Klauskite visko apie Vilniaus kooperacijos kolegiją


VKK
Tomas rašė: Turėjau galvoje tai, kad kai kurios kolegijos pripažįsta dalį studijuotų dalykų aukštesniojoje ir dėl to trumpėja studijų trukmė ir kaina.

Vadinasi kalbat apie dalykų užskaitymus. Taip, mūsų kolegijoje taip pat galima profesinėje mokykloje studijuotus dalykus (jei Jūsų ir mūsų specialybėse yra sutampančių) atsiskaityti eksternu - tai yra, atliekamas vienas dalyko atsiskaitymas, gaunamas pažymys, tas pažymys įskaitomas, dalyko studijuoti nereikia ir studijos sutrumpėja.
Priklausomai nuo to, kokią profesiją esat įgijęs ir kokią mūsų studijų programą rinktumėtės, studijos gali sutrumpėti net metais, ar netgi šiek tiek daugiau.
Mažėjant studijų trukmei, studijų kaina mažėja taip pat.
Inga
Sveiki. Ar būtu galimybė įstoti į nemokamą vietą buhalterinės apskaitos studijas,kai matematikos egzaminas 6? ačiū
VKK
Inga rašė: Sveiki. Ar būtu galimybė įstoti į nemokamą vietą buhalterinės apskaitos studijas,kai matematikos egzaminas 6? ačiū

Laba diena,
jei neįstotumėte pagrindinio priėmimo metu, galbūt būtų galimybė papildomame etape - jei be matematikos, dar ir kitų reikalingų dalykų egzaminų rezultatai, arba metiniai pažymiai būtų pakankamai geri.
Konkursinio balo sandara:
http://vkk.lt/uploads/stojantiesiems/2014%20MET%C5%B2%20KONKURSINI%C5%B2%20MOKOM%C5%B2J%C5%B2%20DALYK%C5%B2%20S%C4%84RA%C5%A0AS.pdf
Vycka
Sveiki gavau pakvietimą studijuoti VKK vf vietą, kokius reikia dokumentus atsivežti su savimi ? Tai pat kaip dėl bendrabučio ?
VKK
Vycka rašė: Sveiki gavau pakvietimą studijuoti VKK vf vietą, kokius reikia dokumentus atsivežti su savimi ? Tai pat kaip dėl bendrabučio ?

Laba diena,
turėtumėt su savimi turėti pasą, mokyklos baigimo diplomą su priedais, pora asmens dokumentinių nuotraukų. Jei esat anksčiau baigęs kokią nors profesinę ar aukštąją mokyklą - taip pat galėtumėt pasiimti baigimo dokumentus. Taip pat, jei turit:
* neįgalumą liudijančius ar kitokius dokumentus, kurie leistų pretenduoti į lengvatas, papildomus balus, kopijas;
*pavardės keitimo (jei keista) dokumento kopija;
*šauktinio, karinio liudijimo arba kito, liudijančio buvimą karinėje įskaitoje, dokumento kopija.

