Klauskite visko apie LVK


LTVK
Viktorija rašė: Gaila, nes tie kursai reikalauja praeiti cmek pagal 2 skiltį, o aš galiu tik pagal 3. Gal yra kažkokia išeitis ir galite kažką pasiūlyti? Kur dar galima įsidarbinti po mokslų, kur nereikalautų 2 skilties cmek? Ačiū
Jai galite Viktorija parašykite elektroniniu paštu mūsų Kolegijos Teisės katedros vedėjia Doc. Renatai Šliažienei renata.sliaziene@ltvk.lt ir surašykite visus iškilusius klausimus ir manau gausite tiksliu atsakymus.
Arnas
Sveiki. Noriu paklausti ar studijų programa "Skaitmeninio dizaino technologijos" bus vykdoma Vilniuje? Jei taip, ar planuojama priimti studentų su studijų stipendija?
LTVK
Arnas rašė: Sveiki. Noriu paklausti ar studijų programa "Skaitmeninio dizaino technologijos" bus vykdoma Vilniuje? Jei taip, ar planuojama priimti studentų su studijų stipendija?
Laba diena Arnai, Kolkas ši studijų programa vykdoma tik Klaipėdoje. Jai norėtumėte sužinoti daugiau informacijos: rinkodara@ltvk.lt
Ais
Sveiki! Ar galima įstoti į teisę ir teisėsaugos institucija su 3,06 balo? :)
Taip, jūsų stojamasis balas aukštesnis negu minimalus nustatytas. Belieka tik pasitikslinti, ar esate laikęs (-iusi)reikiamus egzaminus. Dėl išsamesnės informacijos rašykite rinkodara@ltvk.lt
Adelė
Sveiki, ar neišlaikius dideliu balu istorijos egzamino, įmanoma įstoti į vf vietą teisės kryptyje? Koks mažiausias balas buvo stojant į teisę. Man stojimai bus šiais metais. :)
LTVK
Adelė rašė: Sveiki, ar neišlaikius dideliu balu istorijos egzamino, įmanoma įstoti į vf vietą teisės kryptyje? Koks mažiausias balas buvo stojant į teisę. Man stojimai bus šiais metais. :)
Sveiki Adele, džiugu, kad domitės studijomis Lietuvos verslo kolegijoje. Minimalus stojamasis konkursinis balas yra 4,3 Manau ir neišlaikius aukštu įvertinimu valstybinio Istorijos egzamino galit pretenduoti į nemokamas studijas. jei kiltų daugiau klausimų, rašykite rinkodara@ltvk.lt iki malonaus :)
Adelė
Sveiki, Norėjau pasiklausti ar be Valstybinio lietuvių egzamino galiu stoti pas jus į teisės studijas? Ir ar galiu dar neturint atestato pildyti prašymą į tą studijų programą.
LTVK
LTVK rašė: Adelė rašė: Sveiki, ar neišlaikius dideliu balu istorijos egzamino, įmanoma įstoti į vf vietą teisės kryptyje? Koks mažiausias balas buvo stojant į teisę. Man stojimai bus šiais metais. :)Sveiki Adele, džiugu, kad domitės studijomis Lietuvos verslo kolegijoje. Minimalus stojamasis konkursinis balas yra 4,3 Manau ir neišlaikius aukštu įvertinimu valstybinio Istorijos egzamino galit pretenduoti į nemokamas studijas. jei kiltų daugiau klausimų, rašykite rinkodara@ltvk.lt iki malonaus :)
Greta
Sveiki, norėčiau pasiteirauti,ar yra įmanoma perstoti iš LAJM trečio kurso į LVK Pardavimų ir logistikos vadybą?
LTVK
Greta rašė: Sveiki, norėčiau pasiteirauti,ar yra įmanoma perstoti iš LAJM trečio kurso į LVK Pardavimų ir logistikos vadybą?
Sveiki Greta, Galimybė yra, reikėtų kreiptis nurodytais kontaktais rinkodara@ltvk.lt ir aptarti situaciją.
Greta
Galimybė yra, reikėtų kreiptis nurodytais kontaktais rinkodara@ltvk.lt ir aptarti situaciją.[/c]Labai atsiprašau , jog antrą kartą parašysiu, nes iš skubėjimo pamiršsau paminėti. yra vf vieta ir ar ją galima tokiu atvėju išssaugoti ar geriausia kreiptis nurodytu paštu?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]