Konkursinio balo skaičiuoklė

Dėl Priėmimo į LPM


Reputacija
Laba diena, noriu paklausti: rytoj bus 5 savaites, kai tikrina reputacija. Gal jau seniai viskas patikrinta tik man nepranesta? Aciu uz atsakyma

Laba diena, nepriekaištingos reputacijos tikrinimą atlieka ne LPM, o specialios institucijos, tad tai užtrunka. Visada galite parašyti el.p. priemimas@policija.lt ir pasiteirauti, ar jau yra gautos išvados. Sėkmės.
Andreja
Ar prieš vykstant į CMEK apžiūrą reikia turėti psichikos sveikatos centro išduotą pažymą bei asmens sveikatos istorijos sunumeruotą ir patvirtintą kopiją ? Jei taip, kur tai gauti ? Ir ar yra kažkokių kitų papildomų patikrinimų ar tyrimų prieš atvykstant į CMEK?

Laba diena, kai jums bus išduotas siuntimas į CMEK jums bus pateiktas visas sąrašas tyrimų, kuriuos privalėsite pasidaryti prieš vykstant į CMEK. Į CMEK turėsite pati užsiregistruoti, pasirinkti sau tinkamą datą. asmens ligos istoriją galite gauti savo poliklinikoje, kurioje esate užsiregistravę, kreipkitės į savo šeimos gydytoją.
Viktorija
Kiek laiko maždaug trunka CMEK patikrinimas? Vieną ar visiems dvi dienas?
Laba diena, labai individualiai, priklauso nuo pretendento tyrimų rezultatai ir pan. Sveikatos tikrinimą atlieka CMEK, tad jau jie sprendžia viską patys.
Almantas
Sveiki.
Gavau atsakyma is CMEK jog esu tinkamas tarnybai ka tureciau daryti toliau ar su manimi bus susisiekta?

Laba diena, pažyma iš CMEK į LPM keliauja ilgiau nei jūs sužinote. Galite padaryti printscreen iš CMEK puslapio (kad matytųsi, jog praėjote CMEK) ir nusiųsti el.p. priemimas@policija.lt. Tada atsakingi darbuotojai matys ir jums pateiks tolimesnę informaciją dėl apsilankymo pas psichologą ir tuo pačiu pradės nepriekaištingos reputacijos tikrinimą.
Stojantysis
Sveiki, gal žinoti kelintą dieną numatyta rengti fizinį tikrinimą?

Laba diena, datos jau yra paskelbtos:
Registracija į atranką LPM vyks 2019-07-22–2019-08-02, 10–15 val.
Asmenų atrankos į LPM vykdymas – 2019-08-05–2019-08-09
Saulė
Laba diena,
Greit baigsiu 12-tą klasę ir norėjau sužinoti ar dar turiu šansu įstoti jeigu neturiu pasirinkusi istorijos.
Yra tik 10-tos klasės metinis.

Laba diena, jeigu neturite istorijos, tai skaičiuojant konkursinį balą toje eilutėje jums bus rašomas 0 balų. Stoti vis tiek galite. Konkursinis balas sudaro 25 proc. galutinio stojamojo balo.
Kristina
Jeigu Cmek eisiu Liepos 16d ar spesiu viska iki atrankos fizines pasidaryti?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]