Jei norėsite gyventi bendrabutyje, tokią galimybę turėsit. Prašymą apsigyventi bendrabutyje parašysite atvykęį VKK.
Vycka
Kokiu reikia dokumentų pildant prašymą dėl bendrabučio ?
VKK
Vycka rašė: Kokiu reikia dokumentų pildant prašymą dėl bendrabučio ?
Jokių papildomų dokumentų nereikia, užpildysite prašymą ir to pakaks.
Eva
Ar tam kad mokytis jusu kolegijoje,reikia sveikatos pazymejimo?
Mokslas
Laba.Jeigu as jau pasirasiau sutarti su kolegija (KVAK studijos),tai reiskia kad grupe jau susidare ir negali buti taip kad pries rugsieji man pasakys jog nesusidare grupe? Nuo keliu iki keliu mazdaug vyksta uzsiemimai? Ar bus kuno kultura? As istojau i VNF(per savo klaida) ar bus galimybe pereiti i VF vieta? Kai ejau registruotis,man pasake jog atkeliaus laiskas i pasta po kai kurio laiko?Tai normalu kad jis iki siol dar neatkeliavo i pasta?arman jau laikas susirupinti? Buciau labai dekinga ,jei atsakytumete.Aciu
VKK
Mokslas rašė: Laba.Jeigu as jau pasirasiau sutarti su kolegija (KVAK studijos),tai reiskia kad grupe jau susidare ir negali buti taip kad pries rugsieji man pasakys jog nesusidare grupe? Nuo keliu iki keliu mazdaug vyksta uzsiemimai? Ar bus kuno kultura? As istojau i VNF(per savo klaida) ar bus galimybe pereiti i VF vieta? Kai ejau registruotis,man pasake jog atkeliaus laiskas i pasta po kai kurio laiko?Tai normalu kad jis iki siol dar neatkeliavo i pasta?arman jau laikas susirupinti? Buciau labai dekinga ,jei atsakytumete.Aciu
Laba diena, * Studijos vyks, tikrai. * Nuolatinėse studijose paskaitos gali vykti tiek pirmoje dienos pusėje (nuo ryto), tiek antroje (apie pietus - popiet). * Privalomos kūno kultūros nebus, tačiau vyksta užklasiniai sporto užsiėmimai tiems, kurie nori. * Kadangi šioje studijų programoje finansavimo forma - tik studijų stipendijos, kurios nėra „paveldimos“, įstojus į VNF, ateityje gauti finansavimą nebus galimybės. * Gal galit patikslinti, apie kokį laišką kalbate ir kur ėjote registruotis? Jei jau pasirašėte studijų sutartį su mumis ir esate mūsų studentė, mes jokių papildomų laiškų nesiuntinėjame.
VKK
Eva rašė: Ar tam kad mokytis jusu kolegijoje,reikia sveikatos pazymejimo?
Ne, nereikia.
Mokslas
Turejau omeny ,kaip suzinoti kada prasideda mokslai,kada ir kur eti reika rugsejo 1 ir t.t.Tiesiog kai uzsiregistravau,man pasake kad kitus duomenis gausite el.pastu.
VKK
Mokslas rašė: Turejau omeny ,kaip suzinoti kada prasideda mokslai,kada ir kur eti reika rugsejo 1 ir t.t.Tiesiog kai uzsiregistravau,man pasake kad kitus duomenis gausite el.pastu.
Matyt įvyko nesusipratimas, el. paštu nesiunčiame šios informacijos. Sekite naujienas mūsų tinklalapyje www.vkk.lt - ten tikrai pranešime apie mokslo metų pradžios renginį, kuriame bus suteikta visa informacija apie tvarkaraščius ir pan... Tikriausiai gausite ir apie renginį informuojančią SMS žinutę.
bols55
Sveiki, norėjau paklausti klausimo, ar yra jūsų kolegijoje specialybių, į kurias būtų galimybė stoti su istorijos, geografijos, anglų, lietuvių ir mechanikos technologijų egzaminu? Turiu Biologiją A lygiu, jos metinis pažymys būtų apie 8-9. :)
VKK
bols55 rašė: Sveiki, norėjau paklausti klausimo, ar yra jūsų kolegijoje specialybių, į kurias būtų galimybė stoti su istorijos, geografijos, anglų, lietuvių ir mechanikos technologijų egzaminu? Turiu Biologiją A lygiu, jos metinis pažymys būtų apie 8-9. :)
Sveiki! Vienintelė pecialybė, į kurią stojant per LAMA sistemą nereikalaujama matematikos egzamino - Komunikacinė verslo anglų kalba. Šioje programoje konkursiniam balui reiktų užsienio bei lietuvių kalbų egzaminų, praverstų istorijos bei biologijos metiniai pažymiai arba egzaminai. Į kitas mūsų studijų programas stojant per LAMA sistemą matematikos egzamino reiktų, taip pat, konkursinį balą pagerintų (priklausomai nuo programos) Jūsų nurodytų dalykų metiniai pažymiai arba planuojami laikyti egzaminai. Išsamesnė informacija apie mūsų studijų programų konkursinių balų sandarą: http://vkk.lt/uploads/stojantiesiems/2014%20MET%C5%B2%20KONKURSINI%C5%B2%20MOKOM%C5%B2J%C5%B2%20DALYK%C5%B2%20S%C4%84RA%C5%A0AS.pdf
asdas
Laikau fizika(a),Lietuviu valstybini, anglu b2 ir istorija (a) bet neturiu matematikos :/ kur galeciau istoti?
VKK
asdas rašė: Laikau fizika(a),Lietuviu valstybini, anglu b2 ir istorija (a) bet neturiu matematikos :/ kur galeciau istoti?
Sveiki! iš esmės įstoti galėtumėt visur, nelygu, kokie bus egzaminų ir/ar metinių pažymių įvertinimai. Tačiau, neturint matematikos egzamino, didesni šansai būtų įstoti į Komunikacinės verslo anglų kalbos studijų programą. Šansus įstoti į kitas programas (ypač į Informacinių sistemų diegimo ir priežiūros) padidintų matematikos egzaminas. Daugiau apie stojimą, konkursinių balų sandarą ir studijų programas VKK: www.vkk.lt skiltyje: STOJANTIEMS>Kaip įstoti? ir www.lamabpo.lt
Mantas
Sveiki ar yra galimybė šiais metais istoti pas jus Buhalterine apskaita dienine vnf neturint matematikos egzamino , mano konkursinis balas 2.56 manau ganėtinai mažas. ar yra šansu istoti jūsų kolegijoje?
VKK
Mantas rašė: Sveiki ar yra galimybė šiais metais istoti pas jus Buhalterine apskaita dienine vnf neturint matematikos egzamino , mano konkursinis balas 2.56 manau ganėtinai mažas. ar yra šansu istoti jūsų kolegijoje?
Sveiki, Mantai, teisybė, neturint matematikos egzamino balas yra gerokai mažesnis... Tiksliai pasakyti neįmanoma - galimybė įstoti vnf taip pat gerokai sumažėja, tačiau ji išlieka - bandyti laimę visada verta :)
Ervina
Sveiki,

Studijuoju VIKO, ištęstiniam skyriui. Rugsėjį prasidės ketvirtas kursas. Ar yra galimybė toliau studijuoti VIKO ir tuo pačiu metu VKK, ištęstinėse?

Sveiki,
žinoma, kad galite. Išklausyti dalykai VIKO (turėsite pateikti mums pažymą apie išklausytus dalykus, jų kreditus ir gautus įvertinimus), kurie sutaps su mūsų studijų programa, kurią pasirinksite, Jums bus įskaityti, ir atitinkamai bus sumažintas mokestis už studijas.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]

Žurnalas 'KUR STOTI 2016'
Žurnalas 'KUO BŪTI 2015'
Žurnalas 'KUR STOTI UŽSIENYJE' 2014