Archeologija


Gretautas
Gal yra studijuojanciu archeologija?Ar idomios paskaitos?Gal galima butu suzinonti apie tai daugiau.Apie egzaminus? ačiū Jums labai.
 
Administratorius
manoistorijos mokytoja ir auklėtoja buvo baigus archeologiją.pasak jos, dirbi duobkasiu turėdamas aukštosios diplomą :) turiu įtarimų, kad tai nėra pati pelningiausia ir paklausiausia profesija lietuvoje.anyway, egzaminai:
Istorija
Lietuvių k.
Užsienio k.
dirbti baigusieji šią studijų programą gali: mokyklose, muziejuose, bibliotekose, archyvuose, paminklosaugos, paveldosaugos ar kitose kultūros ir švietimo įstaigose ir institucijose.
2) gali tęsti studijas šiose mokslo kryptyse: humanitariniu mokslų, masinių informacijos priemonių ir dokumentacijos tvarkymo, religijos ir teologijos, mokytojų rengimo ir edukologijos.
3) VU gali toliau studijuoti tokias magistrines studijų programas: istorija (Istorijos fakultetas), tarptautinė komunikacija, komunikacijos mokslai, ryšiai su visuomene, žurnalistika, knygotyra, muziejininkystė ir kitos Komunikacijos fakultete vykdomos magistrinės studijų programos, edukologija (Filosofijos fakultetas), religijos studijos (Religijų studijų ir tyrimų centras).
 
Gediminas
Kiek apytiksliai reikia surinkti balų? Ar užtektų anglų mokyklinio egzamino?
 
Administratorius
tikrai nuoširdžiai nežinau ir neturiu ko paklaust :( pamėgink VU SA forume pašniukštinėt
 
Romanas
kartais geo egza nereikia
 
Dovydas
tai kad nelabai geo reikes gi cia kaip ir visuose su istorija suristuose pasirinkimuose reikalingi istorijos , lietuviu ir uzsienio kalbos egzaminai

O kas del paciu studiju nemazai zmoniu sake kad labai idomios studijos bet perspektyvu lt tik kazin ar bus
 
mmm
na siaip daug netyrinetu objektu yra
 
Dovilė
Ar galima stoti į archeologiją, be metinio geografijos pažymio?
 
Justė
stojant reikia Istorijos (A) metinio ir valstybinio egzamino , lietuvių klabos (A) metinio ir valstybinio egzamino bei užsienio kalbos metinio ir valstybinio egzamino.
 
egliute
gal zinot kiek reik surinkt procentu kad istotum i ten
 
Kamile
Sveiki labai noreciau mokytis sios profesijos :) bet ar galima stoti i siaulius??? man dar toli tas universitetas bet as dabar jau susirupinau kokius reikia egaminus laikyti ir sp.:P
 
Ieva
Ne deja vieninteliame Vilniaus universitete galima studijuoti archeologija, na bent pakolkas, gal laikunt begant atsiras ir daugiau universitetu kurie teiks sios specialybes studijas :)
O del geografijos tai stojan reikai metinio pazymio, tad b lygio geografijos uztenka, su A lygi uuzsidetumet sau pliusiuka ;)
O del stojamojo balo tai 2010 maziausias stojamasis balas i archeologijos studijas buvo 17,1
 
Tadas
Ar studijuojant Archeologija reikia butinai laikyti istorijos geografijos ir uzsienio kalbas ar tik uztenka kai kuriu dalyku metiniu pazymiu? Reikia man tiksliai zinot. Laukiu atsakymu. :)
 
Edgaras
norečiau studijuoti arhiologija, koks turetu buti mano metinis vidurkis ir kokie tikslei egzaminai reikalingi?
 
egle
Sveiki, Ar yra neakivaizdines ar nuotolines studijos kurnors Lietuvoje?
 
Pelikanas
Ką jūs veiksit su ta archeologija? Visiškai nėra perspektyvų Lietuvoje. Suprasčiau, užsieny, tai dar dar. Juk Lietuvoj viskas ir taip jau išnarstyta iki kauliukų, jokių istorinių, svarbių vietovių nėra, jos Gudijoj, Ukrainon. Nežinau, kam išvis tokios studijos.
 
zinantis
Nestokit i archeologija. Saziningai sakau, kad ateities nera ypac Lietuvoje. o beto ir pacios studijos jei istojes mokamai, nevertos studijavimo.nieko gero ten neismoksi, studiju programa sudarkyta, kalbu mokymo normalaus nera, normalaus istorijos mokymo taip pat. o su diplomu galesit geliu laistyt eiti. gailiuosi...
 
zinantis
stipendija gauna tik trys zmones is kurso. o jei apie darba.. isvis, ten tokia biurokratijos sistema, kad jus suvalgis..visa paveldosaugine sistema Lietuvoje taip supuvusi..jei norit archeologu but, i uzsieni studijuoti, patariu
 
Martin
Sveiki, norint studijuoti archeologija uzsienyje reikia to lietuviu valstybinio egzamino butinai?
 

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]

Žurnalas 'KUR STOTI 2016'
Žurnalas 'KUO BŪTI 2015'
Žurnalas 'KUR STOTI UŽSIENYJE' 2014