Dėl Priėmimo į LPM

Rugile3
Laba diena, norint stoti i LPM antra karta is CMEK pazyma galioja metus laiko, tai ar dar pakartotinai reikes pereiti visus tyrimus? Dekuj uz atsakyma

CMEK pažyma galioja 1 metus, tad jeigu stojant antrą kartą, kai teiksite dokumentus dėl stojimo ji dar galios, tada iš naujo CMEK nereikės eiti.
Julija
Sveiki,
Šiandien būvau policijos įstaigoje. Jie sakė visos registracijos vyksta internetu. Jie nieko nebeišduoda. Jokių siuntimų. Kas turi man išduoti siuntimą į SME? Noriu jau rinktis visus tyrimus ir registruotis į cmek. Tik nebesuprantu kas kur kam turi išduoti man siuntimą

Laba diena, šiuo metu dokumentų priėmimas dėl stojimo į Lietuvos policijos mokyklą nevyks. Jeigu jus domina pirminis profesinis mokymas, tai dokumentų priėmimas prasidės tik pavasarį. Visi dokumentai dabar teikiami per svetainę www.stokipolicija.lt. Pateikus dokumentus ir juos patikrinus, tik tada pretendentui yra išduodamas siuntimas į CMEK. Šiaip į CMEK be siuntimo jūsų niekas nepriims.
Lpm
Sveiki, iki kiek laiko gali tikrint reputacija? Nes man jau 3sav praejo ir jokiu ziniu.

Laba diena, labai įvairiai. Tikrinimą atlieka ne LPM, o specialios institucijos, tad pagreitinti šio proceso negalime.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodas

Leidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]