Rasa
Tai ar butų galima tikėtis vf vietą? O koks buvo praeitas metais KB į šia studijų programą finansuojamąja vietą?
LTVK
Rasa rašė: Tai ar butų galima tikėtis vf vietą? O koks buvo praeitas metais KB į šia studijų programą finansuojamąja vietą?
Kaip ir minėjau stojant per LAMA BPO sistemą viskas priklauso nuo to stojančiųjų renkasi tą studijų programą ir kaip jie yra išlaikę valstybinius brandos egzaminus. Kalbant apie praitų metų stojimo rezultatus minimalus praienamas konkursinis balas į nemokamas studijas buvo: 2,98
LTVK
Jevgenij rašė: Laba diena, Ar daug kuo skiresi Klaipedos universitete destomos Informatikos inzinerijos ir jusu Kolegijos Taikomosios informatikos ir programavimas?
Sveiki Jevgenij, Dėkojame už klausimą, norint sužinoti esminius skirtumus rašykite informatikos katedros vedėjai elektroniniu paštu: ilona.rupsiene@ltvk.lt Gražios Jums dienos.
Rasa
Laba diena, Norėčiau paklausti,kada galima tikėtis atsakymo iš jusų kolegijos dėl įstojimo?
LTVK
Rasa rašė: Laba diena, Norėčiau paklausti,kada galima tikėtis atsakymo iš jusų kolegijos dėl įstojimo?
Laba diena p. Rasa, Jai pildėte prašymą dėl studijų per LAMA BPO sistemą, tokiu atveju atsakymus sužinosite Liepos 24 d. iš LAMA BPO, nes kiek matau tiesioginės paraiškos per Kolegijos internetinį tinklalapį neesame gavę, parašykite šiuo elektroniniu paštu: rinkodara@ltvk.lt ir ten sukontaktuosime ir aptarsime visus klausimus. Gražoios Jums dienos.
Rasa
Sveiki, Jau beveik visą birželį aš negaunu iš jūsų jokių užskaitymų, tai norėčiau paklausti ar iki liepos mėn. gausiu užskaitymus ar jau nelaukti?
LTVK
Sveiki, Rasa, prašau patikslinti informacija. Detaliai išdėstykite savo situaciją ir atsiųskite el.paštu rinkodara@ltvk.lt . Gal kažkokia informacija pasimetė. Mes Jums būtinai tiksliai atsakysime į jūsų užklausimą.
Simona
Laba diena, norėjau pasiteirauti ar įmanoma neturint istorijos valstybinio egzamino, tačiau turint gerą metinį pažymį įstoti ir mokytis teisės ir teisėsaugos institucijų studijų programą? Ačiū
LTVK
Sveiki, Simona, priklauso kuriais metais jūs esate baigusi, ir nuo kada Istorijos egzaminas buvo privalomas renkantis šią specialybę. Būtų geriausia, jei esate klaipėdietė, atvykti tiesiogiai pas mus ir viską išsiaiškinti, arba teiraukites plačiau rinkodara@ltvk.lt.
Rasa
Sveki, norėčiau paklausti koks buvo šių metų konnkursinis balas į turizmo ir pramogų verslo industrijas vnf/st ?
LTVK
Laba diena, Virš 5.
Kamile
Kokius reikia laikyti egzaminus jeigu nori istoti nemokamai i svetingumo ir renginiu industrija ?
Laura
Laba diena, Aš noriu laikyti Informatikos egzamina,istorijos egzamina,rusu egzamina ir lietuviu mokyklini egzamina. Ar su siais egzaminais galesiu istoti i svetingumo ir renginiu industrija ?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]

Žurnalas 'KUR STOTI 2016'
Žurnalas 'KUO BŪTI 2015'
Žurnalas 'KUR STOTI UŽSIENYJE' 2014