Klauskite visko apie Vilniaus kolegiją


Dorota
Laba diena, pabaigiau SPF vilniaus kolegija bendrosios praktikos slauga. Dabar norėčiau tapti slaugytoja diabetologe kur turėčiau kreiptis?

Laba diena,
Kreipkitės į Vilniaus kolegijos Sveikatos priežiūros fakultetą dėl Dietetikos studijų per rezultatų įskaitymą.
Sėkmės.
Marija
Marija rašė: Sveiki,

Ar įmanoma nutraukti studiją, kurią šiuo metu studijuoju ir pereiti į kitą studiją? Ar reikia perstoti kitais metais?

Ačiū.

Laba diena,
Studijų programą galima keisti užbaigus 1-ą semestrą t.y. išlaikius egzaminų sesiją.


Studijų programą po pirmo semestro galima keisti, jeigu yra laisvų vietų. išlaikyti dalykai yra užskaitomi, jeigu susidaro studijų dalykų skirtumas, tuos dalykus reikia mokytis savarankiškai ir atsiskaityti.

Studijų programą bus galima keisti kai lieka laisvų vietų? Ar visada priima žmones?
O kaip bus su 1 semestru kai pereisiu į kitą studiją? Jis bus užskaitytas ar reikės papildomai mokytis ir atsiskaityti dėstytojams?

Geros dienos.
Dominyka
Sveiki, šiuo metu studijuoju Vilniaus kolegijoje bendrosios praktikos slaugą, ar galėčiau kitą semestrą pereiti į dietetiką? Jei taip, kur reikia kreiptis?

Laba diena,
dėl studijų programos keitimo kreipkitės į fakulteto, kuriame studijuojate Studijų skyrių.
Miglė
Sveiki noriu kitąmet studijuoti VIKO bendrosios praktikos slaugą. Gal galėtumėte parašyti kada planuojamas bendrasis priėmimas į VIKO ir kokios įsidarbinimo galimybes baigus šią specialybę?

Laba diena,

Malonu, kad domitės studijomis Vilniaus kolegijoje. Bendrasis priėmimas bus pradėtas vykdyti nuo 2019 m. birželio 1 d. Baigusiųjų Bendrosios praktikos slaugos studijas įsidarbinimas yra 100%, taigi 5sidarbinimo galimyb4s yra puikios.
Ana
Sveiki,

Studijuoju VIKO istestines, nuotolines studijas ir vasara zadu isvykti i uzsieni. Ar butu galima issilaikyti 4 modulio egzamina geguzes pabaigoje? Esant reikalui atvykciau i fakulteta issilaikyti egzamina tiesiogiai.

Laba diena,
kreipkitės į fakulteto, kuriame studijuojate Studijų skyrius, kad išsiaiškintumėte galimybes.
Jolita
Laba diena, baigus viko bendrosios praktikos slauga noriu baigti specializacija "Anestezija ir intensyvioji slauga", kokiu laiku buna priemimas ( i metus viena karta ar kelis kartus ar nuo rugsejo 1 dienos) i specializacija ir kiek kursai trunka laiko, nes bendrosios praktikos slaugos studijos baigiasi sausio menesi, tai noriu is karto baigus studijas pradeti specializacijos kursus. Aciu jums labai uz atsakyma.


Laba diena,

ar teisingai supratau, kad studijuojate Vilniaus kolegijos Sveikatos priežiūros fakultete? Jeigu taip, tai kreipkitės į Sveikatos priežiūros fakulteto Studijų skyrių ir skyrius informuos kada prasideda kursas.
Adele0705
Sveiki, ar galima išmesti studentą, kuris moka už studijas, iš kolegijos? Kokiomis aplinkybėmis?

Laba diena,

jeigu klausiate kada studentas, studijuojantis valstybės nefinansuojamoje vietoje, gali būti išbrauktas iš studentų sąrašų, tai yra du atvejai: kai nevykdo finansinių įsipareigojimų ir nevykdo studijų programos reikalavimų.
Klaudijska
Laba diena, norėjau paklausti, studijuoti galima tik viena dalyką? Nes aš galvoju apie jūsų kolegijoje studijuoti Viešbučių ir restoranų verslą, o universitete Vertima (anglų ir prancūzų kalbas ) ir tiesiog neapsisprendžiu kuria rinktis, tai gal įmanoma studijuoti abi?
Ačiū už atsakymą

Laba diena,

malonu, kad domitės studijomis Vilniaus kolegijoje. Galite studijuoti dvi studijų programas paraleliai, tačiau už vienas studijas teks mokėti savo lėšomis, nes valstybė finansuoja tik vienas aukštojo mokslo studijas.
Sėkmės.
Klaudijska

Laba diena,

malonu, kad domitės studijomis Vilniaus kolegijoje. Galite studijuoti dvi studijų programas paraleliai, tačiau už vienas studijas teks mokėti savo lėšomis, nes valstybė finansuoja tik vienas aukštojo mokslo studijas.
Sėkmės.[/c]

Ačiū už atsakyma, o tai reikia kam pasakyti apie tas gretutines studijas? Direktorui ar kam? Nes šiemet stosu ir esu šituo klausimu visiškai pasimetus..

Laba diena,

kadangi paminėjote greturines studijas, tai gal jūs ketinate rinktis gretutines studijas universitete, pri vertimo studijų programos, pasirinkti dar kitą studijų programą?
Klausimukas
Sveiki. Mane domina elektronikos inžinėrija. Ar galiu įstoti jeigu nelaikysiu nei vienos užsienio kalbos?? Ar būtinai turi būt būtent 4 valstybiniai egzminai?

Laba diena,

malonu, kad domitės studijomis Vilniaus kolegijoje. Jeigu vidurinį išsilavinimą įgysite šiemet ir nelaikysite užsienio kalbos egzamino, stoti galėsite tik į valstybės nefinansuojamą vietą.
Adele0705
Laba diena

Šiuo metu turiu atsiskaityti pristatomąjį darbą. Tačiau žinau, kad iki atsiskaitymo dienos niekaip jo neužbaigsiu.
Mokausi valstybės NEfinansuojemoje vietoje. Ar neatsiskaičiusi pirmo semestro darbo iki antro pradžios tiesiog turėsiu sklolą ar busiu metama iš kolegijos?

Laba diena,

pagal Vilniaus kolegijos Studijų tvarką, studentai išbraukiamų iš studentų sąrašų, jeigu turi daugiau negu 20 kreditų akademinių skolų.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]

Žurnalas 'KUR STOTI 2018'
Žurnalas 'KUO BŪTI 2018'
Žurnalas 'KUR STOTI UŽSIENYJE' 2014