įstojimo galimybės


živiliux44
Sveiki , ar įmanoma pas jus įstoti į viešuosius ryšius be anglų kalbos egzamino, tik su metiniu pažymiu ,jei taip kokia studijų kaina? ačiū
superhp
Pirma, nebūtinai turi būti anglų k. egzaminas, gali būti bet kokios užsienio kalbos egzaminas, taip pat tinka IELTS ir TOEFL. Antra, į mokamą vietą gali stoti ir be šio egzamino. Manau, konkursas nebus toks didelis, kad negautum vietos. Trečia, studijų kainas gali rasti čia http://www.su.lt/bylos/studijos/Student/Stud_kainos/is-v-297_2013-02-26_senatas_1%20priedas_studiju%20kainos%20ir%20imokos%202013-2014%20m.%20m.doc . Tavo norimos studijos turbūt yra "Lietuvių filologija ir komunikacija" (turi viešųjų ryšių specializaciją) arba "Viešasis administravimas" - abiejų kaina gana skiriasi. Atkreipk dėmesį į 3 p. - studijų kaina gali ir, kiek žinau, dažnai yra sumažinama, taigi drąsiai dėl to teiraukis.
yte
Sveiki, ar yra daug studentu kurie mokosi aplinkos objektu dizaina? ir ar stojant i sia specealybe uztenka stojamojo egzamino, lietuviu k egzamino ir betkokio kito?
ŠU priėmimas
yte rašė: Sveiki, ar yra daug studentu kurie mokosi aplinkos objektu dizaina? ir ar stojant i sia specealybe uztenka stojamojo egzamino, lietuviu k egzamino ir betkokio kito?
Laba diena, 2014 metais nebus vykdomas priėmimas į aplinkos ir objektų dizaino studijų programą. Priėmimas yra numatytas 2015 m.
Sandra
Sveiki. Ar stojant I kineziterapija galima nelaikyti chemijos egzamino, imant tik metini pazymi?
ŠU priėmimas
Sandra rašė: Sveiki. Ar stojant I kineziterapija galima nelaikyti chemijos egzamino, imant tik metini pazymi?
Laba diena, stojant į kineziterapijos studijų programą antras dalykas chemija (arba matematika) gali būti arba brandos egzamino pažymys arba metinis.
Inga
Laba diena, Stojant i kineziterapija ar galima gauti VNF vieta?
ŠU priėmimas
Inga rašė: Laba diena, Stojant i kineziterapija ar galima gauti VNF vieta?
Laba diena, taip, stojant į šią studijų programą Jūs galite pretenduoti ir į valstybės nefinansuojamą vietą.
Rugle
Laba diena. Kokių dalyku reikia stojant į kineziterapija ir kokie stojamieji balai?
ŠU priėmimas
Laba diena, stojant 2014 m. į Kineziterapijos studijų programą konkursinį balą sudaro:1. Biologija (0,4) 2.Chemija arba matematika (0,2) 3.Istorija / geografija / informacinės technologijos / fizika / chemija / biologija / matematika / užsienio kalba (0,2) 4.Lietuvių kalba ir literatūra (0,2)
KarolinaRaliene
Sveiki ar istociau su lietuviu metiniu ir istorija valstybiniu
ŠU priėmimas
Sveiki, labai sunku prognozuoti, bandykite ir dalyvauti priėmime.
Vilma
Sveiki, norėčiau paklausti, koks pernai buvo mažiausias stojamasis balas į vf magistro studijas Tarpkultūrinis ugdymas ir tarpininkavimas?
ŠU priėmimas
Laba diena, mažiausias konkursinis balas buvo 8,29. Gražios dienos
busimas studentas
Sveiki norėjau sužinoti su kokiu žemiausiu stojimo balu 2014 metais buvo priimtas į kūno kultūros vf ,istestines studijas?Ačiū
ŠU priėmimas
Laba diena, mažiausias konkursinis balas į vf ištęstines bakalauro studijas kūno kultūroje buvo 5,59.
Dzordana
Sveiki, norėčiau sužinoti, su kokiu mažiausiu 2014 metais stojimo balu buvo priimtas į vf logopedijos studijas?
ŠU priėmimas
Laba diena, mažiausias konkursinis balas į VF bakalauro specialiosios pedagogikos (logopedija) studijų programą buvo 5,70.
Austeja
Sveiki, gavau kvietimą į <lietuvių filologija ir komunikacija vnf>. Ar galima pasirašyti sutartį ir dar dalyvauti antrame etape?
ŠU priėmimas
Sveiki, galite dalyvauti antrame etape, tik žinoma tose studijų programose, kurias esate užpildžiusi, naujų įrašyti negalėsite.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]