Klauskite visko apie Vilniaus dizaino kolegiją


VDK Priėmimas
asda rašė: Laikau fizika(a),Lietuviu valstybini, anglu b2 ir istorija (a) bet neturiu matematikos :/ kur galeciau istoti?
Laba diena. 2015 m. studentų priėmimo tvarką rasite čia - http://www.dizainokolegija.lt/lt/stojantiems/stojimo-salygos Stoti turėtumėte ten, kur labiausiai patinka ir kuri specialybė Jus labiau domina. Sėkmės!
VDK Priėmimas
Meda rašė: Ar galima pretenduoti į (VF) valstybės finansuojamą vietą, kur iš vis nereikėtų mokėti už studijas? Nes jūsų svetainėje "Studentų priėmimo į Vilniaus dizaino kolegija 2015 m. taisyklės" dokumente nurodyta tik Valstybės nefinansuojama vieta arba su stipendija.
Sveiki. Vilniaus dizaino kolegija (VDK) yra privati aukštoji mokykla, todėl nuo 2012 m. taip vadinamų valstybės finansuojamų vietų (VF) ji neturi, tačiau tai nereiškia, kad nėra nemokamų vietų. Nemokamos vietos čia vadinamos valstybės nefinansuojamomis vietomis su studijų stipendija (VNF/ST). Iš esmės VDK atveju tai yra tas pats, kas ir VF vieta. Jei pavyks įstoti į vietą su studijų stipendija, VDK studijuosite visiškai nemokamai Be abejo, tokios vietos, kaip ir VF vietos, galite netekti, jeigu Jūsų studijų rezultatai nebus pakankamai geri.
Agne
Ar galima jūsų kolegijoje sudaryti laisvojo klausytojo sutartį?
VDK Priėmimas
Agne rašė: Ar galima jūsų kolegijoje sudaryti laisvojo klausytojo sutartį?
Laba diena, Agne. Žinoma, galite studijuoti kolegijoje laisvojo klausytojo statusu. Čia rasite daugiau informacijos apie laisvąjį klausytoją: http://www.dizainokolegija.lt/lt/studijos/bendra-informacija/laisvas-klausytojas
Linas.Linas
Laba diena, baigiau vilniaus universiteta fizikos fakulteta valstybes finansuojama vieta, ar galiu istoti i valstybes finansuojama vieta vaidyba, arba kita specialybe?
VDK Priėmimas
Linas.Linas rašė: Laba diena, baigiau vilniaus universiteta fizikos fakulteta valstybes finansuojama vieta, ar galiu istoti i valstybes finansuojama vieta vaidyba, arba kita specialybe?
Laba diena, Linai. Deja, Jūs galite pretenduoti tik į valstybės nefinansuojamą vietą (žr. LR mokslo ir studijų įstatymo 72 straipsnį).
ugneek
Sveiki, užmačiau labai gerą senesnį narės gretki klausimą: ''Sveki, Noriu stoti į interjero dizaino arba grafinių komunikacijų dizaino studijas. Pasirinkau tiek VDK, tiek VTDK. Ar stojamąjį egzaminą į abi kolegijas turiu laikyti tik vieną?''. Atsakymo nematau, tad tikiuosi, kad šį kart atsakysite :) ar bandant stoti tiek į VDK, tiek į VTDK grafinio dizaino studijas reikia laikyti stojamuosius abiejuose kolegijose ar užtenka vienoje kolegijoje? Ir kada bus VDK stojamieji egzaminai 2016m?
VDK Priėmimas
ugneek rašė: Sveiki, užmačiau labai gerą senesnį narės gretki klausimą: ''Sveki, Noriu stoti į interjero dizaino arba grafinių komunikacijų dizaino studijas. Pasirinkau tiek VDK, tiek VTDK. Ar stojamąjį egzaminą į abi kolegijas turiu laikyti tik vieną?''. Atsakymo nematau, tad tikiuosi, kad šį kart atsakysite :) ar bandant stoti tiek į VDK, tiek į VTDK grafinio dizaino studijas reikia laikyti stojamuosius abiejuose kolegijose ar užtenka vienoje kolegijoje? Ir kada bus VDK stojamieji egzaminai 2016m?
Laba diena, Ugne. Stojantys LAMA BPO bendruoju priėmimu į skirtingų aukštųjų mokyklų (koleginių studijų) tos pačios krypties (šiuo atveju dizaino krypties) studijas stojamąjį egzaminą laiko vieną kartą. Egzaminai vyksta centralizuotai, t.y. numatytuose egzaminų laikymo punktuose. Pildydama prašymą LAMA BPO informacinėje sistemoje, turėsite pasirinkti stojamojo egzamino datą ir numatytą dieną atvykti laikyti egzaminą į nurodytą vietą. LAMA BPO stojamieji egzaminai į dizaino krypties studijas paprastai būna antroje birželio pusėje, kol kas nėra patvirtintos tikslios datos. Daugiau informacijos www.lamabpo.lt Apie tiesioginį priėmimą galite paskaityti VDK tinklalapyje www.dizainokolegija.lt
Gabrielė
Laba diena, gavau kvietima studijuoti mados dizaina, ar galeciau kaip nors sia specialybe pakeisti i kita?

Laba diena, Gabriele.
Nelabai aišku, į kokią kitą norite keisti ir kodėl? Kviečiame Jus atvykti į VDK pasikalbėti ir pasirašyti studijų sutartį į pasirinktą studijų programą.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]

Žurnalas 'KUR STOTI 2016'
Žurnalas 'KUO BŪTI 2015'
Žurnalas 'KUR STOTI UŽSIENYJE' 2014