Klauskite visko apie LPM


Augustas
Sveiki, per kiek laiko daugiausiai vyrams reikia nubėgti 3km? Nes radau skirtingą informaciją, vienur 17 mimučių, kitur 18,!

Informaciją rasite čia: http://lpm.policija.lrv.lt/uploads/lpm.policija/documents/files/veiklos-sritys/pirminis-profesinis-mokymas/atrankos_%C4%AF_lpm_taisykles_2016m.pdf
Pokalbis
Sveiki, ar stojančiojo aprangos įvaizfis per motyvacinį pokalbį turi ką nors bendro su gaunamu balu?

Viskas turi įtakos: kaip jūs bendraujate, kaip save pristatote. Policijos pareigūnas turi būti pavyzdys visuomenei.
Samanta
Sveiki, norėjau pasiteirauti dėl įvadinių mokymų. Visda būdavo akcentuojama, kad į įvadinius kursus gali pretenduoti asmenys su aukštuoju TEISINIU išsilavinimu. Tačiau dabar lpm puslapyje matau, kad į atranką gali pretenduoti su betkokiu. Tai reiškia, kad keitėsi reikalavimai? Nebebūtinas teisinis išsilavinimas?

Laba diena, yra dvi skirtingos įvadinių kursų programos. 3 mėn. trukmės yra asmenims, kurie turi aukštąjį teisinį išsilavinimą, o 4 mėn. trukmės kursai tiems, kas turi kitokį aukštąjį išsilavinimą.
LIETUVĖ
Sveiki!Galbūt žiemą LPM organizuos papildomus kursus?kadangi db įstojo tik 100 asmenu..tai gan mazai..

Laba diena, papildomo stojimo neplanuojama organizuoti. jeigu bus priimtas kitoks sprendimas, apie tai bus paskelbta.
Aivaras
Laba diena,

Prieš kelis metus buvau įstojęs į LPM bet prieš priesaiką dėl asmeninių priežasčių išėjau. Ar būtų galima vėl stoti ir ar nebus į tai atsižvelgiama atrankos metu?

Laba diena, tikrai galite vėl stoti į LPM. Tai, kad išėjote, neturės jokios įtakos stojimui.
Klausimas
Laba diena, praėjus fizinius normatyvus ir surinkus reikiamus taškus, po kiek laiko kviečiami asmenys į motyvacinį pokalbį? (Įvadiniai kursai, 3 mėn)
Ačiū už atsakymą.

Laba diena, visa informacija dėl stojimų, kada bus laikomi testai, vyks motyvacinis pokalbis jums bus išsiųsti el.p.
raimonda
sveiki. noreciau stot kitais metais ir pildziau dokumentus bet nebestojau, ar kitais metais reiks ves viska is naujo pildyti? ir dar klausimas gal zinote kada kitais metais bus atranka pildyti dokumentus?

Laba diena, taip, jeigu kitais metais norėsite stoti, reikės vėl iš naujo pildyti visus dokumentus, juos pateikti ir praeiti visus atrankos etapus. Dokumentų priėmimas dažniausiai prasideda pavasarį, balandžio mėn. Kada tiksliai prasideda dokumentų priėmimas mes paskelbiame savo svetainėje, FB paskyroje, svetainėje www.stokipolicija.lt
Klausimas
Laisvu metu tarkim 18.00 uz mokyklos ribų uniformą dėvėti galima ar draudžiama (be spec. prašymų)?

Draudžiama, nebent kursantui buvo suteiktas leidimas dėvėti uniformą, arba jis dalyvavo renginyje ar patruliavo su pareigūnais. Yra įvairių pavyzdžių.
Klausimas ?
Laba diena, norėčiau pasiteirauti apie gyvenima LPM bendrabutyje, ar kambariuose yra šaldytuvai, ar suteikiama patalynė, ar reikia atsivešti savo ?

Laba diena, šaldytuvai yra, patalyne taip pat galima gauti. Žinoma, galite atsivežti ir savo.
Jurate
Sveiki, norečiau stoti i LPM, b kategorija turiu jau 7metai,deja vairavau labai mažai, tai praktikos truksta. Ar butinai reikes vairuoti? Praktikos įgausiu vazinedama veliau. Ar įmanoma įstoti?

