Klauskite visko apie LPM


Nina
Turiu kelius klausymus. 1. Jei mano akys prastos, nešioju lęšius, ar yra galimybė tapti policininke? 2. Paaiškinkit kas per pakopos yra tuose stojimuose

Laba diena, dėl sveikatos problemų reikia kreiptis į Centrinę medicinos ekspertizės komisiją ir ten teirautis dėl konkretaus atvejo.
Atrankos taisykles rasite LPM svetainėje: www.lpm.policija.lt
susimasciusi
Kas įeina į fizinį patikrinimą?

Apie fizinio pasirengimo pratimus ir jų vertinimą skaitykite Atrankos taisyklėse, kurias rasite mokyklos svetainėsje www.lpm.policija.lt
mar
ar galima bandyti stoti turint tiktais pagrindini issilavinima (10 klasiu)?

Reikalingas vidurinis išsilavinimas.
evelina
Laba diena, norejau paklausti jeigu mokydamasis policijos mokykloje neturi vairuotojo pazymejima, ar galima ji igyti mokydamasis mokykloje nemokamai?

Laba diena, besimokydama Lietuvos policijos mokykloje vairuotojo pažymėjimą jūs įgyti privalėsite (nemokamai).
evelinabet
Kokios uzduotys buna per fizinio pasirengimo egzamina merginoms stojant i mokykla?

Laba diena,
Bendo fizinio pasirengimo reikalavimai merginoms:
1. 2000 m bėgimas;
2. Rankų lenkimas ir tiesimas nuo horizontalios atramos gulint (atsispaudimai) per 2 min. arba prisitraukimai prie skersinio;
3. 100 m bėgimas arba bėgimas šaudykle 10x10;
4. 80 kg manekeno tempimas 15 metrų.

Asmenų atrankos į Lietuvos policijos mokyklą taisykles rasite: http://lpm.policija.lt/lt/pirminis_profesinis_mokymas/Priemimas
greta
sveiki,kokiu egzaminu reikia stojant 2015m pas jus?

Laba diena, stojant į Lietuvos policijos mokyklą reikalingas lietuvių kalbos egzaminas, o užsienio kalbos ir matematikos reikalingi metiniai pažymiai.
Kornelija
Tai kaip suprantu, aukštasis išsilavinimas nėra būtinas? Aš noriu mokytis kriminalistikos. Ar to galima išmokti Policijos mokykloje Vilniuje?

Priminkite, kam nėra būtinas aukštasis išsilavinimas? Kriminalistikos mokytis galite aukštojoje mokykloje. Lietuvos policijos mokyklą - profesinė mokymo įstaiga, po metų trukmės mokslo jus taptumėte pirminės grandies policijos pareigūne.
Kornelija
Bet kai Lietuvoje ieškojau, neradau kriminalistikos, nebent teisė ir muitinės veikla. Šiaip užsienyje mokausin kriminalistikos, bet olandų kalbą, tai ganėtinai sunku. Kažkaip buvau girdėjusi, kad policijos mokykla taip pat ruošia kriminalistus. O dėl aukštojo išsilavinimo tai dėl policijos akademijos klausiau.
Lietuvos policijos mokykla kriminalistų neruošia. Policijos akademijos Lietuvoje nėra. Kriminalistikos jūs galite mokytis M.Romerio universitete Viešojo saugumo fakultete (kur mokosi būsimi policijos pareigūnai), žiūrėkite:
http://www.mruni.eu/lt/universitetas/fakultetai/viesojo_saugumo/katedros/policijos_veiklos_katedra/apie_katedra/

Nezinau
Laba diena, norejau paklausti kas nustato kur reikia tikrintis CMEK Kaune ar Vilniuje? O gal pats gali passirinkti i kuria nori?

Laba diena, CMEK'as yra tik Vilniuje:
CENTRINĖ MEDICINOS EKSPERTIZĖS KOMISIJA
Kontaktinis tel. (8-5) 271 8801
Žygimantų g. 8, Vilnius LT-01102
Mantas
Sveiki. koki mėnesį jau galima kreiptis i policijos komisariata del siuntinu?:)


Laba diena, galite kreiptis jau balandžio mėnesį, dar negavę brandos atestatų.
Samanta
Laba diena,
Norėčiau paklausti, jeigu turi vairuotojo pažymėjimą, tai ar pridedamas kokis nors balas?

Laba diena, už vairuotojo pažymėjimą papildomas balas nėra pridedamas.
Atrankos taisyklės: http://lpm.policija.lt/lt/mokymas/pirminis_profesinis_mokymas/Priemimas
Linas
Sveiki,
Jei atviru duru dienos Panevezio VK bus kovo 5d. Kada as gakeciau pasiimti siuntima i cmek?? Ir per kiek laiko mane ten priimtu??

