Kūrybinių industrijų studijos


Neringa
Sveiki, norėjai gauti daugiau informacijos apie kūrybines industrijas. Kiek metų reikėtų studijuoti, norint įgyti magistro diplomą? Kokios yra praktikos atlikimo galimybės studijų metu? Koks šansas patekt į nemokamą vietą? Ar yra galimybė išvykt į užsienį per mainų programą? Ačiū :)
Studijos VGTU
Sveiki, Neringa, klausimus prašyčiau rašyti į temą "Klauskite visko apie VGTU". Atsakymą į Jūsų klausimą taip pat rasite ten.
Evelina
Sveiki, norėjau paklausti ar įmanoma būtų įstoti į KI nefinansuojamą vietą laikant tik lietuvių ir užsienio kalbos egzaminus, ir neturint informatikos metinio pažymio? Ačiū!
Studijos VGTU
Tarkim gaunate po 100 iš šių egzaminų, tai Jūsų konkursinis balas ganasi 9,20 (nes iš kitų dalykų bus 0). Pernai paskutinio įstojusio į mokamą vietą konkursinis balas buvo 17,86. Tai manau, kad įstoti Jums būtų labai sunku.
idomu
sveiki, norejau paklausti ar yra sansu istoti i kurybines industrijas su istorijos 65, lietuviu 91, anglu 38?
Studijos VGTU
idomu rašė: sveiki, norejau paklausti ar yra sansu istoti i kurybines industrijas su istorijos 65, lietuviu 91, anglu 38?
Sveiki, o koks Jūsų metinis informacinių technologijų pažymys? Be šio pažymio Jūsų konkursinis balas yra 15,58. Tai su tokiu balu pernai nebūtumėte įstojęs/usi, nes minimalus buvo 17,94. Tačiau prognozuot kokia situacija bus, tikrai negaliu. Gal šiais metais balai bus mažesni.
Aurimiis
kiek siais metais yra skirta vnf vietu siai studiju programai?
Studijos VGTU
Aurimiis rašė: kiek siais metais yra skirta vnf vietu siai studiju programai?
Iš viso priimta 160, krepšelius gavo 87, likę mokantys. Daugiau priimti neplanuojama, nebent liktų laisvų vietų.
gretki
Sveiki, kokių egzaminų ir metinių pažymių reikia norint įstoti į kūrybines industrijas?
Studijos VGTU
gretki rašė: Sveiki, kokių egzaminų ir metinių pažymių reikia norint įstoti į kūrybines industrijas?
Sveiki, reikia lietuvių kalbos ir istorijos egzaminų bei informaci­nių technologi­jų ir pasirinktinai geografijos/ užsienio kalbos/ matematikos egzamino arba metinio pažymio. Jei nelabai aišku, tai užsukite į mūsų puslapį http://stojantiesiems.vgtu.lt/bakalauro-studijos/konkursiniai-balai/sandara-2014-m/

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]