Klauskite visko apie Vilniaus dizaino kolegiją


Administratorius
Čia galite užduoti klausimus apie priėmimą į Vilniaus dizaino kolegiją.
Marci
Sveiki. Norėjau paklaust dėl stipendijos gavimo mokslui jūsų kolegijoje. Kokia yra tikimybė ją gauti? Kiek studentų ją gauna per metus (maždaug)?
vdk
Sveiki, Merci. Sunku atsakyti kokia procentali tikimybė gauti stipendiją, nes viskas priklauso nuo to kaip išlaikote stojamuosius egzaminus. O pernai metais mes gavome apie 70 su viršum studijų stipendijų, užpernai- virš 90 studijų krepšelių. Sėkmės!
Monika
Norėjau pasiteirauti dėl studentų apgyvendinimo iš kitų miestų, ar turite bendrabučius? Jei taip, kokios sąlygos juose gauti vietą :)
vdk
Labas, Monika, VDK savo bendrabučių neturi, bet studentai prieš mokslo metus mielai dalinasi informacija ir ieškosi gyvenamosios vietos kartu. Vilniaus Naujamiestis yra puiki vieta gyventi!
carpediem
Sveiki. Norėčiau sužinoti kokie reikalavimai yra stojant į mados dizainą? Kokie pažymiai bei egaminau reikalingi?
carpediem
Sveiki. Mane domina, kokie egzaminai ar pažymiai yra reikalingi stojant į kūrybines industrijas? Ar reikalingas stojamasis egzaminas? Kokios galimybės įstoti į valstybės finansuojamas vietas? Taip pat, ar reikalingi informacinių technologinų bei užsienio kalbos egzaminai arba pažymiai stojant į grafinį dizainą? Ačiū už atsakymus.
VDK
Sveiki, carpediem. Konkursinio balo sandara: Studijų programa Dalykų brandos egzaminai Svertiniai koeficientai Mados dizainas Interjero dizainas Grafinių komunikacijų dizainas Kūrybinių industrijų dizainas Taikomoji fotografija 1. Stojamasis egzaminas 0,7 2. Lietuvių kalba ir literatūra 0,2 3. Istorija, užsienio kalba, informacinės technologijos, matematika arba biologija 0,1 Taigi trečiojo dalyko egzaminas yra pasirenkamas – nebūtinai turi būti užsienio kalba ar informacinės technologijos. Jei stojantysis turės kelių iš šių išvardintų dalykų įvertinimus, bus imamas aukščiausias. Į kolegiją galima stoti tiesiogiai (į mokamas vietas – vnf) ir laikyti stojamąjį egzaminą VDK arba per bendrąjį LAMA BPO priėmimą, kurio metu galima pretenduoti ne tik į mokamą (vnf), bet ir į nemokamą (vnf/st – valstybės nefinansuojama vieta su studijų stipendija, skirta studijų kainai apmokėti) vietą. Į vietas su studijų stipendijomis pretenduoja asmenys, į kolegiją stojantys su aukščiausiais balais. Daugiau informacijos www.lamabpo.lt ir greitai bus www.dizainokolegija.lt (tikiuosi, šią savaitę viskas jau bus patvirtinta ir galėsiu įkelt). Jei turi daugiau klausimų, tegul skambina (8-5) 261 11 21 arba rašo į vdk@dizainokolegija.lt.
Tomas
Sveiki, ar yra pas jus išlyginamosios studijos baigusiems aukštesniąją verslo mokyklą?
gretki
Sveki, Noriu stoti į interjero dizaino arba grafinių komunikacijų dizaino studijas. Pasirinkau tiek VDK, tiek VTDK. Ar stojamąjį egzaminą į abi kolegijas turiu laikyti tik vieną?
Joana
Laba diena :) Galvoju ateityje studijuoti fotografiją ir norėčiau sužinoti, kokius eksaminus turėčiau laikyti, kad patekčiau pas jus į kolegiją?
vdk
Joana rašė: Laba diena :) Galvoju ateityje studijuoti fotografiją ir norėčiau sužinoti, kokius eksaminus turėčiau laikyti, kad patekčiau pas jus į kolegiją?