Laba diena,

Dėl siuntimo į CMEK'ą gavimo į policijos komisariato Personalo skyrių kreipkitės balandžio - gegužės mėn.
CMEK'e yra įdiegta internetinė registracijos sistema, kuri suteikia galimybę fiziniams asmenims (gali ir personalo tarnybos) užsiregistruoti SME elektroniniu būdu (internetu). Asmuo, užsiregistravęs internetu, neturi skambinti ar atvykti į CMEK papildomai registracijai. Internetinė registracija lygiavertė įprastai registracijai telefonu ar atvykimui į CMEK. Jeigu Jums netinka pasirinkta atvykimo SME data, Jūs galite bet kada ją pakeisti arba net visiškai išsiregistruoti.
Smalsus
Sveiki,noriu paklausti koks balas pridedamas baigus BKM(Bazinius Karinius Mokymus)?

Laba diena, prie bendro konkursinio balo dar pridedamas 1 balas.
Lukas
Laba diena ar baigus bet kokį universitetą ir toliau stojant į LPM yra teikiamos kokios lengvatos? pvz trumpesnė mokslo trukmė ar dar kas nors

Laba diena,

Asmenims, turintiems aukštąjį išsilavinimą (universitetinį ar neuniversitetinį) ir norintiems dirbti policijoje, reikia Lietuvos policijos mokykloje baigti Įvadinio mokymo kursus. Stojamųjų nėra. Norint gauti siuntimą į šiuos kursus reikia kreiptis į policijos komisariatą pagal savo gyvenamąją vietą.
Kursai nemokami, bet juos baigus, pasirašydami sutartį, įsipareigosite išdirbti policijos įstaigose 3 metus, priešingu atveju reiks atlyginti su mokslu susijusias išlaidas.
Daugiau informacijos apie programas: http://lpm.policija.lt/lt/mokymas/ivadinis_mokymas
Diana
Laba diena, norėjau paklausti ar baigus LPM kuo galima dirbti? Patruliu gatvėse ar ir važiuot į įvairius iškvietimus? Be to kiek laiko reikia išdirbti minimaliai policijoje? Ir ar bus galima pasirinkti vietą/miestą kur norėtum dirbti ar esi paskiriamas? Labai ačiū už atsakymus.
Laba diena,
baigus LPM galima dirbti pirminės grandies policijos pareigūnu (mobiliuose ekipažuose, kelių policijoje, areštinės ir konvojaus, operatyvaus valdymo padaliniuose ir kt.). Jūs turėsite važiuoti į iškvietimus. Išdirbti reikia 5 metus po mokyklos baigimo.
Po mokyklos baigimo jūs turite grįžti į tą apskritį, iš kurios gausite siuntimą, bet vėliau galite dirbti visoje Lietuvoje.
Lukas
Laba diena o kiek trunka įvadinių mokymų kursai jeigu stoju pabaigęs universitetą į LPM ir kiek laiko sutrumpėja mokslai, jeigu esu baigęs universitetą? Ačiū

Laba diena,

Įvadinio mokymo kursai vyks 3 mėn., o mokantis dieniniame skyriuje mokslai netrumpėja, pridedamas 1 papildomas balas prie konkursinio balo stojant.
emilija
Laba diena, norejau paklausti kiek menesiu trunka mokymasis LPM?

Laba diena, Lietuvos policijos mokykloje mokslas trunka 11 mėn.
Kviečiame 2015 m. kovo 20 d. atvykti į Atvirų durų dienos renginius. Pradžia - 11.00 val.: Kauno r. Mastaičiai, Mokslo g. 2 arba Jaunystės g. 7, Klaipėda.
Stojančioji
Laba diena,

1. Ar nesvarbu kokios specialybės aukštąjį neuniversitetinį išsilavinimą turiu, kad galėčiau mokytis pagal 3mėn. programą ir tapti pirmosios grandies pareigūne?
2. Ar tokios programos vyksta tik viena karta į metus (rugpjūčio mėnesio pabaigoje)?
3. Stojamųjų nėra. Tai nėra tikrinamas ir fizinis pasiruošimas?

Laba diena,
1. Specialybė nėra svarbi.
2. Kursai vyksta dažniau, tai priklauso nuo policijos pareigūnų poreikio Lietuvoje.
3. Stojamųjų nėra, bet fizinio normatyvus privalėsite laikyti policijos įstaigoje.
Simona
Laba diena.Atlikau savanoryste policijos istaigoje ir dabar dar labiau noriu tapti pareigune.Mane domintu patruliavimas keliuose.Ko man reiketu?Kokia grandi tureciau rinktis?Kiek laiko trunka mokslai?Aciu uz atsakyma.

Laba diena,
Jei turite vidurinį išsilavinimą, jums reikėtų baigti Lietuvos policijos mokyklą, mokslas truktų 1 metus. Jei turite aukštąjį išsilavinimą jums tiktų Įvadinio mokymo kursai, jų trukmė - 3 mėn.
Aistė
Sveiki, norėčiau paklausti ar mokslas LPM yra nemokamas? Ir kaip mokamos stipendijos?

Laba diena,
Mokslas Lietuvos policijos mokykloje nemokamas. Mokama 140 EUR stipendija.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]