Laba diena, policijos pareigūnas privalo vairuoti transporto priemones. Stoti žinoma, kad galite, jeigu atitinkate keliamus reikalavimus.
Matas
Laba diena, galbūt galėtumėt tiksliai įvardinti užduotis, kurias reikės atlikti fizinio patikrinimo metu stojant į nuo spalio 1 d. vykstančius įvadinius mokymus, nes skirtinguose dokumentuose randu skirtingas užduotis, tarkim vienur manekeno tempimas įrašytas, kitur ne, o kaip yra iš tiesų neaišku. Labai ačiū už atsakymą.

laba diena, užduotys visiems yra vienodos, tik tie, kas stoja į įvadinius kursus, neturi 80 kg manekeno tempimo užduoties. Paskaitykite priėmimo į vidaus tarnybą tvarkos aprašą, ten yra aiškiai surašyti visa stojimo tvarka, tik žiūrėkite būtent tą dalį, kur stojimas į įvadinius mokymus: http://lpm.policija.lrv.lt/uploads/lpm.policija/documents/files/veiklos-sritys/pirminis-profesinis-mokymas/1V-72.pdf
Edvinas
Sveiki, kokiu pamokų metinius pažymius reikia turėti? Ar galima turėti geografijos vietoi istorijos?

Laba diena, privalomas lietuvių k. egzaminas, taip pat istorijos, matematikos ir užsienio k. egzaminai arba šių dalykų metiniai pažymiai. Jeigu istorijos nesimokote, tai stoti galėsite, tiesiog skaičiuojant konkursinį žinių balą, toje eilutėje bus rašomas 0 balų.
Ineta
Norint stoti į policija lietuviu kalbos egzaminas reikalingas valstybinis ar mokyklinis?

Gali būti ir valstybinis, ir mokyklinis. Žinoma, skaičiuojant konkursinį žinių balą turint valstybinį egzaminą jis būna aukštesnis.
Justė
Šiais metais įvadinių kursų dokumentų priemimo laikas baigėsi, o kada atranka? ir rašiau ir skambinau, nėra jokių žinių. TIKIUOSI atrankos nepražiopsojau

Ši savaitė buvo labai užimta, galbūt todėl jums nepavyko susisiekti su atsakingais asmenimis. Pabandykite dar kartą parašyti. Atranka tikrai dar neįvyko.
Mantas
Laba diena, norėčiau sužinoti įvadinių mokymų (4 mėn) ir pirminių mokymų, mokymosi dienotvarke, kokie yra skirtumai. Ar reikia gyventi bendrabutyje? Ar yra mankštos rytinės, rikiuotės? Ačiū už išsamų atsakymą.

laba diena, dienotvarkės tokios pačios. Kursantai privalo gyventi bendrabutyje, jiems vyksta ir ritinės mankštos ir rikiuotės. Dienotvarkę galite rasti:http://lpm.policija.lrv.lt/lt/veiklos-sritys/pirminis-profesinis-mokymas
Justas
Sveiki. Koks darbas laukia baigus įvadinius Policijos kursus ir įgijus antros grandies laipsnį?
Baigę kursus kursantai tampa vidurinės grandies pareigūnais, dirba pagrinde veiklos padaliniuose, tyrėjais, tačiau kaip ir visi policijos pareigūnai, patruliuoja gatvėse, vykdo kitas funkcijas.
Mantas
Laba diena,

Gal žinote kokia grupe formuos įvadinių mokymų, kuri prasidės lapkričio mėnesi 3 mėn. ar 4 mėn.? Ačiū už atsakymą.

4 mėn. trukmės mokslai.
Raminta
Kauno kolegijos profesinis bakalauras yra uzskaitomas kaip aukstesnysis ar aukstasis koleginis issilavinimas? Ir ar jo uztenka norint pretenduoti i 4men trukmes kursus?

Taip užtenka, tačiau noriu informuoti, kad dokumentų priėmimas dėl stojimo į įvadinius kursus (pagal 4 mėn. programą) jau pasibaigė.
Mantas
Laba diena,

Turint aukštąjį išsilavinimą (neteisini), kokia kvalifikacija yra įgijama baigus pirminius mokymus? Ir ar dirbama patruliu ar tyrėjų? Ir kokia kvalifikacija įgijama baigus įvadinius mokymus( 4 mėn.)? Ačiū už atsakymą.

Laba diena, mokantis pagal pirminio profesinio mokymo programą tampama pirminės grandies pareigūnu, o po įvadinių kursų - vidurinės grandies pareigūnu.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]