Konkursinio balo skaičiuoklė

Klauskite visko apie LPM


Adelė
Adelė rašė: Laba diena,
Ar turint aukštąjį išsilavinimą ir pabaigus įvadinius kursus galima įsidarbinti kriminalinėje policijoje?

Laba diena, į specializuotus policijos padalinius, kaip kriminalistinių tyrimų centrą ar kriminalinės policijos biurą galima patekti tik turint darbo patirties policijos sistemoje.Bet pabaigus įvadinius kursus yra įgyjama vidurinės grandies pareigūno kvalifikacija, tai tada nuo kokių pareigų galima pradėti darbą, kad poto būtų galima dirbti kriminalinėje policijoje?

Baigę įvadinius kursus kursantai tapta vidurinės grandies pareigūnai, tačiau eina dirbti į veiklos padalinius.
Ern
Sveiki, katik ejau cmek ir pritruko psichiatro pazymos. Pazyma gausiu liepos 8 diena tada nusiunciu jiems. Taigi noriu suzinoti ar man uzteks laiko iki atrankos, nes dar laukia reputacijos tikrinimas?

Laba diena, laukia ne tik reputacijos tikrinimas, bet ir apsilankymas pas psichologą. Dar yra beveik visas mėnuo, gal ir spėsite. Bandykite, juk jeigu spėsite, galėsite jau šią vasarą bandyti stoti.
Vakarė
Laba diena, norėjau pasiteirauti kada artimiausiu metu planuojami ivadinio mokymo kursai ir konkursas į juos?

Laba diena, negalime atsakyti, nes kursai organizuojami pagal poreikį. Sekite mūsų skelbiamą informaciją.
Ern
Kur vyksta apsilankymas pas psichologa?

Kiekviena apskritis turi savo psichologą, tad tikslią vietą jums pasako atsakingi už atranką asmenys.
Marius
Sveiki, keletas klausimų

1- Ar atrankos metu, darant prisitraukimus, galima būti su fitneso pirštinėmis?

2- Panašus klausimas, ar bėgant 100m bėgimą galima mūvėti specialią, sprinterių avalynę su spygliais, kuri irgi iš dalies pagerina bėgimą?

3-Ir ant kokios dangos pagrindo bėgami yra 3000m ir 100m bėgimai, ta prasme, pavyzdžiui, ar tai stadionas su guminiais takeliais, ar tai koks asfaltas ir t.t.?

Iš anksto dėkoju už atsakymą.

Laba diena, atliekant prisitraukimus nedraudžiama dėvėti pirštines, svarbiausia, kad prisitraukimai būtų atliekama taisyklingai.
Dėl bėgimo batelių. Sprinterio bateliai padeda, jeigu danga yra guminė. Mūsų stadiono danga yra asfaltuota. Tokius batelius galite turėti ir su jais bėgti.
Jeigu būna labai prastos oro sąlygos, kartais bėgimai yra organizuojami ne mūsų stadione, o kitoje vietoje.
Rekomenduojame jums turėti ir vienokią, ir kitokią avalynę, kad galėtumėte bet kada ją pasikeisti.

Sėkmės.
Kamilė
Laba diena. Norėjau pasiteirauti, jeigu turiu aukštąjį išsilavinimą ir šiuo metu viską praėjusi laukiu atrankos liepos mėnesį, kad rugpjūtį jau sužinoti ar patekčiau . Jeigu kartais nepasisektų galbūt galiu dabar dar pateikti dokumentus ir į įvadinius mokymus?

Laba diena, taip, galite pateikti dokumentus ir dėl stojimo į įvadinius mokymus.
Ieva
O taip negalima eiti I profke ir rinktis policijos profesja

Laba diena, mokytis profesinėje mokykloje galite, tačiau jeigu norite stoti į LPM, privalote turėti brandos atestatą, jeigu jo neturite, galite jį įgyti besimokydamas profesinėje mokykloje ir tik tada stoti į LPM. Visą stojimo tvarką, kaip vykdoma atranka, kokie yra reikalavimai, norint mokytis LPM, galite rasti mūsų interneto svetainėje: http://lpm.policija.lrv.lt/lt/veiklos-sritys/pirminis-profesinis-mokymas
A.Š.
Sveiki,

Domina policijos kinologo profesija - kokios yra galimybės pasukti būtent tokiu karjeros keliu? Kaip vystoma karjera, kokios yra galimybės? Lietuvoje specializuotų mokslų/kursų kinologijos srityje nėra, kiek pavyko rasti informacijos, faktiškai tapti oficialiu ir profesionaliu kinologu, dirbančiu su tarnybiniais šunimis, yra du keliai: baigti policijos mokyklą arba pasieniečių mokyklą, būti priskirtam į tarnybą, o toliau viskas labai miglota. Kadangi turiu aukštąjį išsilavinimą ir karjerą, be konkrečių gairių eksperimentuoti nesinori.
Iš anksto dėkui už atsakymą.

Laba diena, kaip ir pastebėjote, nėra jokių specializuotų kursų ruošti kinologams. Baigus policijos mokyklą, jeigu yra laisvi kinologų etatai, galima pretenduoti į tas pareigas. Jeigu ten patenkama, kinologams tada jau atskiri mokymai vyksta, už kuriuos atsakinga kinologų tarnyba. Kinologas visų pirma yra policijos pareigūnas, todėl jis privalo mokėti viską, ką ir kiti policijos pareigūnai. Be to, nebūtinai jis visada patruliuoja su šunimi.
Baba
Sveiki, Turiu kelius administracinius nusizengimus. Vaziavau autobusu be talonelio, vairavau isregistruota automobili ir taip kelius kartus gavau is kariuomenes, kad neatvykau laiku, bet vistiek atvykau. Cia visus gavau per 4 metus, tik vienam nusizengimui metai neprejo. Ar cia tokie rimtesni? Galima tiketis, kad nepreisiu reputacijos tikrinimo

Laba diena, tikrai negalime atsakyti į jūsų klausimą, nes nepriekaištingos reputacijos tikrinimą atlieka specialios institucijos, ne LPM. jeigu asmuo turi kažkokių galiojančių nuobaudų, nusižengimų, sprendimą, ar jam leisti dalyvauti atrankoje, priima Policijos departamentas.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]