Sveika, Joana, Tai yra du būdai įstoti į VDK: per bendrąjį priėmimą (LAMA BPO) ir stojant tiesiogiai į VDK. Per LAMA BPO galima pretenduoti tiek į valstybės nefinansuojamas studijas, tiek į valstybės nefinansuojamas su studijų stipendija. Stojant tiesiogiai į VDK pretenduojama tik į valstybės nefinansuojamas vietas (t.y. mokamas). Stojant tiek per LAMA BPO, tiek tiesiogiai į Taikomosios fotografijos studijų programą, stojamąjį balą sudaro: 1. Stojamasis egzaminas – 0,7; 2. Lietuvių kalba ir literatūra – 0,2; 3. Istorija / užsienio kalba / informacinės technologijos / matematika / biologija (brandos egzamino įvertinimas arba metinis pažymys) – 0,1. 2015 m. studentų priėmimo tvarka - http://www.dizainokolegija.lt/docs/studentu_priemimo_taisykles-2015.pdf Kadangi didžiausią stojamojo balo dalį sudaro stojamasis egzaminas (iš piešimo ir kompozicijos užduočių), tai besidominčiam siūlyčiau praktikuotis ir ruoštis stojamajam egzaminui (rekomenduojame parengiamuosius kursus, į kuriuos registracija jau prasidėjo - http://www.dizainokolegija.lt/lt/studijos/kursai/parengiamieji ).
Greta :)
ar reikia leituviu valstybinio ar moykklinio egzamino ? stojant i interiero dizaina ?
Justina
Sveiki,kokie šių 2015 metų egzaminų reikalavimai stojant? Žiūrėjau per lamabpo.lt tad kiek jau susipainiojau, reikia 2 egzaminų kaip anksčiau ar trijų, ar metinis pažymys tinka?
VDK Priėmimas
Greta :) rašė: ar reikia leituviu valstybinio ar moykklinio egzamino ? stojant i interiero dizaina ?
Greta, stojant tiek per LAMA BPO, tiek tiesiogiai į Interjero dizaino studijų programą, stojamąjį balą sudaro: 1. Stojamasis egzaminas – 0,7; 2. Lietuvių kalba ir literatūra – 0,2; 3. Istorija / užsienio kalba / informacinės technologijos / matematika / biologija (brandos egzamino įvertinimas arba metinis pažymys) – 0,1. Didžiausią stojamojo balo dalį sudaro stojamojo egzamino (iš piešimo ir kompozicijos užduočių) įvertinimas, tačiau valstybinio lietuvių kalbos ir literatūros egzamino įvertinimas prie stojamojo balo prideda daugiau nei mokyklinio egzamino įvertinimas. 2015 m. studentų priėmimo tvarka - http://www.dizainokolegija.lt/docs/studentu_priemimo_taisykles-2015.pdf
VDK Priėmimas
Justina rašė: Sveiki,kokie šių 2015 metų egzaminų reikalavimai stojant? Žiūrėjau per lamabpo.lt tad kiek jau susipainiojau, reikia 2 egzaminų kaip anksčiau ar trijų, ar metinis pažymys tinka?
Justina, šių išvardintų dalykų - istorijos, užsienio kalbos, informacinių technologijų, matematikos, biologijos - įvertinimas gali būti ARBA brandos egzamino, ARBA metinis pažymys. Lietuvių kalbos ir literatūros reikalingas brandos egzamino įvertinimas. Sėkmės!
Livetapp
Sveiki ,koks buvo paskutinis balas į mados dizaina vf 1etape ?
VDK Priėmimas
Livetapp rašė: Sveiki ,koks buvo paskutinis balas į mados dizaina vf 1etape ?
Sveiki, Yra bendra lentelė LAMA BPO tinklapyje skelbiama apie mažiausią ir didžiausią stojimo balą į dizaino krypties studijas. 2014 m. minimalūs pagrindinio ir papildomo priėmimo konkursiniai balai į koleginių studijų programų valstybės finansuojamas ir valstybės nefinansuojamas su studijų stipendija vietas Eil. Nr. Studijų srities arba studijų krypčių grupės pavadinimas Minimalus konkursinis balas Pagrindinio priėmimo vf ir vnf/st 3 Dailė, dizainas, fotografija, medijos 6,67
asda
Laikau fizika(a),Lietuviu valstybini, anglu b2 ir istorija (a) bet neturiu matematikos :/ kur galeciau istoti?
Meda
Ar galima pretenduoti į (VF) valstybės finansuojamą vietą, kur iš vis nereikėtų mokėti už studijas? Nes jūsų svetainėje "Studentų priėmimo į Vilniaus dizaino kolegija 2015 m. taisyklės" dokumente nurodyta tik Valstybės nefinansuojama vieta arba su stipendija.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]